Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
JAGIELLONCZYK

Wybory na prezydenta 2015

93 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Na kogo planujecie zagłosować? Zapraszam do dyskusji. 

 

10 maja czekają na wybory prezydenckie

Do wyborów zgłosiło się 25 komitetów, z czego PKW zarejestrowało 23
Wymagane 100 tysięcy podpisów zebrało 11 komitetów

Do walki o prezydenturę staną ( z partii ) :

Grzegorz Braun (bezpartyjny)
Andrzej Duda (PiS)
Adam Jarubas (PSL)
Bronisław Komorowski (bezpartyjny z poparciem PO)
Janusz Korwin-Mikke (Korwin)
Marian Kowalski (Ruch Narodowy)
Paweł Kukiz (bezpartyjny)
Janusz Palikot (Twój Ruch)
Magdalena Ogórek (bezpartyjny z poparciem SLD)
Paweł Tanajno (Demokracja Bezpośrednia)
Jacek Wilk (Kongres Nowej Prawicy)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co chciałbym kukiza tylko że względu na to że chce zalegalizować marihuanę z tego co slyszalem, ale każdy wie że mikke ma największe szansę i z tego co on mówił naprawde ładnie zmienilby Polskę kara śmierci itp, ale jeżeli chodzi o zachowanie wielkie zero jest to człowiek wykształcony, ale z jego zwycięstwem możemy pożegnać większość polaków ;) Reszta nie ma najmniejszych szans 2% to szansa 1/100 że zostaną wybrani.

Edytowane przez MastereK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to w tym przypadku nie będzie po prostu głos stracony, jak mówię kukiz i mikke to będą według mnie 2 osoby, które bić się będą do samego końca jedynie w tej 2-jce może się kukiz- Komorowski zmienić, ale innych zmian sobie nie wyobrażam. Wybory pokażą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie 3/4 kandydatów to powinna siedzieć w domu lub zająć się dalej śpiewaniem. Wszystko rozstrzygnie się pomiędzy Dudą, a Komorowskim z dwóch najbardziej popieranych partii. Rozumiem, że każda partia wystawia swojego kandydata, ale głosując na nich to równie dobrze można w ogóle nie iść. Nie żebym zniechęcał do pójścia na wybory, bo to akurat jest bardzo ważne (40% frekwencji - 10% żuli, a co reszta? xD).

 

Reasumując, wszystkie Ogórki itd. to kpina i hańba dla takiego stanowiska jak Prezydent RP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że nie ma dobrego wyboru. Możemy wybrać tylko mniejsze zło. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Dokładnie tak jak @Nevertrust napisał ... wyboru nie ma i trzeba wybierać pomiędzy gównem a gównem , sztuka polega na tym aby wybrać jak najmniej śmierdzące dla nas w przyszłości gówno.Ja osobiście idę na wybory i mam swój typ w miarę mało śmierdzącego bagna. :D

Edytowane przez trzeci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego będzie dobrze? Również za nim nie jestem bo nic nie robi, aby było lepiej. Inni tam chcą pozmieniać mają plany, ale są typowymi głąbami. Jak pisałem większość polaków pożegna się z krajem po wyborach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszkę źle określane jest to, że Bronek nic nie robi. On ... nie myśli. Wszystko co mu dadzą do podpisania, on podpisuje bez większego namysłu (np. Emerytura od 67 lat, przelanie pieniędzy z OFE do ZUS) itp. Chłopak jest marionetką w rękach innych ludzi.

 

Zagłosuje sobie na Kukiza z czystej sympatii do niego. Fajne piosenki tworzył w przeszłości :P Jak na przykład ta poniżej ;) 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Janusz Korwin :D, ale jak koledzy UP mniejsze zło, ale na pewno będzie lepszy od nich wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość ludzi jest właściwie za Korwinem. Nie znam kogoś od siebie, który by zagłosował na Komorowskiego, a ten chłop ma 45% poparcia... bezsens i ściema polityczna. Jednakże trzeba przyznać ze Korwin jest mądrym i inteligentnym człowiekiem na swój sposób, ale czasem zachowuje się jakby miał 15 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

W to akurat wątpię.... oraz bywałem w szkole na wos`ach, więc wiem że często podczas wyborów są robione ściemy polityczne i według mnie taka ściema aktualnie jest przeprowadzana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

W to akurat wątpię.... oraz bywałem w szkole na wos`ach, więc wiem że często podczas wyborów są robione ściemy polityczne i według mnie taka ściema aktualnie jest przeprowadzana.

Dokładnie. Sie dziwie, że chcesz na Kukiza glosowac, bo pare lat temu byla podobna akcja z Palikotem, tez chciał legalizowac, to widac co z tego wyszło... Obaj podstawieni.

 

Moim zdaniem "wygra" Bronek, nieważne kto jak zagłosuje. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Dla mnie to jest śmieszne bo koleś powiedział że chce zalegalizować i właśnie większość takich "małolatów" będzie głosować bo ich to hajcuje. W dodatku, że Kukiz ponoć kiedyś popierał PO..

 

Dokładnie. Sie dziwie, że chcesz na Kukiza glosowac, bo pare lat temu byla podobna akcja z Palikotem, tez chciał legalizowac, to widac co z tego wyszło... Obaj podstawieni.

 

Moim zdaniem "wygra" Bronek, nieważne kto jak zagłosuje. ;)

 

właśnie poprzez takie myślenie i głosowanie (ew. nie pójście na wybory) spowoduje to, że wygra.

 

trzeba pójść i zagłosować na kogokolwiek, żeby stracił jak najwięcej głosów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie Bronek jakby wygrał to nic by od siebie już nie dal wprowadził gnojek tylko 2 czy tam 3 lata więcej do emerytury. Jak najbardziej Korwin. Na Kukiza chciałem, ponieważ nie wierze że nikt z was nie chciałby sobie na legalu zapalić przed szkołą, albo na przystanku.. Wiem, wiem głupie no, ale ... Korwin ma za to dużo zalet chce wprowadzić kary śmierci itp.. Ale w polityce również pan duda się kręci, który chce emeryture zmniejszyć tak jak była... Nie wiadomo tak naprawdę kto wygra.. ja jestem w kropce, ponieważ stale ktoś coś chce zmienić itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Kukiza chciałem, ponieważ nie wierze że nikt z was nie chciałby sobie na legalu zapalić przed szkołą, albo na przystanku.. Wiem, wiem głupie no, ale ...

 

Ty tak poważnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sprawach politycznych nigdy nie mówię poważnie, ponieważ jest to inna bajka, a co do legalizacji, tak podejrzewam że by było ze strony gimbusiarni i tych najbardziej SWAG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli cała debata na tym forum ma się kręcić wokół legalizacji, to sądzę że temat można zamknąć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram błękitnego Pana pingwina nade mną :) 

 

Co prawda jeszcze troszkę daleko mi do dorosłego i samotnego życia, ale wiem, że zalegalizowanie marihuany to akurat najmniejszy problem. Jak dla mnie rozmowa o takim temacie jest po prostu dziecinna. Tylko palenie niektórym w głowach. Się tak zjaracie, że nawet nie zauważycie jak wam wiek emerytalny podniosą do 75 i dadzą 30 nowych podatków od wdychanego i wydychanego przez was powietrza. 

 

Jeżeli Kukiza, Palikota, czy Korwina Mikke wybieracie tylko po to, by wam ganje zalegalizował, a resztę ich rzeczy w programie wyborczym mieć w dupie, to troszkę to zachowanie jest ... gimbusiarskie. (Bez urazy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Co wam powiem to wam powiem i pewnie większość z was to wie, ale żaden prezydent nic nie zmieni. Przestałem już wierzyć kompletnie w Polski rząd, tak samo jak w media, które zamiast mówić o prawdziwych problemach to pier*** co to, który polityk powiedział albo pokazał. Prezydent nie ma dużego wpływu na życie w Polsce, także moim zdaniem szkoda nerwów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×