Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Kredkaa

Nowa płyta Gangu Albani ;d

8 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Każdy gada, że te nuty Popka to gówno, a i tak wszyscy jarają się i słuchają tego.

 

Dla mnie niektóre kawałki kozackie, wkręcają się w głowę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gang debili raczej , szajs jakich dużo w dzisiejszych czasach , wszystko po to . aby mieć jak najwięcej bejmów  ble ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E no są spoko, nie przepadam za każdą ich piosenką, ale ujdą :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gang debili raczej , szajs jakich dużo w dzisiejszych czasach , wszystko po to . aby mieć jak najwięcej bejmów  ble ...

 

Kolego zależy kto czego słucha, nie chciałbym być w twojej skórze jakbyś wpadł na fana gangu albani i wypowiedział się w taki sposób jak tu.

 

edit// Sam tego słucham :)!

Edytowane przez MastereK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tu duzo mowic ćpun z londynu ktory tworzy zajebista muzykę i bawi się nia, sam czasami go słucham le wole Kaliego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie nie masz co się bać @trzeci, bo prowadząc obserwację wnioskuje, że jakieś 80% albo i więcej ludzi słuchających Popka ... to Gimbusy, którzy drą się wniebogłosy na ulicach HESZKE MESZKE, RYSZKI SZYSZKI itd ... Szkoda gadać

 

Ja osobiście muszę przyznać im jedno, bity mają fajne ... ale jak dadzą Ci tekst o Szyszkach w refrenie to chowajcie się narody i jak 3 lata temu ludzie podśpiewywali sobie Koko Koko Euro Spoko, 2 lata temu grupę Weekend "Ja uwielbiam ją", tak teraz na Ryszki Szyszki przyszedł czas :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×