Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Petrus

Zmiana serwerów na only steam?

SERWER ONLY STEAM  

49 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za zmianą serwera DD2 na only steam?

    • TAK - pomogę w ewentualnym rozkręceniu serwera
    • Jestem za, ale nie liczcie na moja pomoc
    • Nie, to beznajdziejny pomysł
    • Jest dobrze tak jak jest


118 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

I wtedy ja juz nie pogram na dd2 :/ jestem na NIE co do steam na dd2, a TP mnie nie obchodzi:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

To poradz jak kupie steam siedzac w Holandii? Chyba ze dopiero w czerwcu jak przyjade na tydzien do Polski...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na DD2 only steam jestem na tak, ponieważ wieczorami siedzi tu pełno odpałów i admini są nieobecni
na TP nie mam zdania bo tam nie gram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Często jest mało ludzi,szczególnie wieczorami to własnie NS'y grają,nie będzie NS'ów nie będzie z kim grać. Dla mnie to proste i logiczne. Przeprowadzcie obliczenia procentowe i wyjdzie wam na stówę,że większość graczy na DD2 to NS'y,no ale jak chcecie sobie zrobić "elitarny serwer" to róbta co chceta. Tylko,że coś czuję,że podjęcie takie decyzji może okazać się fatalne w skutkach. Bo poprzez to,że będzie ciągle MAŁO ludzi, (no sorry,jakoś nie widzę żeby grało 12vs.12 STEAM a siędzę na serwie DUŻO i CZĘSTO) to stracicie,bo gracze nie będą siedzieć gdzieś, gdzie chronicznie nie ma z kim grać. Ta decyzja zabije ten serwer, zobaczycie. Taka jest moja opinia i jestem na NIE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

 

To poradz jak kupie steam siedzac w Holandii?



Na allegro, ok 8 zł , przelewasz na konto i po kilku minutach masz passy do steam z gra na e-mailu : )  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Jestem prawie za. Znam was od 2ch lat, będę musiał kupić wreszcie steam hmm , myślałem też o adminowaniu tutaj, ale okresie letnim nie jestem w stanie grać, mam dużo roboty, wkurza mnie NS, bo robi mi crashy i nie rzadko windows mi wyskoczy z blue screenem robiąc mnie często afk, nie mówiąc o mojej radiówce. Tutaj jest fajny klimat, więc zgadzam się z przedmówcą żeby na TP wstępnie takie rozwiązanie zrobić. Only steam stworzy pewną filtrację graczy, ale dzisiaj CS 1.6 klucz to groszowe sprawy. Jednak nie liczcie na moją pomoc do następnej zimy  :-| Ale mam takie najważniejsze pytanie: Od czego będą admini?

Edytowane przez Klatkujący Sebek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z TP róbcie, co chcecie, bo i tak nie straci graczy. Jednak jeśli DD2 zostanie serwerem tylko dla graczy z legalną wersją będzie ciężko przywrócić ilość graczy, która jest obecnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z TP róbcie, co chcecie, bo i tak nie straci graczy. Jednak jeśli DD2 zostanie serwerem tylko dla graczy z legalną wersją będzie ciężko przywrócić ilość graczy, która jest obecnie.

Gram na serwerze często i popieram cie w 100% !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tam gadanie wasze, polecam zajrzeć na serwery only steam to zobaczycie, że te serwery zyskują, bo stają się ogarnięte i gra jest na wysokim poziomie.

 

 

Od czego będą admini?

Od pilnowania porządku na serwerze.

 

 

PS.

Kto nie ryzykuje, ten szampana nie piję 8-)

Edytowane przez WielkaPolska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z TP róbcie, co chcecie, bo i tak nie straci graczy. Jednak jeśli DD2 zostanie serwerem tylko dla graczy z legalną wersją będzie ciężko przywrócić ilość graczy, która jest obecnie.

 

Serio w jednym zdaniu użyłeś 3 razy słowa "graczy"?  :0dash2:

 

 

Wiele osób gra NS, tak jak ja stracilibyście na tym ;)

 

I wiele byśmy zyskali, począwszy od podwyższenia poziomu gry, praktycznym wyeliminowaniu cheaterów itp. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@@Zaki, to nie jest jedno zdanie. Poza tym, pierwszy raz na kompie od miesiąca, wybacz.

 

Estetyczniej:

  Z TP róbcie, co chcecie, bo i tak nie straci graczy. Jednak jeśli DD2 zostanie serwerem tylko dla ludzi  z legalną wersją będzie ciężko przywrócić ilość osób, która jest obecnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Podbijam częściowo post @@Przemek_1991'a.

Wykluczmy na razie z dyskusji serwer DD2, a skupmy się na serwerze TP. Jak myślicie, czy zmiana serwera na steam w obecnym okresie (tj. lato) ma sens, czy należałoby poczekać do września?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Wg mnie lepiej od września.

Przez okres wakacji możemy zyskać nowych graczy. Gdy we wrześniu się zmieni na only steam, to może będą tak zadomowieni, że kupią steam'a. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

41919224987898000596.png 

 

 

 

 

 

podbijam, lato to dobry okres, dlatego, że są wakacje i możemy zdobyć dużo nowych graczy. Tylko przydało by się miesiąc poszumić na serwerach, forum,  że jest zmiana na ONLY steam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem serwera TP nie powinno się zmieniać. Sam szukając kiedyś serwera TP, na NS natrafiłem się na ten i zostałem. Grać na steam nie gram bo nie mogę. Oczywiście mam, ale co mi po tym jak moja amiga pali się przy samym odpaleniu CS. Mało jest serwerów TP S/NS i to przyciąga graczy NS. Administracja jest od tego żeby tępić cheaterów, ale przecież nie każdy NS to odpał choć zdarzają się też na Steamie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

ale co mi po tym jak moja amiga pali się przy samym odpaleniu CS.



No to dlatego, że ty masz słaby komputer już serwer nie może byc only steam ?  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×