Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Bunia

Obstawianie CSGL

3 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam postanowiłem że poprowadzę serię dotyczącą obstawiania i tredowania na CSGL dzisiaj zaczniemy skromnie a od jutra ruszę z ekwipunkiem wartym około 7 euro będę tu wstawiał zdjęcia swoich betów oraz tradów. Jeśli ktoś będzie chciał poprosić o jakąś analizę to mogę pomóc ale pamiętajcie że to nie moja wina jeśli jakaś drużyna przegra i nie wejdą bety.

 

Dziś będzie tylko 1 mecz Fnatic vs FSid3 

 

Mecz: BO5 

Moje procenty: 60/40 v 55/45 dla F3

Analiza: F3 jest w gazie ostatnio wygrana z VP 2-1 oraz z NaVi 3-1 a Fnatic po ostatnim IEM`ie bez formy seria porażek z TSM do tego porażka z VP oraz NIPem Jednak zwycięzca tego meczy będzie jechał na finały lanowe jest to motywacją dla obu drużyn.Z takimi procentami jaki są polecam low/mid zależy jak bogaty masz ekwipunek na F3

 

http://zapodaj.net/95f1ac4327021.bmp.html

 

 

http://imageshack.com/a/img908/5133/HUCrx3.png

 

HUCrx3.png

 

 

 

 

Edytowane przez Bunia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas na 2 bet pierwszy już raczej nie wejdzie ale był to bardzo ryzykowny mecz dlatego tak mało obstawiałem. Teraz czas na jakiś bardziej pewny mecz Dignitas vs G2. G2 będzie osłabione ponieważ innocent według mnie ich najlepszy gracz jest chory Dignitas ostatnio jest w formię miedzy innymi pokonali właśnie G2 16-3 na ostatnie 5 meczy przegrali tylko z TSM mój bet to med na Dignitas 

 

ArhbQ2.png



Siemka czas na 3 bet ale zanim on pokaże moją wygraną wczorajszą Jak możecie też pokazujcie jak betujecie oraz co wygrywacie fajnie było by jak wszyscy co betuja z csk pokazywali to tu

RegxxC.png

 

Dzisiaj 2 mecze pierwszy dość ryzykowny ale liczę na wygraną drugi raczej pewniak 

 

GShWZe.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki że mój atomowy stop poszedł się **** :) 

Te obstawianie to takie 2/10 :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×