Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Asia ;*

Informatyk?

25 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

skąd mam wiedzieć, kurcze, gdzie mam pisać te posty :/



poprostu, coś mi się zepusło z komputerem, grałam normalnie do czasu gdy musiałam zresetować komuter bo się zaciął (to u mnie standard -.- ) i teraz cs nie chce mi się włączyc w ogóle. Na dodatek wyskakuje mi po próbie naciśnięcia ikonki z cs, jakieś przeglądanie, niby brak skrótu, a jeszcze godzine temu grałam normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz instalke CSa to najłatwiej zainstalować ponownie. Masz tą możliwość?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakbyś mi mógł wylumaczyć co to jest ta instalka, ja nie jestem dobra w te klocki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plik, który instaluje gre. Czyli jeszcze inaczej mówiąc to co pobrałaś z internetu, aby mieć grę na komputerze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dasz radę odnaleźć ten folder z CSem? czy wytłumaczyć Ci?

 

Jeśli dasz radę sama, to napisz jak znajdziesz go to napisze co dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dałabym radę ale mój komputer jest tak stary i zepsuty, że nie da sie nic na nim robić, totalnie nic, ja tylko na nim gram w cs . masz jakąś dobrą stronke do pobrania cs 1.6? to ściągnę na laptopa :/



a jak dam rade znaleźć ten folder,chociaż to nei możliwe bo ten komputer jest wolny jak but, to dam znać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnaleźć folder z grą na pewno dasz radę. Jeśli pobierzesz na nowo grę stracisz wszystkie ustawienia, a to sprawi Ci większy kłopot.

 

Proszę zrób jeszcze jedną rzecz, a potem pomyślimy nad nowym CSem :)

 

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrócie którym uruchamiasz grę. Pojawi się mniej więcej takie okno:

bdl24h.jpg

 

Wklej tutaj proszę zawartość pola znajdującego się obok Element docelowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo bym chciała , ale niestety jak mówiłam mój komputer jest na tyle zepsuty, ze nawet nie mogę nacisnąć na tą ikonkę, ponieważ gdy to robię pojawia się klepsydra :/ jaka lipa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawet jak odczekasz powiedzmy dwie minuty to nadal tylko ta klepsydra? Nie pojawia się żadne menu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety nic się nei dzieje, chyba muszę podziękować za współpracę z tym komputerem? A i jeszcze jedno jak sciagnelam cs na laptopa i gdy chce go wlaczyc wyskakuje mi takie cos wiesz jak to naprawić? chciałabym tu wsatwić skrina, jak to się robi?

Edytowane przez Asia ;*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli najedziesz wskaźnikiem myszy na ikone na pulpicie nic nie klikając, też się zawiesza czy pokazuje przykładowo tekst tego typu:

 

2vj2wlt.jpg

 

Wyświetla jakiś tekst zaczynający się od Lokalizacja... ?

 

Jeśli chcesz wstawić screen to najłatwiej wejdź na speedyshare.com, kliknij na ramkę po środku ekranu, wybierz screen z dysku, kliknij ''wrzuć'' a potem wklej tekst z pola ''Link do pobrania''.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Antywirus wykrył wirusa w pliku z gry, którą pobrałaś. Zalecam nacisnąć na ''Remove'' lecz może to uszkodzić działanie gry. Jeśli gra nie będzie chciała sie uruchomić pobierz innego CSa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale gra dalej nie cche się włączyć, automatycznie system jest skanowany . polecacie jakąs stronkę żeby pobrać cs?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda jest to pierwsza wersja gry, ale na pewno nie ma wirusów (skan avast). Sprawdź czy zadziała Ci to https://drive.google.com/file/d/0Bz474BxvChW9cFJ2THZ5TlVuWjA/view?usp=sharing

 

 Gra dostosowana do Naszych serwerów ;)

 

 

lxj9g2lr0451.jpg

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dzięki, jak mi się pobierze to dam tu znać czy jest okej, wgl dzięki za chęci i pomoc :)



poszło na laptopie ! Dziękuję bardzo, niestety z komputerem już się nic nie da zrobic ale chociaż na laptopie jest ok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że nowa oprawa graficzna przypadła do gustu (jeśli pobrałaś tą z mojego linku) :D Jakbyś miała jakieś problemy z konfiguracją gry to pisz :)

 

Odnośnie komputera, poproś osobę znającą się na komputerach o naprawę oprogramowania (np. poprzez format dysku i ponowną instalacje systemu). Ewentualnie możesz spróbować zainstalować tego CSa na tym komputerze w stanie w jakim teraz komputer obecnie działa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak tak ściągnęłam twoją wersję, tak zrobię, mam nadzięję że uda się naprawić komputer bo na laptopie nie umiem grać :/ :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×