Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Hawk

Laptop

3 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

Dziś, jak co dzień przyszedłem do domu, to od razu postanowiłem odwiedzić tych "błaznów(1 kwietnia)" z Kopytka :D

 

Jednak, kur.. odpaliłem laptopa, to znaczy kliknąłem power(bo niektórzy wezmą, to dwuznacznie), poszedłem zjeść obiad. Siadam na fotel, a tu kur.. nadal czarny ekran. Wszystko się świeci, wszystko okej, tylko ekran czarny, to myślę, może ktoś mi coś od..bał na 1 kwietnia i ekran przełączył na monitor od kompa. Sprawdzam, ni ..uja. To myślę, może wejdę do BIOS'a(raczej f2 u mnie, bo kiedyś tam zaglądałem). Nic, nic...

 

Myślę, o kur.. karta graficzna poszła, jedna wpadłem na pomysł, aby ponownie sprawdzić, czy reaguje na monitor od kompa, nadal to samo. Postanowiłem podłączyć monitor do drugiego laptopa chodzi... jedyny plus.

 

Myślę, brudny, brudny ^^ Zaglądam, o kur... przeczyściłem. Trochę, to zajęło, ale przeczyściłem. Potem włożyłem płytę specjalną do czyszczenia do napędu i poczekałem z kilka minut. Odpalam, nic, nadal nic. Teraz nawet wiatraka nie słyszę, aby chodził...

 

Laptop, to:

Samsung r540

Windows: 7 Home Premium

Procesor: Intel® Core™ i3 CPU M 380 @ 2.53GHz 2.53 GHz

RAM: 4,00GB

System: 64-bitowy

Karta graficzna: ATI Mobility Radeon HD 5470

 

Był, to mój osobisty laptop, nigdy nie miałem z nim problemu(znaczy po roku był reperowany) Teraz będzie w tym roku obchodził 4 latka. Nic na nim nie było, oprócz FIFY, GO i 1.6, no i paru zdjęć.

 

Może macie jakieś rady? Nie za bardzo mam teraz czas szukać... możliwe w ogóle jest, że mógł wpaść w hibernacje? 

 

 

Pozdrawiam, a kur... myślałem, że coś na drugim laptopie się coś poje...bo grafika kopytka zielona...xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaniosę do serwisu, zobaczy się, co tam :) Dzięki Error, jak zawsze pomocny. Nie mogę dac jakoś plusa, bo jestem na telefonie, ale jak wbije na laptopa, to Ci go chapnę :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

Temat został zamknięty przez moderatora

 

Powód: Problem rozwiązany / brak zainteresowania

 

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

 

pozdrawiam,

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×