Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
W0DzU99

brak bana siemano

13 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam problem z cs pobrałem na nowo cs a i chcę wbic na serwer dd2 kopytko i wyskakuje ze ban na zawsze nwm czemu tak jest jak nigdy bana od was nie dostałem takie pytanie czy mozna cos z tym zrobic ? tam pissze nick widalizowany czy jakoś tak z góry dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robiłem ale nie pomogło 



tak ogólnie to nie wiem o co chodzi z tym jak ja nie grałem długo pobrałem na nowo cs i mi ban perm wyskakuje 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

zadzwon do dostawcy o zmianę IP 

dlaczego ma pisać o zmiane IP skoro czitował? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to nie on, skąd to możesz wiedzieć. Każde przypuszczenia muszą być w jakiś sposób uzasadnione. Napisz o zmianę tego IP, a potem spróbuj wszystko wyjaśnić z administracją, tak aby mieć w 100% czyste konto.

 

Edit// I według mnie nie powinno to być zamieszone w sprawie ogólnej tylko w UB, tam support znacznie więcej powiedziałby ci w tej sprawie :)

Edytowane przez JayZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak k iedyś miałem pobrałem cs'a z neta i na połowie serverów miałem bana na nick na którym nigdy nie grałem wystarczył restart router'a. W twojej sytuacij nie wiem co robić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

własnie ja nie czitowałem na tym serwer jak ja tam grałem max kilka godzin a potem zrezygnowałem z gry w cs a teraz chciałem znów grac ale nie moge poniewaz ten ban nwm skad sie wzioł próbowałem wejśc na inny ale mam tak prawie na kazdym . dzwoniłem o zmiane ip ale niestety nie moga tego zmienic . / jest jakis inny sposób :/ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×