Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Petrus

LIGA Liga cs-kopytko.pl [OFFTOPIC]

25 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Temat służy do rozmowy, proponowania zmian oraz zadawania pytań na temat ligi cs-kopytko.pl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

nsy



Też człowiek, to dlaczego nie może grać?  

zadawania pytań na temat ligi cs-kopytko.pl.



Kiedy wystartuje  ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boze, co za czlowiek.

Jak moze ktos interpu nie miec ustawionego?xd

Ty tak samo sie zachowujesz jak na serwerze, udajesz jakiegos neo czy cos w tym stylu jakiegos kata, a staty zwykle na koncu tabeli...

A, o tym, ze spinasz z wiekszoscia adminow nie wspomnę...a jednak, ups wymsknęlo mi sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Ns'y też grają. Typowi ns z servera to typki którzy nie wiedzą ze server ma nawet forum jak jest jakiś ns to przeważnie jest nie taki zły i grę ogarnia. Liga teoretycznie juz wystartowała :) pod tym drugim postem zgłaszasz drużyne i ten post jest postem gdzie będą wyzywać twój team na pojedynek. System sa takie 1na1 2na2 3na3 4na4 5na5 jeżeli druzyna zgłosiła się w 5 osób to może wyzwać na pojedynek team z 5 osobami. jeżeli twoj team ma 3 osoby to na 3 osoby a wyniki sobie zapisuje wygrana drużyna w ich poście :) Bez spamów prosze w postach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś nie rozumiał nie którzy nie zrozumieją jeżeli napisze ktoś 3 vs 3 tak jak Piter w przypadku tamtego postu to będą myśleć ze 3vs3 only :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba niezbyt chodzilo oto, ze sedzia ma byc na serwerze ;) po prostu jak ktos sie odpali to sprawa AC lub ban na kopytko dla ns...

Chodzilo mu chyba oto, czy ktos demka bedzie patrzyl :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc tak, po wchorajszym sparingu, z white players, chciałbym prosić o pewne zmiany, gdyz gdy zaczęliśmy mecz i przegraliśmy w TT, to gracz Joker, napisał, że jest 1:0 dla nich, no ale dobra, nie chiałem się kłucic, bo i tak na rękę nam poszli, bo jednego u nas brakowało i graliśmy 2vs2, no ale dobra zmieniamy strony, a gracz Joker wszystko restartuje staty, rundy itp. i liczył wszytko od nowa, i tu mnie boli, bo staraliśmy się jaknajwięcej w tt ugrać, zeby w ct odrobić i wygrac mapę, ale nie było to możliwe z przyczyn wyżej opisanych, tak samo było na mirage, gdzie w chyba w tt ugraliśmy i gracze white player napisali na say'u, że jest 1:1 i gramy następna mape...

Oczywiście nie mam nic do tych graczy, mówili że oglądali esl, no ale moze dawno i zapomieli jak tak się gra .


A więc, wnosze o ustalenie konkretnych zasad ligi, tak jak to się gra na meczach cs np. esl, a najlepiej by było gdyby były wyznaczone pewne osoby do pilnowania porządku 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Przecież jest napisane w temacie, że podczas meczów stosujemy się do regulaminu turniejów. No nic, przygotujemy osobny regulamin na potrzeby ligi. Zostanie opublikowany już wkrótce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie restartowałem nic po zmianie Ct/tt samo się zrestartowało chodziło mi o to że jest np 1;0 dla nas bo wygralismy powiedzmy CT jakbyś ty wygrał to było by 0;1 dla TT czyli dla was potem zmiana teamów no i np jak wygralismy TT to 2;0 dla nas co daje 1;0 w mapach o to mi chodziło ja tak to sobie liczyłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie restartowałem nic po zmianie Ct/tt samo się zrestartowało chodziło mi o to że jest np 1;0 dla nas bo wygralismy powiedzmy CT jakbyś ty wygrał to było by 0;1 dla TT czyli dla was potem zmiana teamów no i np jak wygralismy TT to 2;0 dla nas co daje 1;0 w mapach o to mi chodziło ja tak to sobie liczyłem :)

 

O czym Ty w ogóle gadasz? Przeczytaj dwa razy to co napisałeś i pomyśl :D 

 

Od tego są rundy żeby je liczyć, kto pierwszy ugra 16 rund wygrywa mapę (przy systemie mr15 ofc). Jakie 1:0, 1:1?  :mrgreen:  :mrgreen: 

 

Każdy finisz to powinny być skriny wyniku z połowy i końca mapy. Wystarczy, że wrzuci jedna strona, inaczej zrobi się syf :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Nie restartowałem nic po zmianie Ct/tt samo się zrestartowało chodziło mi o to że jest np 1;0 dla nas bo wygralismy powiedzmy CT jakbyś ty wygrał to było by 0;1 dla TT czyli dla was potem zmiana teamów no i np jak wygralismy TT to 2;0 dla nas co daje 1;0 w mapach o to mi chodziło ja tak to sobie liczyłem



To pomijam, chodzilo mi o to, że po zmianie stron nie doliczałeś rund do tych po zmianie teamów, tylko od nowa naliczales czaisz ?  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, nie zrozumieliśmy się, ale przy drugim meczu dogadaliśmy się i zagraliśmy według zasad, nie ma co tu pisać więcej.

Edytowane przez WielkaPolska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na czas nieokreślony serwer może być wyłączony. Skończył się wynajem, a Pukawka go przedłuża, więc musimy czekać aż odczytają maila. Najpewniej jutro zostanie włączony.

 

@edit 28.03.15

Serwer już działa.

 

Proszę o zakładanie tematów zgodnie ze wzorem. Steam powinien być podlinkowany do BAN ID oraz podane nicki z forum każdego z uczestników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

tyle, że grają głównie 4 drużyny, a reszta zamula więc może to nie taki zły pomysł ?

Można przeznaczyć jakieś niewielkie środki dla najlepszej drużyny, która przejawia duże zainteresowanie sprawą (środki będzie można wykorzystać w sklepiku) Wyłonienie 3-4 drużyn mija się z celem bo jak zauważaliście tyle gra w ogóle.

Myślę, że bardziej chodzi tu o dobrą zabawę, łatwą organizację mixów, bez problemów z serwerem itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiac moznaby wylonic jednego wygranego, tak jak np. jest tez w pilce noznej (ekstraklasa) liga, ale pod koniec i tak wygrywa jedna drużyna

Slabe porównanie, ale o to chodzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×