Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
wocen

Nowa ranga : VETERAN

82 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko do uzgodnienia. Warunek jest jeden. Wejście w życie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Wytyczne nie są problemem.

Przykład:

Osoba składająca podanie chociaż raz była adminem na sieci cs-kopytko.

Osoba składająca podanie posiada konto, które ma minimum rok czasu i 100 postów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem.

Dodawanie manualnie rang, które będą przysługiwały bez żadnych wymogów (poza czasem), będzie kłopotliwe, gdyż takich osób jest bardzo dużo. Z drugiej strony automatyczne przyznawanie doda rangi wszystkim, nawet osobom co mają 1 post i po prostu się kiedyś tam zarejestrowały.

 

Jest to według mnie dość kontrowersyjne komu taki przywilej przyznać, a komu nie. Jeżeli ktoś ma 10 postów i np. 3 lata temu udzielał się na forum, teraz robił wielki 'come back'? lub jeżeli ktoś jest raz na ruski rok? To tylko przykłady, takich sytuacji może być wiele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

No nie wiem.

Dodawanie manualnie rang, które będą przysługiwały bez żadnych wymogów (poza czasem), będzie kłopotliwe, gdyż takich osób jest bardzo dużo. Z drugiej strony automatyczne przyznawanie doda rangi wszystkim, nawet osobom co mają 1 post i po prostu się kiedyś tam zarejestrowały.

 

Jest to według mnie dość kontrowersyjne komu taki przywilej przyznać, a komu nie. Jeżeli ktoś ma 10 postów i np. 3 lata temu udzielał się na forum, teraz robił wielki 'come back'? lub jeżeli ktoś jest raz na ruski rok? To tylko przykłady, takich sytuacji może być wiele.

Dlatego najlepszy sposób to składanie podań o taką rangę.

 

Wymagania to np. 100 postów, rok na forum, minimum 10 punktów reputacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sama idea takiej rangi całkiem fajna - tylko jak już wcześniej wspomnieliście trzeba opracować warunki do spełnienia. Ilu starych wyjadaczy by się dowartościowało :P 

Swoją drogą, może też ranga "Kombatant" - niedługo mi 4 lata strzelą xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie na TAK i jakiś fajny kolorek :) a tak na serio to może być fajne a żeby tą rangę dostać trzeba byłoby złożyć podanie wymienić staż na forum a posty i aktywność to każdy może sprawdzić i tu już była by decyzja Petrusa oraz innych starych wyjadaczy czy dana osoba zasługuje na tą rangę. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko będzie trzeba dobrze pomyśleć nad wymaganiami na ta rangę. Postaram się coś napisać na wieczór. W razie jakiś pomysłów zapraszam na steam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Wcale sie nie obraże jak będzie ranga " EMERYT " :)! To oczywiście tylko ranga i pewne wyróżnienie :)!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Moim zdaniem co do zasad przyznania rangi: minimum 1 rok na forum, 400-500 postów, co najmniej ranga active user albo vip. Można się pokusić o inne łączenia. Moim zdaniem może ożywić forumowiczów do "Pracy"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Wymagania:

- Minimum 500 postów na forum

- Minimum 30 pozytywnych punktów reputacji

- 1 rok stażu na forum (aktywność będzie sprawdzona) Posty napisane sensownie, a nie OffTopic;

- Umieszczenie 70 Linków reklam pod podaniem lub doładowanie portfela w sklepiku w kwocie 5 pkt. Punkty zostaną pobrane z portfela.

Aby złożyć podanie trzeba spełniać wymogi podania,w przeciwnym wypadku podanie zostanie odrzucone. 

 

 

Każdy post będzie brany pod uwagę. Oczywiście jak  @Petrus, się zgodzi. 

 

 

Oczywiście to może ulec zmianie 

doładowanie portfela w sklepiku w kwocie 5 pkt. Punkty zostaną pobrane z portfela.

Tylko nie wiem jakie może mieć przywileje co do owej rangi 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4

To jeszcze chyba sobie poczekam jak te 500 postów ^^ Warto było by to zmniejszyć do 300 postów :D bo nie mam zamiaru nabijać bezsensu ^^ Co do reszty wytycznych sie zgodze :)!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@@wocen,

Ale skoro sam napisałeś temat to trzeba trzymać się regulaminu.

 

 

 

 

 

Pisałem w razie propozycji trzeba pisać na Steam.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i to wszystko traci sens bo ranga nie będzie przyznawana za "wymagania", tylko głównie będzie "kupowana" poprzez sms (ew. reklamy) a nie o to chyba wszystko chodziło. zresztą jest już ranga "active user" i można ją kupić więc lepiej żeby ta była inna.

Edytowane przez WielkaPolska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jakie maja być wymagania 

Wymagania:

- Minimum 500 postów na forum

- Minimum 30 pozytywnych punktów reputacji

- 1 rok stażu na forum (aktywność będzie sprawdzona) Posty napisane sensownie, a nie OffTopic;

Aby złożyć podanie trzeba spełniać wymogi podania,w przeciwnym wypadku podanie zostanie odrzucone. 

Jest bez opłat. Tylko 1 pytanie jakie może mieć przywileje owa ranga?? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Tylko 1 pytanie jakie może mieć przywileje owa ranga?? 

- wydaje mi się, że dla niektórych samo posiadanie tej rangi będzie już przywilejem.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×