Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
wocen

Nowa ranga : VETERAN

82 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Może po tym co zrobiłem kiedyś nie powinienem sie wypowiadać, ale widzę ostrą dyskusje o małej liczbie wypowiadających się, więc dorzuce '1 grosz'.

 

Na randze za zasługi widzę przedewszystkim Nevertrust'a oraz Drew'a bo to jedyne osoby co ostatnio zrezygnowały po bardzo długej i jak to tylko możliwe dokładnej pracy na rzecz Sieci. Mówie o randze za zasługi bo rangi za ilość postów czy reklamy to są już dwie przecież, więc ewentualnie można poprawić wymagania choć reklamy / SMS nie są przesadą bo są 'wsparciem' serwerów i osobie zależącej na Sieci nie powinno to robić problemu, ale w każdym razie nie widzę potrzeby dawania kolejnych takich rang.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

 

Na randze za zasługi widzę przedewszystkim Nevertrust'a oraz Drew'a

  _ drew jak najbardziej, był adminem, opiekunem i modkiem. Ja miałem tylko admina i udzielałem się jako podstarzały śmieszek w dziale humor :) Ale dziękuję za to miłe słowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kochani. ;)

 

@topic  Moim zdaniem z prostej propozycji wyewoluowały jakieś dziwne fanaberie. Propozycja była aby dodać rangę za staż 12 miesięczny, za darmo. Propozycja sama w sobie nie najlepsza, bo na forum zrobiłby się niezły bałagan, związany ze starymi użytkownikami, co wpadli tylko zrobić reklame itd...  Można oczywiscie pokombinować ze stażem + pewna liczba postów, i dodawać wymagania, ale nie wiem czy jest sens się w to bawić...  Jest już VIP...

 

A co do rangi dla Zasłużonych, to jest to dobry pomysł, tyle że całkowicie niezwiązany z tematem, rangi o której tu dyskutujemy... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podtrzymuje swoje wcześniejsze zdanie. Jest wystarczająco dużo rang. Jestem za ewentualnym ulepszeniem VIP'a lub Active User, ale do tego potrzebne są dobre i trafne pomysły. Jeżeli ktoś wymyśli coś fajnego, to jestem otwarty na propozycje.

 

Serdeczne dzięki za propozycje i przepraszam za tak długi okres otwarcia tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×