Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Nevertrust

Smutne informację dla fanów TOP GEAR

21 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

http://natemat.pl/136799,bbc-rozpoczyna-dochodzenie-w-sprawie-afery-clarksona-prowadzacy-top-gear-sam-zglosil-sie-do-szefostwa-z-przeprosinami

 

http://www.eska.pl/hotplota/news/jeremy_clarkson_wyrzucony_z_bbc_top_gear_nie_wroci_clarkson_potwierdza_trzeba_zyc_dalej/84908

 

Historia programu:

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Top_Gear

 

Dla mnie to cios gorszy niż kosa w plecy, uwielbiam ten program.  Mam jeszcze cichą nadzieję, że Panowie wrócą na antenę i że uda mi się wbić wszystkie 48 odznak

 

 

p/s - Przepraszam @GRINGO za CTRL+C i CTRL+V :)

 

@edit

 

taka kropka nad "i"

http://www.plotek.pl/plotek/56,78649,17730232,Jeremy_Clarkson_konczy_55_lat__Zwolnienie_z_BBC_to.html

Edytowane przez Petrus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Cały program kręcił się wokół Clarksona, a jak słyszałem zaczął świrować (pobił reżysera xD?). Chociaż program zarabiał setki milionów rocznie na całym świecie, to zmiana prowadzącego pewnie zredukowała by to o co najmniej 40%.

 

Osobiście uważam, że program był bardzo fajny, chociaż nie byłem jakimś super fanem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Faktem jest, że seria 22 programu lekko wiała nudą, wszystko było takie jakieś wymuszone. Może to jest jakiś chłyt majtetingowy na przyciągnięcie widzów. 

Ciężko uwierzyć aby BBC zrezygnowało z takiej dojnej krowy. A kasa musi tam być niesamowita skoro podobno Clarkson miał płacone ponad 7700 funtów za godzinę. 

No nic, pożyjemy zobaczymy. Może powstanie nowy program w innej brytyjskiej stacji. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Jestem wielkim fanem tego programu i co prawda nie oglądałem go od początku :D bo powstał jak jeszcze nie byłem w ogóle w planach przez rodziców bym przyszedł na świat hehe :P lecz ogląda się ten program właśnie dla Clarksona. To jak on się naśmiewa z biednego May'a :D Stig'a, Hammond'a ... ze wszystkich ;) To, że miał własne niekonwencjonalne sposoby na różne wygrywanie wyzwań w Top Gear. Po prostu drugiego takiego człowieka nie ma i Top Gear bez Clarksona będzie jak Pizza bez dodatków.

 

Co prawda nawet wiecznie młody Hammond już widać nie jest taki młody z twarzy jak te 10 serii temu ;) lecz z wyczekiwaniem czekałem mimo wszystko na kolejną serię, a tu ... dupa. 

 

No nic, jak to @Nevertrust powiedział, pożyjemy zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Powiem najkrócej

Bardzo szkoda nie spodziewałem się czegoś takiego, dla mnie jest to najlepszy program donosie samochodów.

Możemy pogrążyć się w żałobie, chociaż jak sami mówicie cuda się zdarzają, BYĆ MOŻE zmartwychwstanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również oglądam ten program. Na necie obejrzałem wszystkie odcinki oprócz pierwszego sezony. Z wypowiedzi Clarkson w The Sun wynikało by,że mają go wywalić na innych czytałem,że ma wrócić pożyjemy zobaczymy. Sądzę,że zrobią ten sam program może z innym tytułem na innym kanale. A na chwile obecną powinni dokończyć chociaż tą 22 serie.

btw kiedyś gdzieś czytałem, że maja podpisane umowy oni do 2018 roku więc to nie jest  takie łatwe wyrzucić Jeremiego z BBC i TG



mythbusters tb chodzi o ten stary top gear który byl krecony w XXw.? Bo ten jest od 2002r a ty masz 18 lat i tak właśnie coś mi sie nie zgadzało z tym,że cię w planach jeszcze nie było:)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chetnie obejrze

- czeka Cię wiele, wiele godzin oglądania - 22 serie i odcinki specjalne. Trochę Ci zazdroszczę, że tyle oglądania przez Tobą. Ja prawie wszystkie odcinki po parę razy widziałem.

Moja żona ma już alergię na Cs'a i Top Gear'a :)

Edytowane przez Nevertrust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ostatnich wiadomości słyszałem, że STIG podjechał czołgiem pod główną ulicę Londynu z zebranym Miliionem podpisów fanów tego programu, którzy są za tym, by Clarkson wrócił do programu ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

 

STIG podjechał czołgiem

- to był taki Stig, jak ze mnie baletnica. 

No nic dzisiaj w BBC Brit o 21.00 druga część odcinak specjalnego w Patagonii.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.Hmmmmm przed chwilą w BBC Brit zapowiedzieli premierowy odcinek TG, który ma być wyemitowany 29.03.2015 o 21.00. Ciekawe czy mają stare zapowiedzi, czy coś jest na rzeczy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś wracałem autobusem ze szkoły 8 lekcji 2 ostatnie lekcje to w-f zmęczony w chuj i lekko zdenerwowany wiadomo technikum i jeszcze kierowca radio na full i tak słucham i powiedzieli że Clarkson został kuż oficjalnie zwolniony to się kompletnie załamałem to on nadawał tej pikanterii temu programowi swoimi niby rasistowskimi żarcikami mam nadzieję że jeszcze kiedyś zobaczę tę trójkę w jednym programie i będzie to TG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś czuje , że po takim ciosie , oglądalność tego programu będzie nikła . Jak dla mnie , dobry prowadzący . Jeden Wybryk i pyk . :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×