Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

67 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie, steam i ns powinien być.

 

temat zakładamy z nazwą graczy, a te osiągnięcia to co trzeba wpisać?

 

i jak każdy zbierze drużyny to co każdy gra z każdym i punkty idą do wspólnej tabeli?

3 pkt za zwycięstwo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

No dobra, fajny Petrus, ale pytanie robimy ns/s?

Steam w obecnych czasach raczej nie jest jakąś przeszkodą. Większość osób, które poświęcają dużo czasu na grę ma steam.

 

 

I trzeba ustalic po ilu w druzynach, zeby bylo wiadomo ilu ludzi kapitan ma zbierać.

Kapitan sam dobiera team. Albo ktoś ma zgrany zespół (2,3,5 osób lub sam), albo nie. Wybieranie ludzi na 'szybko' mija się z celem, bo i tak takie składy nie wypalają zazwyczaj.

 

Nie wiem czy jest sens robić jakąś punktację. Oczywiście za zwycięstwa można przyznawać jakieś punkty, ale skoro to ma być liga, która nie ma określonego czasu, a po prostu drużyny same wyzywają siebie nawzajem to po co punkty. Wystarczy zapisywać zwycięstwa, kto z kim zwyciężył. W danym temacie byłby wykaz zwycięstw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej ale ustalmy mr 12 15 czy gramy 3v3 4v4 5v5 proponuje to ostatnie. Ogólne zasady + do tego jakiegoś sędziego przykładowo kogoś z UBS , aby był w stanie wypatrzeć czy ktoś odpala :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5on5 nie ma sensu bo zgłosi się mało drużyn, a i ciężko skład będzie ogarnąć

 

więc najlepszą opcją byłoby 3on3 ew. 4on4. i tutaj najlepsze byłoby głosowanie bo każdy ma inne zdanie jak widać.

 

są ogarnięte non steamy, więc to raczej kwestia "sędziego"

Edytowane przez WielkaPolska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że 4 vs 4 będzie idealne ;) 

 

W przypadku np. de_dust2 to mając 4 w drużynie można grać spokojnie na 2 bsy, ponieważ 2 poszłoby na A, a 2 na B. W przypadku 3 osób w teamie jest już znacznie gorzej.

 

Myślę jednak, że jakiś system punktowy jak i tabelę można zrobić. tak samo jakieś zasady, że w przeciągu tygodnia każda drużyna ze sobą musi zagrać. Myślę, że warto o tą tabelę punktową powalczyć bo dojdzie dodatkowy "dreszczyk emocji". A tabelę punktową można zawsze zresetować po okresie np. 2 miesięcy i zacząć od nowa zabawę ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o to, że każdy team zakłada swój temat. W nim określa jakim systemem gra np. 5 vs 5 oraz 3 vs 3 lub np. ktoś jest sam i gra tylko 1 vs 1. Inny team, który ma określoną ilość graczy również robi to samo i może wyzwać innych grających tym samym systemem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi tematami to na pewno jest bez sensu, każdy założy 1500 tematów i nie ogarniecie tego później. Ustalmy z góry ile osób w teamie, jak dla mnie 5x5, no ale skoro nie można, to chociaż 4x4. Niech decyzję podejmie organizator, bo ta dyskusja się nigdy nie skończy :)

Edytowane przez Poseł Prawdy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

każdy założy 1500 tematów

Czyli zakładasz, że będzie 1500 teamów? ESL wykluczymy jak nas tyle będzie.

 

Jeżeli nie pasuje Wam moja propozycja to ustalajcie między sobą zasady, składy, godziny spotkań itd. Po dane do serwera proszę pisać na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak bylo zawsze, kazda druzyna sie zapisuje i podaje kapitana, a grafik meczy mozna ustalic lub kazda druzyna wyzywa inna do meczu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdanie 5v5 się by grało najlepiej ewentulanie 4v4. Co to sprawy organizacyjnie popieram tych up :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje conajmniej 8 drużyn po 3/4 graczy . Co sobotę 2 mecze, czyli 4 drużyny  . Nwm czy 2 mapy + ewentualnie dogrywka, czy poprostu tylko 2 bez dogrywki(jeżeli resmis teamy dzielą się kunktami) . Petrus robi dział , w którym będą regulaminy, ewentualnie tabela (jeżeli chcecie grać na punkty) , i jeden temat z wyniami meczów, oraz jeden temat z spisem all drużyn . Turniej/liga trwał/a by gdy wszystkie drużyny zagrały by ze sobą ! Oferuje pomoc w oagrnięciu tego wrazie potrzeby . + Proponował bym aby co najmniej 2 osoby zajowały się aktualizacjami w dziale z tabelą punktów i wynikami meczów . 

Myślę, że 8 drużyn po 4 w teamie spokojnie by się zgłosiło, jescze jak admini bd o tym pisac na y@@, na serwerach.

Edytowane przez `Fucktycznie^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie jest zły pomysł , ja jestem za takim rozwiązaniem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z pewnością zgłosi się dużo. Only steam według mnie nie powinien być obecny. Dużo graczy jak ja woli cs;go od zwykłego cs`a, osobiście nie posiadam STEAM`a. Każdy powinien spróbować wziąć udział w takich meczach. A jeżeli byłyby jakieś niedogodności to po prostu Steam na Steam, NonSteam na NonSteam i po kłopocie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jako załozyciel tematu wypada sie odezwać już a nie cały czas oglądać co piszecie. Widze to tak. Petrus założy dział na forum LIGA bedą podpięte 2 posty Jeden z regulaminem którego podeśle Petrusowi chyba że sam chce ustalić a drugi to wzór o dojście do ligi. Pod nim będą  posty każda druzyna bedzie miała swoj post a inne posty będą ignorowane albo usuwane chodzi mi o to że w tym poście będzie napisany wzór kontakt itd itd itd i on będzie edytowany przez lidera teamu który będzie podawał wyniki z meczów ktore będą sie odbywać co tydzien lub dwa np przykładowo 8 drużyn jest w lidze po 4 osoby to w 1 sobote gra sie 2 mecze druzyna 1-2 i 3-4 a za tydzien 5-6 7-8.Gramy STEAM i NON STEAM Ale przynajmniej jedna osoba z teamu musi mięć steam i tą osobą jest lider.gramy 4vs4 po 15 rund w TT/CT Ja teraz napisze do Petrus'a  ułoze wzór i regulamin w jakich kolwiek pytaniach prosze sie zgłaszaszc do WielkaPolska Lub do mnie na STEAM :) pozdrowienia dla wszystkich mam nadzieje ze wszystko sie uda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Temat ligowy cs-kopytko.pl zostanie stworzony najprawdopodobniej jeszcze dziś oraz odpowiednie do tego tematy. Zachęcam zainteresowane osoby do śledzenia informacji w nowym dziale oraz na portalach społecznościowych, gdzie o wszystkim również zostaniecie poinformowani.

 

@@Sleyar, napisz do mnie wieczorem na steam.

 

@edit

 

Forum ligi: http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/forum/421-liga-cs-kopytkopl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×