Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

67 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1on1 to trochę za dużo roboty mi się wydaje, jesli zapisalo by się okolo 25-30osób to sami sobie odpowiedzcie :)

Za NS tez jestem za, nawet na TP mamy duzo nsow, ktore ogarniaja i nie trzeba zadnego super "polecenia" tego gracza, jak sie odpali to dostaje bana na kopytko i elo

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za :) ale głosuje n 2 vs 2 i 3 vs 3 nie 1 vs 1 :) Pozdro :) Mogę jako zwykły  uzytkownik założyć jakąś ankiete czy coś ? :P

Nie wiem czy możesz robić ankietę, ale możesz nawet założyć sam temat i ludzie będą się wpisywać jaką opcję chcą, to chyba na to samo wychodzi.

 

1on1 to trochę za dużo roboty mi się wydaje, jesli zapisalo by się okolo 25-30osób to sami sobie odpowiedzcie :)

Za NS tez jestem za, nawet na TP mamy duzo nsow, ktore ogarniaja i nie trzeba zadnego super "polecenia" tego gracza, jak sie odpali to dostaje bana na kopytko i elo

Pozdro

zawsze mogą być dodatkowe osoby i na pewno ogarnęło by się :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi najbardziej odpowiada 3Vs3 :) to jest najlepsze rozwiązanie :D a co do non steamów to fajnie by było jakby też mogli popykać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej to zrobic 3on3 lub 4on4, bo jak zrobimy 2on2 to terro wygra raczej kazda runde, bynajmniej wiekszosc ;)

Nie ma co zeby kazdy tu spamowal po ile mamy grać, trzeba zrobić jakis temat i tam glosowanie pod wyborem 1v1 itd..

I nsy niech grają, mysle ze nie zapisza sie jacys buntownicy zycia tylko normalni kopytkowi stali bywalce.

PS. Nie wiem czy zdanie na gorze jest poprawnie po polsku!

Edytowane przez Paczu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie można zrobić ankietę z czterema opcjami 1 vs 1 2 vs 2 3 vs 3 i 4 vs 4 choć ja jestem bardziej za dwoma ostatnimi opcjami jakie wymieniłem ;) tak lepiej zrobić ankietę która będzie otwarta na okres kilku dni, a przez ten czas można obmyślić i przedstawić w osobnym wątku system "punktowania ligi".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

3vs3, albo 4vs4 . 

Proponuje grac 2 mapy po 12 rund (tak jak 2 połowy w meczu piłki nożnej) jeżeli bd 1:1 w mapach to te 2 drużyny dostają po 1 punkcie . 

Ogólnie to proponuje zrobić oddzielny dział do tego. Było by tam all opisane regulaminy itd. , oraz tabela, która by mod/h@ edytował, co mecz .(chodzi mi o punkty) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To juz lepiej grac mr15,mapy mozna ustalic lub kazda druzyna ustali jedna przed meczem i tyle.

Mythbusters, myslisz tak jak ja w wiekszosci postow :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Ja proponuje tak. gramy 3vs3 + 4 osoba rezerwa. gramy 12 rund wygranych przez team. Pierwsza Mape wybiera jedna druzyna . Druga mape wybiera druga drużyna.
A jesli bedzie 1:1 trzecią mape wybiera sędzia.
czy jakoś tak xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3vs3 albo 5vs5 byłoby ok. : ) A najlepsza byłaby rywalizacja po 3 drużyny z każdego serwera CSK. : )) 3 z Tp, 3 z DD2 itp itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Ja bym chętnie wziął udział w taki turnieju jak by był s/ns , co do liczy gracz to by był za 4v4 lub 5v5 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie 3vs3 najlepsza opcja. 

A powinno to być Only Steam inaczej to nie wypali, nawet ja bym sie nie pisał na takie coś S/NS...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jesli bedzie 1:1 trzecią mape wybiera sędzia.

 

Nie . Wtedy drużyny dzielą się punktami (po 1pkt) 

 

 

PROPONUJĘ 4vs4 I DRUŻYNY TWORZĄ GRACZE ! POPROSTU ZGŁASZAJĄ SIĘ TEAMY PO 4 GRACZY ! 

​ 

Edytowane przez `Fucktycznie^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu robić ankiety, bo już po samych wypowiedziach widać, że glosy rozejdą się równomiernie.

 

Jeżeli chcecie, to mam własny pomysł. Utworzymy specjalny dział na potrzeby ligi. Każda drużyna, która chce brać udział w lidzie zakłada własny temat (wymagany wzór + reszta treści merytorycznej oraz wizualnej według potrzeb), gdzie znajdzie się aktualny skład temu oraz jego osiągnięcia. Kapitan drużyny sam będzie edytował pierwszy post tematu, aktualizując poczynania swojej drużyny. W każdym z tematów inny team, posiadający swój własny temat będzie mógł wyzwać kogoś w swoim temacie na mecz. Jeżeli wszystko będzie ok, drużyny rezerwują serwer na dany termin. Jeżeli serwer jest wolny można grać, jeżeli ktoś wcześniej go zarezerwował to gramy zasadą kto pierwszy ten lepszy.

Tak mniej więcej. Wymaga to kogoś do pomocy, aby ogarnął udostępnianie haseł do serwera (dla kapitanów). Reszta raczej będzie raczej działać sama. Wszystko będzie można wyjaśnić w temacie drużyny.

 

Widzę to mniej więcej tak, piszcie co uważacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

No dobra, fajny Petrus, ale pytanie robimy ns/s?

Fajnie byloby zagrac z ns, mysle ze nie bedzie problemu z odpalami...

I trzeba ustalic po ilu w druzynach, zeby bylo wiadomo ilu ludzi kapitan ma zbierać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×