Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

67 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Wpadłem na pomysł, aby otworzyć ligę cs'a na Kopytku polegało by to na tym że ludzie zrobiliby sobie swój skład np 3 graczy oczywiście only steam i na forum założony byłby dział albo jakiś temat z Tabelą wyników mecze rozgrywały by się na mapach np ( przykładowo ) Dust2/nuke/inferno/mirage itp... grało by się do 12 wygranych rund przez team a mecze odbywały by się raz w tygodniu coś jak piłka nożna ;) powiedzmy gdy dana drużyna sie nie zjawi w weekend np sobota ( sobota pasowała by raczej każdemu ewentualnie niedziela) to druga dostaje walkower i wygrywa dostaje 3 punkty :)

Czekam na wasze wypowiedzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

troche trudno będzie to ogarnąć dobrze by było jakby ta liga miała np 5 drużyn  max 6-7 bo to zależy też od petrus'a czy udostepnił by server oczywiście ja nie mógłbym siedzieć caly dzien i patrzeć na wyniki po pare godzin dziennie wygrany team musiałbym mi napisac na pw wyniki itd :D łatwo napisać, ale dosyć trudno zrealizować jakby było większe zainteresowanie to zapraszam kogoś do pomocy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noo dooobry masz plan! Jak nie jeden tutaj "czyt @Madara./W0w/" (botek męczy o to odkąd zakończył się poprzedni turniej), ale czy dałbyś rade to sam dopiąć na ostatni guzik?;d Jak czytałeś wcześniejsze tematy to zauważyłeś i sama na swoim przykładzie mogę powiedzieć, że ciężko takie coś zorganizować :) Więc najpierw musiałbyś naprawdę dobrze to przeanalizować na all sposoby. :D Bo to jednak ludzie nie każdy bd tak dobry i uprzedi Cb i innych, ze jego drużyna nie da rady i to takie przekładnia itd. :)

 

Z chęcią bym może na takie coś się pisała:) Tak więc życzę powodzenia w organizacji :)

A co do @Petrus myślę, że akurat z serwerem nie będzie problemu :) 

Edytowane przez PotworeK.:3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Jeżeli chodzi o wolny serwer na takie coś, to myślę, że nie będzie problemu (jak to Pani powyżej napisała :D

 

Problem tkwi faktycznie w organizowaniu. Najlepiej gdybyś się sam tym nie zajmował, a poprosił o pomoc tak z 2-3 osoby, byś miał 100% pewność, że przynajmniej z grona tych 4 osób znalazły by się w każdej okoliczności przynajmniej te dwie, które miałyby wolny czas na ogarnięcie wyników i drużyn itd

 

Jeżeli się zdecyduje na pomoc określona liczba osób i dobrze się "system" obmyśli, to liga według mnie będzie bardzo ciekawa.

 

Trzeba będzie też przemyśleć sprawę np. Ktoś by się dowiedział po "4 kolejkach ligi", że takie coś istnieje i chciałby w trakcie trwania ligi dać do zapisu i swoją drużynę. Co wtedy? 

 

Jest wiele pytań i trzeba będzie w tym temacie to przeanalizować. Lecz jestem na TAK ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem jak najbardziej na TAK bardzo fajny pomysł i może być realny do wykonania tylko jak napisali @up trzeba troszku pomyśleć z organizacją tego :D TAK !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do kwestii ile osób w danej drużynie powinno się znaleźć, to jeszcze bym się wstrzymał, bo nie wiadomo ile drużyn się zgłosi. Osobiście wolałbym jak Ty @Paczu by było 5 w drużynie, lecz odbije się to pewnie na liczbie zgłoszonych drużyn i wolałbym już, by było 6 drużyn po 3 osoby, aniżeli 3 drużyny po 5 osób ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

No masz rację, wszystko zależy ile osób się zgłosi.

Można dać jakiś komunikat na serwerach, co jakiś czas żeby się pojawiało np. "ZAPRASZAMY DO KOPYTKOWEGO TURNIEJU"

Czy coś takiego ;) Fajna sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Promować Ligę bardziej myślałam jak już się tutaj wsio ogarnie. Na razie niech forumowicze się zapoznają z tematem, a osoby chętne do pomocy niech zgłoszą się do autora tematu. Bo bez takich podstawowych rzeczy nie ma co na razie tego komunikować na serwach:d 

Edytowane przez PotworeK.:3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jakby Petrus mógł utworzyć też jakiś podpiety poscik żeby nie zanikał gdzieś na dole i na nim była by Tabela i ja bym ja aktualizowal a poniżej bym wpisywał wyniki lub ktoś kto chciałby mi pomóc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Bardzo fajny pomysł.

Można by było zagrać 4 vs 4  (zależy od graczy ile będzie chętnych).

Np. Gdy będzie z 6-8 drużyn zrobić te ligę.

Może ona polegać na tym, że każdy gra z każdym, czyli jedna drużyna zagrała by 5-7 meczy.

Gdyby się zdarzyło że ktoś chcę dojść (Drużyna), to można zrobić coś takiego, że drużyna ta zagrała by mecze zaległe np. w tygodniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekamy, myślę że petrus raz na tydzień udostepni server raz na godzine 3/4 w sobote  :) Jeżeli wszystko pójdzie wszystko z planem napiszę Regulamin,Terminarz,Wzór o dojście do ligi druzyny :)

Edytowane przez Sleyar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie 5on5 odpada bo zawsze ktoś nie może i ciężko wtedy zagrać mecz, zresztą był już taki konkurs 5on5 i lepiej zrobić coś nowego.

 

A więc mój pomysł jest taki, jak sama nazwa brzmi "LIGA" czyli 1on1 i wtedy więcej osób by się zapisało. Co do mapy to nie wiem awp_india czy może coś innego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajebisty pomysł !! A musi być koniecznie only steam ? Jest kilku ogarniętych ns'ów, i bylo by więcej drużyn .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej by było 3vs3 no bo pojedyńczo to tak troche dziwnie mi się wydaje.i na koniec zwycięski team zagrał by przeciwko sobie aby wyłonić 1 zwycięzce
takie jest moje zdamie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje 3 vs 3 bo 1 na 1 za duży pieprzenia. Drużyny A.B.C.D.E.F w przypadku gdyby było 6 drużyn wszystko by polegało na zasadzie każdy z każdym rozpisałem to sobie i miało by to wyglądać tak Przykladowo 1 kolejka drużyny A-B/C-D/E-F    przykładowo mecz drużyn A-B godzina 15;00 w sobote Mecz C-D godzina 17;00 w sobote E-F godzina 19;00.Mapy gralibyśmy jakieś mniejsze jak 3vs3  bo za duże były by niektóre gdy Petrus się wypowie i założy mi jakiś temat w którym napisze regulamin, terminarz, wzór zgłoszenia drużyny i pod tym postem będę podpisywał wszystkie zmiany itd  może sie zdarzyć tak że nie będe mogł wejść na server bo będe zajety albo coś to KAPITAN drużyny napisze pod tematem który mi załozy petrus jeżeli sie zgodzi jakie były wyniki. Jeżeli mnie nie będzie to wygrana drużyna robi screen na obydwu mapach z wynikiem w tabeli i wstawia pod temat albo mi na PW, a ja uzupełnie tabele. Wygrana-3 pkt przegrana- 0 Oczywiście NS też mogą zgłaszać sie do turnieju i oczywiścię też biorę udział w lidze :P Wypowiadajcie sie dalej ! Jak wszystko ładnie pójdzie to zagramy już w najbliższą sobotę POZDRO !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, najlepiej zróbmy jakieś mini- głosowanie z 3 opcjami (1vs1 / 2vs2/ 3vs3) i wybierzemy najlepsze rozwiązanie.

 

Co do non steamów to również się zgadzam, żeby wzięły udział tylko musi być jeden warunek - ten non steamowy gracz musi być z polecenia kogoś (czyli każdy może wziąć do drużyny non steama z polecenia swojego (admina/moda) czyli zaufanego i ogarniętego żeby ten gracz był czysty i bez czitów.

 

Jak już wszystko będzie ustalone. Ruszamy z zapisami i info leci na serwery :)

Edytowane przez WielkaPolska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×