Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Zaki

Kto mnie pokona? Szukam śmiałka!

33 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

 

Z góry prosiłbym o nie zamykanie tematu, ponieważ z potencjalnymi chętnymi pragnę porozmawiać.

Jestem graczem z bardzo dużym stażem w cs. Wiele razy miałem bany za wh, mimo iż takowego nie używałem... Wielu też narzeka na mnie, że gram za dobrze...ogólnie mało kto jest w stanie mnie pokonać.. jak na tę chwilę udało się to nielicznym...

 

Moje słowa są przepełnione narcyzmem? Daj mi prztyczka w nos!

 

Pragnę ogłosić mój jedno-osobowy konkurs rycerski. Szukam śmiałków chcących stawić mi czoła 1 vs 1. Zasady opiszę poniżej. Jeśli jesteś chętny Twoim zadaniem jest dodać mnie na STEAM (Zaki | cs-kopytko.pl), lub (Mario), posiadam avatar z Mario z karabinem, i kiedy tylko będę dostępny - napisać do mnie, czy jestem gotów do walki.

 

Zasady gry :

 

 

 

1) Każda osoba wybiera swoją mapę, na której zamierza ze mną zagrać.

2) Na początek gramy mapę osoby chcacej się ze mną zmierzyć, a następnie tę wybraną przeze mnie

3) Gramy standard - rund tyle ile w zwykłym mixie.

4) Po grze NIE WYCHODZIMY OD RAZU Z SERWERA, ponieważ będę robił screenoshoota i wstawiał do tego tematu z wynikiem, równocześnie prosząc moderację o uaktualnianie wyników w właśnie tym poście, kiedy minie czas edycji.

 

 

 

Pozdrawiam serdecznie i czekam na śmiałków. Mam nadzieję, iż takowi się znajdą ale ostrzegam...- jestem bardzo dobrym graczem!!!

 

Wygranych niestety nie przewiduję...gdyż nie posiadam niczego, co mógłbym Wam dać, ale jeśli zgodzi się nasza kochana Pani redaktor, to może uda się z osobami, które ze mną wygrają przeprowadzić wywiad, który zostanie zamieszczony w prestiżowym dziale naszego forum!!!...Ponadto będziecie się mogli cieszyć prestiżem i screenshootem wklejonym na forum tak, że każdy będzie mógł zobaczyć Wasz wynik! :)

Zapraszam, kochani! :)

Edytowane przez Zaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już edytowałem, więc możesz sobie przeczytać. Niestety na tę chwilę nie mam żadnej nagrody, ale planuję w następnym miesiącu jak przyjdzie wypłata zrobić konkurs z jakąś grą na STEAM do wygrania :) (ale to tajemnica, więc na tę chwilę czekam na propozycje od Was. Propozycje sparingów oczywiście :P ).

 

Jest to zabawa, lecz forma wyzwania dla Was, no i oczywiście dla mnie, bo gram w CS od 2001 roku, więc pokonać mnie ciężko jest (mimo, iż gram na 30fps :P )

 

 

 

PS.

Specjalnie gadam, że jestem taki świetny itp., żeby was sprowokować do kopnięcia mnie w dupę na serwerze :D

Edytowane przez Zaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@@mmrowa, czytałeś cały post? 

 

Wygranych niestety nie przewiduję...gdyż nie posiadam niczego, co mógłbym Wam dać, ale jeśli zgodzi się nasza kochana Pani redaktor, to może uda się z osobami, które ze mną wygrają przeprowadzić wywiad... a ponadto będziecie się mogli cieszyć prestiżem i screenshootem wklejonym na forum tak, że każdy będzie mógł zobaczyć Wasz wynik!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strzelacz ze mnie żaden ... ale chciałbym mieć tą satysfakcję Ciebie zabić chociaż 2 razy :D 

 

Nie no inicjatywa spoko. Jako taki luźny "przerywnik" od strzelania się na serwerze, jak najbardziej jestem Za :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@@mmrowa, czytałeś cały post? 

 

Czytal tylko Zaki go edytowal pozniej :P

Popatrz na czas edycki i date dodania posta mrowy :)

 

hmm widze wkreciles mnie Zaki do wywiadu. Dobrze wiedziec, przynajmniej nie bede zaskoczona jak ktos do mnie napisze:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak napisałem Ci na serwerze, to tylko pewna forma agitacji... ale mam nadzieję, że mimo wszystko dasz się namówić :*

 

Strzelacz ze mnie żaden ... ale chciałbym mieć tą satysfakcję Ciebie zabić chociaż 2 razy :D

 

Nie no inicjatywa spoko. Jako taki luźny "przerywnik" od strzelania się na serwerze, jak najbardziej jestem Za :)

 

O niczym innym nie marzę :P 

 

Zmiana polega na tym, że gram na mapie wybranej przez przeciwnika. 2 mapy trwają za długo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Może i lamię, ale czytać ze zrozumieniem potrafię, lamo :*

 

Przeczytaj jeszcze raz jak ze mną zagrać, a się dowiesz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Przeczytaj jeszcze raz jak ze mną zagrać, a się dowiesz


Jak zagrać to ja wiem, w jakim dniu to ma się odbyc mi chodzi  ! ! ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i kiedy tylko będę dostępny - napisać do mnie, czy jestem gotów do walki.

 

 

hahaah rozbawiłeś mnie Fuck :D Po prostu napisz do mnie na steam jak będę dostępny, a jestem codziennie przede wszystkim wieczorami i wtedy wystarczy jedna wiadomość "to grasz 1 vs 1? " i od razu przechodzimy na serwer :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@do up

 

Twierdzisz, że grasz od 7-8 lat ... a patrząc ile masz lat (15) to ciekawym osobnikiem jesteś jak zacząłeś w CS grać mając ... 7-8 lat :o 

 

Są porąbane czasy teraz, ale bez przesady ... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

 

Twierdzisz, że grasz od 7-8 lat ... a patrząc ile masz lat (15) to ciekawym osobnikiem jesteś jak zacząłeś w CS grać mając ... 7-8 lat  



Twierdzisz, że gdy on miał 7-8 lat nie było cs'a ? Pomyśl .  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla Ciebie gra 7-8 latka w CS jest normalna? Przynajmniej te parę lat temu, bo teraz to i pewnie z 4-latki już jadą równo po kilka h dziennie w CS ... 

 

Jak zwykle Twoje dwuznaczne interpretowanie ... Ahh, Pomyśl co chcesz napisać Ty Sam! Bo już któryś raz ostatnimi czasy Ci się to zdarza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I muszę Ci pogratulować, że jesteś jednym z tych niewielu przypadków, którzy są ... Normalni ;) Ale mam okazje czasem zobaczyć takiego delikwenta który swoją przygodę zaczynał w CS ... bardzo wcześnie i widzę co się z takim czymś dzieje ... Jego zdrowie psychiczne można przyrównać do upośledzonych umysłowo, tylko że różnica polega na tym, że są upośledzeni, których los dotknął ciężką chorobą i nic biedni nie mogą z tym zrobić, a w przypadku takich "doświadczonych strzelaczy CS" to sami siebie doprowadzają do tak opłakanego poziomu ... 

 

Stąd me obawy @Hawk i nie chciałem Ciebie tym obrazić ;) (ani innych tych w miarę normalnych), lecz na tych "nienormalnych" już powoli żal patrzeć, jak przykładowo wracam sobie ze sklepu, a Tu jakaś grupka 3-4 osobowa drze się na całą ulicę w środku miasta jakiego to on head'a sprzedał z miliona kilometrów. 

 

Jak już wspomniałem dziwne czasy nastały ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@@mythbusters, rozumiem.

 

Jednak, jak byłem młodszy(czyt.8-12lat) grałem raz na tydzień i to po kilka minut. Całe dnie spędzałem, jednak na boisku ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Tak się tylko wtrącę, że grałem wtedy bo podobało mi się to ze się strzela po prostu poszedłem sobie do empiku kupiłem za 100 zł cs 1.6 bo bylem mały oczywiście i tak się zaczęła przygoda na początek grałem po płl h potem godzina i doszło czasem do 10 ale to już później gdy byłem starszy miałem przegrane na steamie 3000h godzin ale email zapomniałem i hasła nie mogłem odzyskać potem grałem ns i kupiłem steam dziś :) Oczywiście nie mam takiego skilla dobrego jak kiedyś ale coś tam się gra :) @up nie jestem upośledzony ani jakiś inny nie gadam nawet z kolegami o grach gram w klubie w nogę więc mam też inne zajęcie 

Edytowane przez Sleyar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie dam rady wziąć udziału bo mnie zbanujesz na "mixie" ;) albo napiszesz że odpaliłem sie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×