Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Kojaro

Propozycja od Kojaro

15 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Siema. Od dawna na forum nie podobało mi się, że gracze z wszystkich serwerów wrzucają ss'y do jednego działu i robi się "syf". I gdy jeszcze na przykład jakiś admin chce sprawdzić czy dany gracz na serwerze nie gra na aktywnym banie bo dostał od niego ss'y do wrzucenia to musi się na trudzić i poszukać tego. ułatwiło by to bardzo pracę adminom i estetycznie by to wyglądało. Proponowałbym to zmienić i zrobić, że do każdego serwera będzie osobny dział do wrzucania screenów. Wyglądało by to mniej więcej tak

 

Głowny napis "ScreenShoty"

 

I pod spodem wypisane nazwy serwerów.

 

DD2

TP

DM+BF2

GG

 

Pozdrawiam

Kojaro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Jestem ZA ale trochę zmodyfikować(albo jeżeli napiszę to samo to się nie zrozumieliśmy :D )

 

W każdym dziale serwera dodać osobny dział SS/Demka i tak by było wszystko wrzucane w każdym dziale serwa osobny dział :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Hymm powiem, że ciekawa propozycja i warta rozpatrzenia. Jak dla mnie to jest ok i mogło by być tak jak mówisz ułatwiło by to troszkę zycie adminom. Ale poczekajmy na wypowiedzi innych ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi taki pomysl odpowiada, rzeczywiscie robi sie smietnik i po prostu ludzie nie doczytaja tylko wbijaja na dany serw i wrzucaja temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Neutral.

Ogólnie fajna sprawa, że każdy serwer by miał swój dział na ss, ale z drugiej strony ile roboty by mieli Moderatorzy. Będzie na pewno wielu typków, którzy by wstawiali ss do nieodpowiedniego działu i wtedy zaczyna się zabawa z tym przenoszeniem tematów.

Propozycja warta rozpatrzenia, myślę, że zdania będą podzielne.

 

Pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie a może by dodać tag http://scr.hu/1o0s/727td danego serwera mniej roboty i wogule , ten tag jest wymuszony gdy użytkownik chcę napisać temat. W tagach będą podane nazwy serwerów.(modów)

Edytowane przez szymon33224

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej dać faktycznie do każdego działu (dd2, cod itp) osobny poddział "SS/demka" (lub coś w ten deseń). 

 

Moderatorzy mieliby niby dużo pracy i tu bym dał propozycję, by wprowadzić w życie póki co zamknięty temat, mianowicie Opiekunów Serwera, którzy m.in. rozpatrywaliby SS'y/Demka i by dawali UB. Odciążyłoby to nie tylko Moderatorów, lecz też UBS ;) 

 

Taka luźna moja propozycja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Neutral.

Ogólnie fajna sprawa, że każdy serwer by miał swój dział na ss, ale z drugiej strony ile roboty by mieli Moderatorzy. Będzie na pewno wielu typków, którzy by wstawiali ss do nieodpowiedniego działu i wtedy zaczyna się zabawa z tym przenoszeniem tematów.

Propozycja warta rozpatrzenia, myślę, że zdania będą podzielne.

 

Pozdrawiam ;)

 

 

To aż tak dużo roboty nie ma kliknąć przenieś temat i dział dać tylko:)

A taki @GRINGO za dużo się opierdziela, więc miałby przynajmniej jakąś robotę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Myślę ,że to dobry pomysł dodanie subfor do ty działów. Albo można jeszcze wrócić do prefiksów z jakiego serwera są ssy. Tylko nie wiem czy mam ten ostatni nie będzie kolidować z obecnymi prefixami tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bany są przyznawane na wszystkie serwery. Jeżeli dany gracz dostanie bana na np. serwerze dust2 only, to na pozostałe serwery też nie wejdzie. Również dotyczy to aktywnych banów - dany gracz ma aktywnego bana na wszystkich serwerach.

 

Przez kilka lat były u Nas proponowane subfora, jednak zostały wycofane, z racji powyższego faktu, iż bany są dawane na wszystkie serwery i nie ma to znaczenia gdzie gracz dostał screeny.

 

 

Jak dla mnie to jest ok i mogło by być tak jak mówisz ułatwiło by to troszkę zycie adminom.

Jak wspomniałem. Jeżeli gracz dostał screeny na dd2 i ich nie wrzucił, a udało mu się wejść na np. TP to tam również ma aktywnego bana (oczywiście przy zgodności nicków i zakresu IP). Admin serwera jeżeli sprawdza 'aktywność banów' poprzez dział do wrzucania screenów to teoretycznie powinien w proponowanej sytuacji przeglądać wszystkie 5 działów.

 

 

http://bany.cs-kopytko.pl/search.php status w konsoli bierzmy sid amx_ip bierzemy ip sprawdzamy czy ma aktywnego i tyle xD

Podbijam - jeżeli macie przypuszczenia, że ktoś gra na aktywnym banie to najlepszym sposobem jest otwarcie przeglądarki bezpośrednio na steam, wpisanie nicku lub IP do wyszukiwarki banów i zweryfikować czy dany gracz miał bana.

 

Odnośnie tagów tematów. Była taka opcja przez długi czas i jak zauważyliście została wycofana. 80% graczy nie ustawiało tagów, a wymuszanie ich dodawania owocowało tym, że gracz w ogóle nie umiał założyć tematu.

 

Według mnie jest dobrze tak jak jest i nie potrzeba nic zmieniać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×