Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
viertnik

RANGA ODEBRANA Podanie by viertnik

38 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem na nie nie widziałem cie nigdy na serverze przegrałeś 8 h na pustym serverze? Pograj troche daj się poznać graczą TP a dopiero składaj podanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Wszech Obeznani Admini Serwera TP na prawdę bardzo fajnie, że jesteście, pomagacie, wywiązujcie się z obowiązków, jak bardzo dobrze znacie REGULAMIN i jakże go bardzo przestrzegacie (widać to w waszym dziale skarg) ale widzę, że macie zachowanie zwykłego "statciarza" a nie człowieka, rozumiem dlaczego, bo kto "normalny" napieprza w CS w WEEKEND 7h? co później przekłada się to na życie w rzeczywistości... no cóż taki life.

Zamiast zachować się jak człowiek wyjeżdżacie z paragrafami... bo nie ma 10h wielkie mi halo, tłumaczyłem, że to nie jest zbuntowany nastolatek, że dzisiaj zagra w cs a jutro w pokemony.

Właśnie ciekaw jestem co myśli sobie czytając co tutaj się pisze. myślę, że puści to w zapomnienie, bo co się będzie gówniarzami przejmował, bardzo dobrze, ale z tego wychodzi, że TP nie chce nikogo więcej. Co wiem to tyle, że ten człowiek, wie czego chce i nie rzuca się z motyką na księżyc. Ciekaw jestem jak będzie dalej, bo po takim jakże zajebistym przyjęciu z waszej strony TP'ciaki, wyglądać będzie dalsza jego gra czy nie stanie na 8h.. przez to, że się zawiedzie na was, zamiast pomóc i z 8h zrobić x-razy więcej, no cóż ale nikt nie patrzy w przyszłość, jakże to typowe: do -nastego roku życia...

 

W dodatku co mnie śmieszy @Dasst mówisz, że każdemu trzeba dać "SZANSE". To ja się tutaj pytam po jakiego piszesz to:

 

Dlatego według mnie podanie powinno zostać odrzucone i jeżeli naprawdę tak bardzo zależy to podciągnie aktywność na serwie i za tydzień będzie 100% TAK

 A zaraz po tym to:

 

Zgadza się każdemu należy się szansa ale jeżeli spełnia wymagania + chociaż parę osób zna go z serwera.

 

Z tego co wiem wymagania spełnia sam to przyznałeś a i zapewniam Cię, że ktoś, kilka "ktosi" go zna :)

Według mnie szanse daję się osobie po to ażby ją mogła wykorzystać.

A Tobie wszystko trzeba udowodnić a potem dać szanse trochę to się sprzeciwia nie prawda? :)

 

 

Co cieszy, że @Petrus podejmie decyzję, ale nie mam pojęcia jaka ona będzie, bo z każdej strony jest jakże bardzo krzywdząca

 

To nie był hejt, tylko sprostowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 5

ja nie wiem co wy macie z tym że dwóch serverów nie ogarnie za moich czasów był tu global admin i jakos każdy dawał radę (wystarczyło że dostał info )
jak dla mnie to viertnik z całą pewnością sobie poradzi :D

a z tym GT to chyba jest jasne że różnie bywa nie można powiedzieć na 100% że w tygodniu ktoś będzie grał te wszystkie 7 dni po 2-3 h to jest nierealne bo zawsze coś może wyskoczyć ;)

 

Viertniczku mam nadzieje że zostaniesz tym adminem TP (dajmy sie dziadkowi pocieszyć tym adminowaniem :P )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 6

Niegdys, jako UB-Support, ogarnial wszystkie serwery, to teraz miałby 2-och nie ogarnąć... ;)

 

Dajmy staruszkowi tego admina. :D

 

Niech ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Wg mnie nie powinno być z tym problemu, raz masz ochotę pograć tu raz na drugim. Jeżeli admin ogarnia na jednym serwerze to chyba nawet lepiej, żeby miał dostęp do drugiego nawet jeśli gra od czasu do czasu by wspomóc w banowaniu czitów chociażby gdy ktoś zgłosi. viertnik-a polecam z czystym sumieniem. Case podobny do mojego, z tymże mam nadzieję, że decyzja będzie inna. Tacy doświadczeni gracze lubią komfort jakim jest możliwość zbanowania jakiegoś czitującego "gnojka". Więc powinniście z pocałowaniem ręki dziękować viertnikowi, że mu się chce i ma ochotę pomóc. W dodatku nie banuje za byle co (to żadna złośliwość ale zauważyłem ostatnio, że strasznie dużo dział UB ma roboty i musi odbanowywać ludzi którzy zostali zbanowani na serwerze właśnie TP). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4

Admin powinien być znanym graczem serwera. Znanym, szanowanym i lubianym, który nie jest szarą myszką. Niestety autora tematu nie spotkałem chyba ani razu, a jeśli nawet grał, to był właśnie wspomnianą "szarą myszką".

 

Popraw swoje GT proszę :) Ja również gram na DD2 od czasu do czasu, wejdę pograć na godzinkę-dwie co 2 dzień. To znaczy, że powinienem tam dostać admina? Nie do końca :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaki nie łapiesz tego co napisałem i co napisał viertnik. Viertnik, admin już sprawdzony chce pograć na TP. Jednak w porach w których gra często trafia na cziterów i brak adminów z tego co zrozumiałem i go tu jak najbardziej rozumiem. Co innego gdyby to nie był sprawdzony admin ale myślę, że lepiej jeden dobry i sprawdzony więcej który gra rzadko ale gra niż żaden.  Zwróćcie uwagę, że większość adminów TP nie ma nawet 20 lat co może sugerować, że rzadko raczej będą grali wieczorami, bo szkoła bo coś tam.  I na to zwrócił uwagę viertnik.  Ciągle jestem zdania, że nic nie szkodzi by mu takiego admina dać. Jeżeli dostanie to będzie czuwał i będzie grał bo to mu będzie sprawiało przyjemność i nie będzie się wkurzał i wychodził bo np adma tam nie ma. Podkreślam to admin już sprawdzony i znany czy to z forum czy to z dd2, nie widzę powodów by nie dać mu szansy na TP. W ogóle sam czas przegrania jako argument jest wg mnie z dupy, ale to na inną dyskusję. Myślę, że Petrus nic nie ryzykuje a może zyskać dobrego admina który częściej gra w porach niedostępnych dla innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Jaaaon mądra wypowiedź, bardzo mądra po przeczytaniu jej byłbym gotów zmienić głos ale: jest 8adminów na TP zdarzają się sytuację że siedzimy na serwie w 5. Jeżeli byśmy mieli dac mu admina przy sytuacji gdzie bardziej znani gracze też złożyli podania (razem 4) to trzeba by ich też przyjąć wtedy razem bedzie 12 to będziemy niedługo grać bez graczy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak bo niedługo będzie można dodac do nazwy serwera ONLY ADMIN serwer jest dla graczy a dla nich po prostu zabraknie miajsca na TP to zaledwie 17slotow np wbije 7adminow i 10 graczy gdzie tu sens.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Admin to też Gracz ... Ja tam bym się cieszył, jakby chociaż w połowie taka liczba adminów byłaby na GG, bo miałbym choć trochę spokój, że ktoś inny może serwer przypilnować :) Rozumiem, że nie każdy ma wiele momentów w okresie dnia na grę, lecz bez przesady ...

 

Ja osobiście jakbym widział, że na serwie GG grałoby np. 4 adminów GunGame, to zamiast wchodzić na serwer porobiłbym coś w domu, pouczył (co jest rzadkością), albo po prostu na dwór na chwile wyszedł i po powrocie gdybym widział sytuację, że z 4 adminów nawet zostałby tylko to wbiłbym na serwer by ten admin jaki był na serwerze dotychczas mógł sobie "odpocząć" ;) 

 

Trochę organizacji między sobą LUDZIE!!! Koleś chce wam pomóc w ogarnianiu, a nie jest jakimś Gallem Anonimem który dopiero co założył konto na forum i z uporem maniaka spamuje w każdym możliwym temacie używając w odpowiedzi swojej maksymalnie trzech słów ...

 

Rekrutacja na Admina jest otwarta, to nie rozumiem tekstów typu "za dużo by było adminów". 

 

Przyjdzie czas, że ta osoba która Viertnikowi zarzuca brak aktywności i to, że sobie oleje prędzej czy później ten serwer, sama zrezygnuje!!! (z błahych powodów). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4

O ilości adminów porozmawiajcie sobie dziubaski gdzie indziej. Tutaj już nie spamujcie i dajcie się wypowiedzieć innym. Każdy ma swoje zdanie, a głównym powodem ludzi przeciwnych daniu mu admina jest prawie zerowa aktywność bo nikt go na serwerze nie widuje, a to jest bardzo wazne.

Tak czy siak pozostawmy decyzje Petrusowi i dajmy się mu wypowiedzieć.

 

 

 

Dasst - popieram :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Viertniczek wraca na servery <sex> . I chu* ,że ma mało godzin jak grałem to był jednym z najlepszych adminów. 

 

DUŻE TAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest 8adminów na TP zdarzają się sytuację że siedzimy na serwie w 5.

To mnie najbardziej rozbawiło w tych Waszych wywodach. Jest dużo adminów, a jednak w 90% przypadkach gdy jest zgłoszenie cheatera na GG Alarmowym to reaguje ja lub UB's. To gdzie są Ci admini? Wiadomo, że są sytuacje, że gra dużo adminów, ale bardzo często nie ma nikogo i ja biedny muszę co chwile wchodzić na zgłoszenia. To dobra chwila droczy admini, abym Wam przypomnieć, że włączone GG (jako obecna forma komunikacji graczy z adminami) jest obowiązkowe i każdy admin powinien je mieć włączone.

 

Podanie szału nie robi. Laczek nie gra jakoś dużo na serwerach, ale w miarę systematycznie. Reaguj na zgłoszenia i w miarę regularnie graj na obu serwerach, a raczej nie będzie jakiś konfliktów.

 

Podanie zaakceptowane!

 

@edit 1.10.15

Admin usunięty - ostatnio na forum 25.07.2015

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×