Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
viertnik

RANGA ODEBRANA Podanie by viertnik

38 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick z Serwera:viertnik
2. Steam ID:Steam_ID: 0:0:44231123
3. Wiek:36
4. Czas spędzony na Serwerze(GT): http://www.gametracker.com/player/viertnik/193.33.177.32:27066/ 
5. Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS: Duże
6. Znajomość AMXX (7/10)
7. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie: Często przebywam na tym serwerze, jak mnie znuży DD2. W godzinach wieczornych kiedy gram, rzadko są admini. Trochę ostatnio ekipa adminów na TP została przerzedzona. Jakieś hax'y cy co <samuraj> .  

8. Mikro [TAK/NIE]:Tak
9. Akceptacja Regulaminu:Akceptuje regulamin
10. Reklamy/SMS:SMS
11. Linki do poprzednich podań: http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/38166-podanie-by-viertnik/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Petrus,

Kwota pobrana!

I co ja mam ci tutaj biadolić ?? :)

Wielkie tak w końcu stary dobry i szanowany obywatel Cs.Kopytko ! TAK byku z fartem ! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę na TP grasz od niedawna. niecałą godzinkę dziennie trochę mało.
Ale jak dostaniesz admina to myślę, że to się zmieni masz moje TAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE

Grasz niecałe 8h i admin :/

Rozumiem że masz admina na innym serwie ale to chyba nie znaczy że za wbicie ledwo co 10h masz dostać na TP?

Oczywiście adminów nigdy za mało doświadczenie masz ale to tak jakbyś w pracy po 10h chciał awans na kierownika...

I nie rozumiem decyzji innych którzy patrzą po tym, że gra na innym serwie. Tutaj chodzi o TP a nie o inny serw dlatego moje NIE zostaje. Za mało godzin na GT, wchodź częściej na dłużej a zmienię zdanie :)

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dasst z tego co pamiętam u ciebie tez GT było słabe, ale mimo to dostales Admina. Każdy powinien mieć szansę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Jestem na Nie ! 

Słabe Gt jak dla mnie mówisz że grasz wieczorami na TP a ja jakoś cię jeszcze nie wiedziałem wieczorkiem bo prawie zawsze wbije sobie pograć. Mało adminów wieczorami na serwie? Jakoś nie bo jest w jednym momencie po 4 na serwie. Doświadczenie masz ok rozumiem ale to jednak nie wszystko. Masz już adma na innym serwie i chcesz jeszcze na Tp ok jak ogarniesz jednak mnie to podanie nie przekonało. I tak jak napisał Dasst jednak to Tp a nie dd2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmień gt i masz moje małe tak, zgodze sie z blackiem!;)) Pozdrawiam;D Nie spamować podania!!

Edytowane przez Da Miano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+ Ammx,

+ Wiek,

+ Ogarnia,

+Staż

 

-GT

 

Podsumowując, wszystko wygląda okej, jednak jest jeden minus. GT nie wygląda najlepiej.

 

Jednak, masz moje poparcie.

 

PS. Teraz są reklamy i punkty, nie SMS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na neutral.

 

Widzę, że ogarniasz serwa na dd2, ale na Tp możesz nie mieć czasu.

Widziałam Cie kilka dosłownie kilka razy na Tp, więc zwiększ aktywność i wtedy bede na Tak.

Co do Cb i Twojej osoby to pozytywnie nastawiona jestem, ale jakoś nie mam zaufania do osób co maja adma na 2 serwach, zawsze któryś jest bardziej olewany:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Tak. Dlaczego ?

+Adminów nigdy za wiele ;>

+Amx

Jedyny minus to, że masz trochę słabe GT, ale myślę, że się nadasz :]

Powodzenia

 

Pozdrawiam

Kojaro
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neutral z przychylnością na tak.

+ kopytkowa mordeczka

+ ogarnięty

+ staż

+ wiek

---- GT :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja jestem niestety na NIE. Grasz wg mnie naprawdę mało na tym serwerze, to, że masz już tutaj admina i jesteś zaufanym i doświadczonym gościem, wiemy, ale jednak, żeby mieć admina na dwóch serwerach trzeba naprawdę dużo grać, a niestety Twój GT jest słaby, inną kwestią jest to, że teraz jest naprawdę dużo adminów, którzy ciągle są na serwerze, ja osobiście jestem zdania, że jedna osoba powinna zająć się tylko jednym serwerem, a porządnie, wyjątkiem są osoby dla których życie straciło sens i spędzają pół dnia przed komputerem, niestety taka prawda. NIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE.

Przepraszam, ale nie widziałem Cię na serwerze, a mimo, że ostatnie 3 dni nie zachwycam obecnością - nieprawdą jest, że często wbijasz wieczorami bo podobnie jak lumpek również gram zazwyczaj w godzinach nocno/wieczornych i Cię jakoś nie widziałem.

 

Blackhill - oczywiście, że warto dać szansę każdemu, ale jednak chyba admini TP mają lepsze pojęcie czy gracz jest widoczny na serwerze, czy jest szarą myszką której prawie nie ma.

 

Popraw GT, a na pewno będzie TAK przy następnym podaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mnie śmieszą posty tych którzy są na nie... żenada.. brak jakiegokolwiek obeznania w sytuacji, aż brak słów, cisną się tylko te ocenzurowane.

Wymagajcie od siebie a potem od innych, bo szlak trafia człowieka, tak jak było z @Jaason, dobrze, że obaj są opanowani, bo niektórzy nawet im do pięt nie dorastają! Jak oni zaczynali grę to niektórzy dopiero dupą na świat przychodzili. i wyjeżdżacie z pytaniem czy ogarnie pfff normalnie sram ze śmiechu, to  nie Wasz przedział wiekowy, ani mój, więc jak ten gość się z czymś deklaruje to nie ucieknie tak jak inni za 2 tygodnie, bo jednak doświadczenie życiowe posiada!!

Jestem na TAK!

Edytowane przez AmputatoR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

AmputatoR na NIE są osoby które grają na TP lub adminują na owym serwie. Wiek jest duży przyznaję dlatego taka osoba powinna wiedzieć, że nie składa się podanie po 8h jak dla mnie Moderator od razu powinien zamknąć temat bo 8h a wymagane jest 10 :) Teraz już pewnie jest 10 dlatego zostanę "zhejtowany" 100% pewności, że gdyby taka sama osoba z tą samą ilością godzin i tym samym wiekiem wbiła na forum za parę dni złożyła by podanie została by odrzucona powodem "pokazuj się więcej na serwie, daj się poznać graczom" Nikt go prawie nie zna ja gram w weekendy po 7h a go widziałem na trainie pół mapy w ten weekend i trochę na innych mapach. Podliczając jakieś 3h? Taki Lumpek który gra na serwie pisał mi, że go nigdy nie widział chyba wczoraj pierwszy raz ;) (lub sobotę nie wiem w weekend nie ogarniam dni :D) Dlatego według mnie podanie powinno zostać odrzucone i jeżeli naprawdę tak bardzo zależy to podciągnie aktywność na serwie i za tydzień będzie 100% TAK. I nie musicie pisać, że ja pisałem podanie mając mało godzin bo miałem ich dużo więcej bo 55h :) ponad 2 pełne dni 24 godzinne :) Teraz od dostania admina (środa) mam już ich pewnie ze 100 jak nie więcej :) Zgadza się każdemu należy się szansa ale jeżeli spełnia wymagania + chociaż parę osób zna go z serwera. Denerwuje mnie to, że na TAK są osoby które nie grają na TP tylko znają go z dd2 lub forum. Jak widać osoby na TP dały NIE :) Tyle w temacie już nie będę odpowiadał bo spam się zrobi zapraszam do dyskusji na pw :)

 

 

Gratulacje jak ktoś to całe przeczytał :)

Edytowane przez Dasst

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 6

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×