Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Paczu

Prośba o wyłczenie vip'a

38 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie, krotko i na temat.

Wiec, po co nam vip? Jest to serwer tp wiec vip nie jest potrzebny, a za wyslanie smsa duzo latwiej sie gra. Gdy w pierwszej rundzie dostaja deagla,kevlar i helm itd. to chyba przesada? Nic, jesli przegra runde to i tak moze grac fulla bo dostaje hajs, a nawet jesli nie wylaczyc to zmniejszyc jego bonusy. To przeciez tp, a nie 4fun :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vip jest mocno przesadzony...

wystarczy sama kasa, kevlar+hełm i granaty.

Ten deagle to już za dużo, w szczególności, że mamy wtedy 2 pistolety a to w 1 rundzie daje za dużą przewagę! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deagle wyłączyć + hajs zmniejszyć do np. 500$ bo ludzie w 2 rundzie grają już awp -.- "pistolka" to już duża przewaga dla vipów więc po co aż tak im ułatwiać drugą rundę? Zbędne trochę jedyne co dobre w vipie to granaty kevlar i slot w sumie ale wtedy nikt tego nie kupi. Zmniejszyć bonus hajsu i ograniczyć deagle. EWENTUALNIE hajs 1000$ ale np. od 3/4 rundy gdzie wszyscy mogą grać fulla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie vip nie potrzebny lub usunac calkowicie za niego kase za hp i te 1k co runde, to troche przesadzone, sam mialem tutaj vip'a wczesniej i po 3-4 rundach na koncie bylo juz 12k wiec to przesada na prawde :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VIP, granica rashu, FF powinny zostać wyłączone, ale Petrus ma inną wizję TP i to jego woli musimy wysłuchać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

temat FF był już wałkowany więc to pomijam, granica raszu, ok bo całe patatajstwo(czytaj nieogarnięci gracze) by nic tylko skracało i ct non stopa by w dupcie dostawało na niektórych mapkach. co do vipa, no cóż tylko dlatego nie wyślę sms na vipa bo mi daję korzyści inne niż darmowy slot. proponuje pomyśleć o wprowadzeniu wariantu że vip otrzymuje tylko darmowego slota... no ok i w ct niech ma kombinerki:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowa broń to porażka, vip powinien mieć rezerwacje slota, może ewentualnie dodatkową stówę za zabicie i to wszystko. : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nowego nie powiem... ale! ten Vip to powinien zniknąć, bynajmniej z serwera TP, takie jest moje zdanie. 

 

Trochę nie na temat ale wypowiem się jeszcze o innych kwestiach, bo jak były tworzone tematy to szybko zamykane i nie zdążyłem się wypowiedzieć. Petrus.. co do Twojej wizji serwera TP. Skoro chcesz, aby jak najbardziej przypominał serwer TP ESL <-- (tak tak tylko z nazwy..) to włącz przede wszystkim to FF.. przecież to jest kpina, aby na serwie TP ff było wyłączone.. najwyżej wgraj plugin co by karać takich ludzi, którzy zabijają swoich. (slay, kick, ban) za TK, bo na serwie nie zawsze jest admin.. 

Następna kwestia to mapki.. Wiele razy widziałem, że temat był wałkowany, ale nie rozumiem Cie w ogóle.. skoro doszły mapki "Esl'owe" to dodaj chociaż to de_forge.. o ludzi się martwić nie musisz, bo grywalność jest duża, a jak poznają kilka nowych to przecież nic wielkiego się nie stanie.. świat się nie załamie, a wyjdzie to tylko na Twoją korzyść. Tak tak wiem.. jeżeli nudzą mi się te, to jedna kolejna nic nie zmieni. Uwierz, że zmieni.. i tak ten serwer nie przypomina serwera Esl'owego, więc nic by się nie stało jakbyś dodał tą mapke i pomyślał o dwóch innych. Teraz jest mc krótkie, jak dobrze pójdzie to wciągu 2-2,5h cały mc zatacza koło. Uwierz, że jakbyś dodał cbble,forge,cpl_mill (to jest tylko przykład) to ludzie by tylko Ci podziękowali, a nie uciekli z serwera. Przecież te mapki są kultowe i wszyscy praktycznie je znają.. a + też taki, że zawiało by w końcu świeżością na tym serwerze :)

 

Tyle ode mnie, jakby mi się coś przypomniało to jeszcze dodam.

 

Pozdrawiam was słabiaki :)

 

@down

Zgodzę się z Tobą, że utrzymuje to w jakiś sposób sieć, ale! skoro VIP jest przesadzony i do tego Petrus chce aby serwer TP go przypominał to niech go usunie, a za slota podniesie kwotę, nie widzę w tym problemu. Aaa.. bym zapomniał, jeżeli uważasz, że ludzie którzy sie tutaj wypowiedzieli są słabi, to gratuluje Tobie.. domyśl się sam czego ; ]

Edytowane przez bladz Teresa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale płaczecie.. wcale nie jest aż tak źle jak to opisujecie. Wystarczy zmienić serwer na inny gdzie również są VIP'y i wtedy możecie zobaczyć w tym wypadku "przesadzonego VIP'a na TP" gdzie gość za zabicie dostaje duża ilość HP!

Myślę, że to nie przejdzie, bo na pewno utrzymuje to w jakiś sposób nasza sieć, w dodatku płaczą tylko słabi... .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

@@bladz Teresa  Temat FF kwadrylion razy został wałkowany i po prostu nie przejdzie! Nie wiem czemu się takie pojedyncze jednostki upierają raz na jakiś czas by FF włączyć, bo wystarczy zobaczyć w kilka tematów wstecz, by się przekonać, że to i tak nie przejdzie. 

 

Co do kwestii Vipa na TP. Nie posiadam, lecz zapoznałem się z tym co on dodaje i stwierdzam, że co prawda można by go delikatnie przerobić, lecz spójrzmy na to z innej strony. VIP'a kupują też Ci słabsi. Wyrównuje to poziom gry, wpada dodatkowy fundusz Petrusowi na utrzymanie serwerów i powiedzmy sobie szczerze, że też ściąga to nowych graczy. Wiele gorszych graczy widzi, że fajny serwer, chciałby taki delikwent sobie na dłużej tutaj pograć, a VIP wspomógł by mu rywalizację z lepszymi od siebie. 

 

Zacytuje tu Westa (chyba to on takie coś napisał ... nie pamiętam dobrze), że jak coś dobrze działa, to po co to zmieniać? TP jest i będzie w bardzo dobrej kondycji. 

 

Jedyne co bym zmienił, to faktycznie opcje wykupienia TYLKO rezerwacji slota, bo nie każdy chce się "dopakowywać" w dodatkowe funkcje VIP'a ... chodzi mu tylko o rezerwacje slota ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Ja się w żaden sposób nie upieram, tylko wyraziłem swoje zdanie. Wiem, że były takie tematy, lecz wypowiedziałem się, że nie rozumiem Petrusa, dlaczego on to wyłączył i nie zrozumiem. Co do tego co napisałeś "po co zmieniać coś co dobrze funkcjonuje". Nawet po dodaniu nowych mapek i włączeniu FF funkcjonowało by dalej bardzo dobrze.. nie wierze w to, że ludzie, którzy na tych mapkach nigdy nie grali, nagle by przestali z powodem "bo nie znają nowych mapek", wręcz w drugą strone, starali by się ją poznać, a na pewno ściągnęło by to więcej "normalnych/ogarniętych" graczy. Dziwić się później, że wchodzą takie 'retardy' i grają swoją ukochaną dd2 i inferno.. Oczywiście wiem, że to Petrusa sprawa ale wypowiedziałem swoje zdanie i jego nie zmienie, a grać i tak będę na tym serwie. Aa i btw slot działa, bo sam go wykupuje za 2,50 czy jakąś podobną kwotę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

VIP, granica rashu, FF powinny zostać wyłączone,


No chyba nie ! Żeby debile w ct raszowali non stop ? 

A co do vipa to niech zostanie, bo są też dobre strony, ja mam vipa i wiele roazy wspomagam swój team, np gdy mam te 16k to kupie 4 m4/ak jeżeli ktoś che to bierze jak nie to zostaje na respie .

Jedynie co to bym usuną dgl, albo już jak jest dgl to usp i glocka usunąć, bo sam sobie ustawiam, że gdy wcisnę q to mam dgl i po zmianie odrazu usp/glock i ni epowiem pomaga to, bo jak sie wystrzela te 7 naboi to szybko na usp i dobija się . 

Co do poruszonego w temacie FF, jestem za włączeniem, dlaczego ? Bo i tak większość graczy naszego TP to steamy, więc raczej powinni ogarnąć, aczkolwiek ja sam bd musiał się odzwyczaić kosić swoich wychodząc zrespa np ; D

Jedyne co bym zmienił, to faktycznie opcje wykupienia TYLKO rezerwacji slota, bo nie każdy chce się "dopakowywać" w dodatkowe funkcje VIP'a ... chodzi mu tylko o rezerwacje slota  



Proszę cię !!! -,- Nwm czy wiesz, ale w sklepiku jest taka opcja jak rezerwacja slota, więc jeżli ktoś chce vipaa to kupuje vipa a jak nie chce się "dopakować" to kupuje slota, pomyś następnym, razem co piszesz !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AmputatoR, nie grasz na tp i nie wiesz jak te vipy maja duzo latwiej,a piszesz bzdury.

Nie musi nyc usuniety, ale chociaz przerobiony, i to jest tp wiec tu wgl nie powinmo byc zadnych gowien tylko zwykly serwer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Petrus zmieniłby coś, jednak, gdyby do tego byli przekonani wszyscy gracze i byłby to sensowny pomysł.

2. Nie przesadzajcie, że jest aż tak ciężko, bo nie jest.

3. VIP, to samo mówi za siebie, to status wyjątkowy, więc trzeba coś zrobić/zapłacić, aby go zyskać.

Nie jest aż tak drogi, bo za 2 zł macie 10 dni. 

 

@@mmrowa, jest coś takiego, jak rezerwacja slota -_-

 

 

VIP'a kupują też Ci słabsi.

 

 

@@mythbusters, co Ty ku*wa pierdolisz? To znaczy, że jest jakiś gracz bez VIP'a, to jest lepszy od tego z VIP'em?

 

 

ale Petrus ma inną wizję TP i to jego woli musimy wysłuchać.

 

@@Zaki, ta...pomyślmy, kogo to jest server? Nie wiem, powiesz mi?

 

Rozumiem, że może Wam coś nie pasować, ale jakby tak każdy zgłaszał, że coś mu nie odpowiada, to byłoby jedynie prawdziwe gówno. 

 

Cześć, nie pozdrawiam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Petrus zmieniłby coś, jednak, gdyby do tego byli przekonani wszyscy gracze i byłby to sensowny pomysł.

2. Nie przesadzajcie, że jest aż tak ciężko, bo nie jest.

3. VIP, to samo mówi za siebie, to status wyjątkowy, więc trzeba coś zrobić/zapłacić, aby go zyskać.

Nie jest aż tak drogi, bo za 2 zł macie 10 dni. 

 

@@mmrowa, jest coś takiego, jak rezerwacja slota -_-

 

 

 

 

@@mythbusters, co Ty ku*wa pierdolisz? To znaczy, że jest jakiś gracz bez VIP'a, to jest lepszy od tego z VIP'em?

 

 

 

@@Zaki, ta...pomyślmy, kogo to jest server? Nie wiem, powiesz mi?

 

Rozumiem, że może Wam coś nie pasować, ale jakby tak każdy zgłaszał, że coś mu nie odpowiada, to byłoby jedynie prawdziwe gówno. 

 

Cześć, nie pozdrawiam. 

 

nie wiem ale czytając twoje posty w również innych tematach sądzę, że Ty jesteś jakimś administratorem zaraz po Petrusie, bo byś tylko zarządzał siecią. Jak widać problem jest i trzeba go jakoś rozwiązać, żeby było dobrze i każdy ma prawo do swojego zdania więc nie wiem po co ciśniesz po innych tylko dlatego, że mają odmienne zdanie niż Ty sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Primo:

, nie jest tak. Po prostu podważam Wasze zdanie, prawda? :)

 

Jak mam zareagować jeśli Gall Anonim pisze, że VIP powinien zawierać tylko sloty? 

 

Duo:

Niemożliwe, że tak uważasz. Wypowiadam się bardzo rzadko. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego vip ma za łatwo, przykład. TT przegrywają 2 rundy nie podkładając paki, gracz z vipem nie zabija nikogo przez ten czas, nie kupuje też żadnej broni czeka na tą rundę 3 i bach ma awp+dgl+kevl+helm i jeszcze mu kasa zostaje... denerwujące jest to, jak masz w głowie zakodowane patrząc w 3 rundzie na staty że nie ma cholery żeby w tt kogoś było stać na awp, bo staty mają 0:2, kilku 1:2, ktoś nawet 2:2 czyli nie cholery żeby kupić awke, do czego zmierzam,inaczej biegniesz na niektórych mapach wiedząc że przeciwnik nie ma tej strasznej broni wycelowanej w miejsce z którego wybiegasz, a inaczej planujesz zakupy wiedząc że tam może być snajper. czepiam się ktoś powie, ma rację, przyznaje bo się czepiam dlaczego bo nazwa serwera jest taka a nie inna: cs-kopytko.pl [TP] [TEAM PLAY] [ESL] @ pukawka.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

 

nie wiem ale czytając twoje posty w również innych tematach sądzę, że Ty jesteś jakimś administratorem zaraz po Petrusie, bo byś tylko zarządzał siecią. Jak widać problem jest i trzeba go jakoś rozwiązać, żeby było dobrze i każdy ma prawo do swojego zdania więc nie wiem po co ciśniesz po innych tylko dlatego, że mają odmienne zdanie niż Ty sam.


Facebook-Like.png 

Gall Anonim



Jaki kur*a gall anonim ?  Na TP prawie all go znają -,-

Duo: Niemożliwe, że tak uważasz. Wypowiadam się bardzo rzadko. 



Z tego co wiem to twoja aktywność miała być praktycznie zerowa, jakoś tego nie odczuwam .

Proponuję koniec zbędnego spamu, tylko wypowiedzi związane z tematem, dziękuję ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za kolejną wypowiedz, ale mnie jakoś podkusiła jedna wypowiedz.

 

@@czerwony_tulipan, to są bardzo mądre słowa, po części masz rację, jednak TP musi z czegoś żyć.

 

 

PS.

 

@@`Fucktycznie^

 

 

Jaki kur*a gall anonim ?  Na TP prawie all go znają -,-

 

 

Nie zrozumiałeś mnie. Chodziło mi oto, że nie mam zamiaru podawać jego nazwy, a nie oto, że go nie znają. :)

 

PS. Wyszło, jak wyszło. Już od piątku tak nie będzie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@@Hawk nie zrozumiałeś mojego przekazu w poście, to nie miej spiny o byle co. Masz jakiś problem, zapraszam na PW, steam, GG, Facebook, Łoki Toki, skype itp. 

 

To samo, lecz w mniejszym stopniu kieruje do @`Fucktycznie^. Wybacz. Zapomniałem, że jest taka funkcja, a to, że nie myślę, przy pisaniu posta mogłeś sobie kompletnie darować. 

 

To wszystko co mam do powiedzenia. W tym temacie już się nie wypowiadam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie, po co w poscie wypowiadają sie osoby które nie grają na tp?

Nie wiem po co np. Hawk pisze swoje wypociny, skoro mialo to byc miejsce gdzie rozmawiamy o wylaczeniu vipa, a nie o ff i innych duperelach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

 

Hawk zgadzam się z tobą że tp musi z czegoś żyć, i powiem że nie przeszkadza mi zbytnio że ktoś w 4 i kolejnej rundzie ma ten 1000 więcej. w koncie vip przeszkadza mi to że ma 2 pistolety, i że już od drugiej rundy będąc w tt ma przewagę nad graczem z ct, dlaczego: drużyna ct wygrywa rundę gracz bez vipa kupuje defa, he i 1fb zostaje mu 100$ jego drużyna dostaje 2500(chyba) ten gracz zabija 3 graczy w pistoletówce +900$ czyli razem wychodzi że ma 3500$. gracz w tt z vipem gdy jego dróżyna przegrywa(kupuje 2fb i he, zostaje kasy 100$) jego drużyna przegrywa rundę a on nie zdobywa żadnego fraga, ma w rundzie drugiej 2500$(1400 za przegraną) ale ma również kevlar i kask. to trochę wypacza wynik pistoletówki na tp. vip z plusami jasne czemu nie ale od 4 rundy niech będzie. później to i tak prawie żadnego większego znaczenia nie zrobi innym, a gracz z vipem dalej będzie miał więcej kasy na zakupy. ale dość jeżeli w tym temacie macie się obrażać przekrzykiwać jak małe dzieci a nie dawać sensownych augmentów za lub przeciw pomysłowi Płaczka:D to proponuję zamknąć temat. tyle ode mnie w tym temacie

 

Edytowane przez czerwony_tulipan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

No chyba nie ! Żeby debile w ct raszowali non stop ? 

 

Rash to również sposób na grę TP. To również taktyka. 

 

@@Zaki, ta...pomyślmy, kogo to jest server? Nie wiem, powiesz mi?

 

Rozumiem, że może Wam coś nie pasować, ale jakby tak każdy zgłaszał, że coś mu nie odpowiada, to byłoby jedynie prawdziwe gówno. 

 

Cześć, nie pozdrawiam. 

 

Rozmowa polega na tym, że podaje się wszystkie za i przeciw. Prosiłbym Cię jednak o kulturę wypowiedzi. Jeśli nie masz zamiaru nic wnosić do rozmowy poza chamstwem i treściami niczego nowego nie wprowadzającymi - daruj sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×