Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Dasst

RANGA ODEBRANA Dasst

15 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick z Serwera: Dasst
2. Steam ID: http://banid.pl/kto?to=0:1:104396342

3. Wiek: 18 w sierpniu *.*

4. Czas spędzony na Serwerze(GT): b_560x95.png

5. Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS: wielokrotny admin, kiedyś własna sieć, pojęcie mam, wiadomo trzeba sobie poprzypominać trochę rzeczy bo to było dawno, ale myślę, że dam radę admini pomogą :) Oszustwa można rozpoznać po paru rzeczach nie powiem kiedyś jak nie było steama grało się na czitach na cod modach i wiem jak lata celownik na kilku opcjach i na jakich broniach najlepiej działa (uzi).

6. Znajomość obsługi admina (x/10): 9 bo własna sieć była dużo razy admin nawet kilka razy H@ na nieswoich sieciach. Komendy trzeba poprzypominać

7. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie: Jestem ogarniętym graczem kopytkowym. Jestem miły tylko nie dla bajcepsów :D Odpowiedzialny pracowity ale nie tylko zalety wady oczywiście też są: czasami łatwo mnie zdenerwować ale to walne w coś raczej na mikro nigdy nie wyzywałem. Mam 18 lat jestem z Częstochowy, gram w piłkę nożną, nie wiem czy zauważyliście ale interesuje się grafiką komputerową :D Gram w różne gry w marcu kupuje komputer więc może coś zacznę nagrywać streamować :D Czasami jestem na serwie i nie ma admina na serwie, na steam też nie bardzo i myślę, że byłbym w stanie to nadrobić weekendy oczywiście od rana aż do wyjścia gdzieś na dwór :D W Tygodniu po szkole postaram się zawitać na trochę na pewno :)

8. Mikro [TAK/NIE]: Oczywiście TAK

9. Akceptacja Regulaminu: Akceptuję regulamin i zastrzegam, że będę go przestrzegał

10. Reklamy/Punkty: Dasst ID: 462

11. Linki do poprzednich podań: brak bo na grafika się nie liczy :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Petrus,

Kwota pobrana z portfela.

Ja również jestem na duże TAK, dlaczego:

- osobowość jak najbardziej na plus,

- doświadczenie,

- aktywna gra na serwerze,

- znajomość forum i serwera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TAK :)

 

-miły gość

-doświadczenie

-jest z nami od dość dawna

 

 

Widuję Cię na serwerze...ale nie zachwycasz aktywnością jeśli chodzi o GT... pograj troszkę dłużej czasem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co Ci admin na TP, jak już masz na GG? :D 

 

Nie no masz moje TAK ;) Gametracker pokazuje, że wbijasz na tą godzinkę dziennie na serwer, więc jak dla mnie aktywność serwerowa jest dobra :) Ogarnięty jest. Tylko jak będziesz miał admina, to lepiej ogranicz choć w niewielkim stopniu te Końskie Zaloty na serwerze do @PotworeK.:3 bo niektórym może to przeszkadzać zapewne :P 

 

Resztę powiedzieli już koledzy/koleżanki wyżej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Na Tak, aktywny na forum,serwerze, widzialem Cie pare razy. Masz duzo godzin przegranych, wedlug mnie nadajesz sie :)

Kolego Up, podaj jakis konkretny powod a nie Twoje "widzi mi sie"

Edytowane przez vrona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Zobaczymy jak się sprawdzisz. Podanie zaakceptowane.

 

@edit 1.10.15

Ranga odebrana - ostatnio na forum 2.09.15, brak gry od 2 miesięcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×