Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
szymon33224

[Problem i Pytanie] dostęp steam

6 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

witam zakupiłem nowe konto z allegro używane z Counter Strike Global Offensive...

 

posiadam konto od 17 lutego i nie posiadam dostępu do :

 

- wymiany

 

- zaproszeń do znajomych i wiele innych....

 

i chciałbym zapytać co muszę zrobić i czy jak zakupie np. klucze z allegro .... i czy je dostane?

 

 
Proszę o pomoc.
Edytowane przez szymon33224

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka żeby odblokować te funkcje musisz wpłacić jakieś hajsy na konto steam i zakupić jakąś grę, która coś kosztuję wtedy po tygodniu albo miesiącu już nie pamiętam te funkcję się odblokują. Też teraz mam taką sytuacje jak Ty i kupuję PSC i jakąś najtańszą grę jak chcesz mieć znajomych na steamie sam nie możesz wysyłać zaproszeń ale inne konta mogą ciebie zapraszać wystarczy im podać link do swojego konta ze strony steama,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia, ale słyszałem, że trzeba włączyć wh...Ty masz w tym doświadczenie, więc nie powinno być problemu. 

 

 

 

To, co napisał Bunia powinno pomóc.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety ale steam od tego roku ustalił takie zasady że trzeba coś kupić od nich żeby mieć dostęp do tych wymienionych rzeczy. A wiadomo o co chodzi w takich sytuacjach pewnie przez pośredników mniej zarabiają i w ten sposób zmuszają ludzi do kupowania ich produkty z ich strony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt ci nie broni napisać, najwyżej twoje pytanie zostanie zignorowane lub otrzymasz wyjaśnienie.

 

@@Hawk, jeżeli nie masz nic do napisania to tego nie rób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×