Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Jaason

ODRZUCONE 312

15 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Regulamin się zmienił, zatem spróbuję ponownie. Jest już bardziej przychylnie niż ostatnio  ;)

1. Nick z Serwera: 312

2. Steam ID  0:0:2462424

3. Wiek: 30

4. Czas spędzony na Serwerze(GT): http://www.gametracker.com/player/312/31.186.82.137:27491/

5. Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS: praktycznie od początku istnienia CS się tym zajmowałęm, nie tylko czysto "panelowo" ale też skryptowo, administracyjnie (własne serwerki). Swego czasu adminowałem na CS.PL#1, jeżeli ktoś w ogóle jeszcze pamięta jeden z pierwszych polskich serwerów CS-a. Brałem udział przy projektach a właściwie początkach Czarnej Listy Cziterów, więc znam się nieco na rzeczy.

6. Znajomość AMXX (x/10) 9/10
7. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie: Doświadczony, wyważony nie szukający spin tylko równej, dobrej  zabawy, rozrywki i na tym się skupiam. Denerwuje mnie jak włażą czity i się serwer wyludnia. Wiem, że to specyfika serwera NS, ale myślę, że mogę pomóc.
8. Mikro [TAK/NIE]: Tak
9. Akceptacja Regulaminu: Tak
10. Reklamy/SMS: Portfel: Jaason/182
11. Linki do poprzednich podań: brak

Edytowane przez Petrus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2
Petrus,

Kwota pobrana!

Tu niestety sytuacja diametralnie się zmienia, ponieważ jeszcze nie jesteś "przetestowany" jako admin na jednym serwie, a nie wiadomo czy byś dał radę z drugim adminem. Jestem na NEUTRAL z przychylnością na TAK, bo pomoc na GG przyda się ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow spokojnie kolegoo pociąg sie rozpędził :P dwa podania w jednym dniu :o Jeśli chodzi o GG to ja też daje NEUTRAL z przychylnością na TAK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

łooo kto tu podanie napisał cały w swojej okazałości mistrz awp :D Ciesze się że ktoś w końcu zdecydował się napisać podanie na gg bo we trzech to lipa adminować ,Masz moje Tak :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Przegrałem z 312 parę ładnych godzin i wiem że na pewno ogarnie w roli admina, nawet i 2 serwerów.

 

Czity zgłaszał mi zawsze trafnie i tak jak w podaniu DD2.

 

TAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Chłopie, kto jak nie Ty?

 

Uwielbiam grac, kiedy Ty jesteś. Podajesz bardzo dokładne info, i zawsze pomagasz.

 

+AMXX

+Doświadczenie

+Wiek

+Ogar

+/- GT

Co z tym tagiem?

 

 

Oczywiście masz moje poparcie, botku :)

Edytowane przez Hawk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

No bo zaraz wykastruje tych co dają neutrala :D Widać, że nie jesteście tutaj za długo no cóż, wybaczam Wam tj: 2 i 3 post, bo jest przychylność chociaż, ale @mythbusters straciłeś w moich oczach pisząc, że nie jest "przetestowany" ajajajj...

@Jaason jednego podania to byłem pewien jak 6 w totka ale drugiego to nie xD ale kto inny jak nie Ty :D Oddasz mi ss'y haha :D tylko później tłumacz się, że przez przypadek bo z wh/aimem nie wstawię, więc wiesz ;) Tak tak tak co tutaj więcej mówić ;) Czekam na Twój kolorek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Będziesz miał czas ogarnąć oba serwery?

 

Wstaw poprawny GT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bunia nie składałem podanie na admina GunGame, więc założyłem, że o ten serwer chodzi wyłącznie, może błędnie. 

Petrus nie mogę edytować swojego pierwszego postu, więc wrzucę tu link dla chętnych: http://www.gametracker.com/player/312/31.186.82.137:27491/

Dodam od siebie, że i tak grę jak już zaczałem grać na tym serwerze starałem się mieszać z dd2 po prostu dla zwykłej przyjemności.  

Poza tym każde pytanie o to czy dam radę czy to nie za dużo, jest dla mnie jak policzek, mam na obu serwerach prawie największą ilość minut wg gametrackera spędzony aktywnie na serwerze. Coś tu jeszcze muszę dodawać?

 

Co do: "nie jesteś "przetestowany" jako admin na jednym serwie" 

Bez urazy ale ja już adminowałem jak Ty jeszcze do przedszkola nie chodziłeś, poza tym przez wiele lat czynny admin w sieci counter-strike.pl, której chyba przedstawiać nie muszę nikomu. Tam nie dawali byle komu, byle za co. Musiałeś być długo aktywny na serwie i musiałeś się sprawdzać i zasłużyć, wtedy Ci sami proponowali i czułeś się zaszczycony, że ktoś wyszedł z propozycją i starałeś się jeszcze bardziej. Przyciągnąłem tu paru adminów stamtąd których mógłbym polecić bo znam ich dobrze, a oni nie chcą się bawić w forum i te sprawy bo to już nie dla nich.. No mniejsza. Nie wiem czy powinienem odpowiadać, ale Petrus zadał pytanie to odpowiadam. Nota bene, skąd się wzięła zasada, że nie można pisać w swoim podaniu? Jak niby mam wytłumaczyć te wszystkie nieścisłości jeżeli jakieś się pojawią? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Przepraszam, że piszę drugi raz w tym podaniu, ale chciałbym wyjaśnić, bo coś moje określenie, nie tylko Ty wziąłeś to może troszkę zbyt (może i nawet) obraźliwie. Nie chciałem Ciebie tym obrazić. Krótko może nie jestem już z wami, ale w porównaniu z niektórymi to faktycznie mogę być krótko ;) Ja osobiście bardzo Ciebie lubię, bo mi dużo razy zgłaszałeś Cheater'ów ;) Ale niecodziennie ludzie piszą ... 2 podania w jeden dzień :P Chciałbym, aby ten NEUTRAL przeze mnie wystawiony był jakoś uzasadniony bardziej dla Ciebie 312 ;) Jest on tylko dlatego, z obaw czy utrzymasz taką frekwencje na obu serwach na dłużej. 

 

To chyba tyle, co chciałem wyjaśnić ... Powodzenia ;)

 

Jeszcze raz Przepraszam za wypowiedzenie się po raz drugi w podaniu ;)

Edytowane przez mythbusters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co to napisać 

Masz moje TAK

Gram czasem na GG późnymi wieczorami i kiedy nie wejdę jest ten bot :D

+ Aktywność

+ Doświadczenie 

+ i wiele wiele innych (nie chce mi się wymieniać bo z pół strony zajmie :D)

 

Pozdro WerLL^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gwoli wyjaśnienia i zachowania dobrych stosunków z ludźmi napiszę, że na nic się nie obrażam może ton wypowiedzi jest zbyt srogi ale nie bierzcie sobie tego za bardzo do serca ja to z uśmiechem na twarzy piszę z dobrymi intencjami ;) Więc mythbusters spoko;) Cieszę się słysząc tak dobre słowa od Was.

Co do regulaminu faktycznie szczwany Petrus musiał coś znowu zmienić o czym nie wiedziałem i nie sprawdziłem tych nowinek. Wczytam się jeszcze raz. Dzięki za informację WestCoast Customs. Moje przeoczenie, ale widać, że zmienia się na lepsze to mnie cieszy jeszcze bardziej.

Edytowane przez Jaason

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Sory @@Jaason, ale słabo starasz się rozkręcić serwer. Pomagasz mi owszem w innych sprawach, ale tutaj rozmawiamy o czasie gry na serwerze oraz zainteresowanie nim. W ostatnim czasie serwer jest pusty, zapraszając znajomych i próbując grać na nim może coś by się ruszyło. GT pokazuje brak aktywności w ostatnich 10 dniach, także...

 

Nie grasz jakoś ekstremalnie dużo, więc admin póki co na jednym serwerze Ci wystarczy. Jeżeli coś się zmieni i więcej będziesz grał to oczywiście droga stoi otworem. Staraj się dalej, dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×