Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

14 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Regulamin się zmienił, zatem spróbuję ponownie. Jest już bardziej przychylnie niż ostatnio ;)

1. Nick z Serwera: 312

2. Steam ID  0:0:2462424

3. Wiek: 30

4. Czas spędzony na Serwerze(GT): http://www.gametrack...3.177.12:27126/

5. Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS: praktycznie od początku istnienia CS się tym zajmowałęm, nie tylko czysto "panelowo" ale też skryptowo, administracyjnie (własne serwerki). Swego czasu adminowałem na CS.PL#1, jeżeli ktoś w ogóle jeszcze pamięta jeden z pierwszych polskich serwerów CS-a. Brałem udział przy projektach a właściwie początkach Czarnej Listy Cziterów, więc znam się nieco na rzeczy.

6. Znajomość AMXX (x/10) 9/10
7. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie: Doświadczony, wyważony nie szukający spin tylko równej, dobrej  zabawy, rozrywki i na tym się skupiam. Denerwuje mnie jak włażą czity i się serwer wyludnia. Wiem, że to specyfika serwera NS, ale myślę, że mogę pomóc.
8. Mikro [TAK/NIE]: Tak
9. Akceptacja Regulaminu: Tak
10. Reklamy/SMS: Portfel: Jaason/182
11. Linki do poprzednich podań: http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/35893-312/

Edytowane przez Petrus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1
Petrus,

Kwota pobrana.

Zaje** fajnie ,że złożyłeś podanie :D

A więc tak :

Wiek +

AMX ++

Doświadczenie +++

Pamiętam jak ogarniasz dobry gracz jak jeszcze kiedyś grałem na innym nicku :D Tylko nie graj więcej AWP :) DUŻE TAK. !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Jeśli ogarnie chłopak na dwóch serwerach to nie mam nic przeciwko ,powody wymienione wyżej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko wypisałem w podaniu na GG.

 

Oczywiście, tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W te "30" w wieku ciężko uwierzyć. Sam mam 22 i myślałem, ze jestem jednym ze starszych :P

 

Masz moje tak :) Jeśli możesz, staraj się czasami wbić na serwer dosłownie na minute, aby zobaczyć, czy nie biega jakiś oszust, albo po prostu aby zapytać graczy czy wszystko ok, jeśli nie ma innego admina :)

 

 

TAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co by było, gdyby mnie nie było xDD

Niech tylko ktoś da neutrala to rozstrzelam, uduszę, powieszę, sparalizatoruje (new słowo) w najgorszym przypadku wykastruję ;)

Nie było, nie ma i nie będzie lepszego kandydata na admina CSK, więc chyba jasne ze po-stokroć TAK TAK TAK !!!

Dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×