Skocz do zawartości

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs używa ciasteczek, a korzystając z serwisu zgadzasz się na ich zapisywanie. Więcej info - Polityka Prywatności.    Akceptuję ciasteczka

Zdjęcie

^Ten

• Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Da Miano

Da Miano
  • Użytkownik
  • Reputacja: 127
  • 415 postów
  • 0:0:17051704
  • Nick w grze:Da Miano
  • Imię:Damian

Napisano 14 luty 2015 - 19:28

Twój nick z gry:Da Miano
Nick cheatera:^Ten
Serwer:cs-kopytko.pl [TP]
Data + dokładna godzina:16:51 - 17:18
Steam ID cheatera (wpisz status w konsoli - dla zgłoszeń steam konieczny screen):0:1:17758912
IP Cheatera (wpisz amx_ip w konsoli):46.215.108.184

Witam. Prosiłbym o rozpatrzenie tego demka, pilne!!  Wydaje mi się, że gra na WH, ale dobrze się z tym kryje;)

http://160226.hltv2....-1423930680.zip

Zapomniałem dodać, że grasz raz na steam raz na non-steam, a jeszcze grasz na drugim koncie co jest zbanowane na AC!!

Dołączona grafika

Informacja
Uwaga!
Klikając raz dziennie w reklamy
wspomagasz Naszą sieć !

#2 ^TeN

^TeN
  • Użytkownik
  • Reputacja: 1
  • 16 postów

Napisano 14 luty 2015 - 20:07

Dobrze czekamy na rozpiskę. Ale coś mi tu nie gra :

1) Nie grałem na tamtym koncie ,to jest konto mojego kumpla (też jego nick ) Ja sobie przyjałem ten nick do siebie ,gdyż on już gra na What?!.

Tłumaczenie głupiego nie?  Tak pewnie teraz myślisz ;> Ale ja na to leje ,brzydko się wyrażając.

2) Na nsie siedziałem w pierwsze dni ferii ,gdzie to byłem w Bułgarii.

@Edit

Nadmieniam ,iż wstawiłem twoje ssy

Użytkownik ^TeN edytował ten post 14 luty 2015 - 20:08

#3 M1sz3L

M1sz3L

Przeciwieństwo Skilla

• Active User
  • Reputacja: 158
  • 1020 postów
  • STEAM_0:0:30193308
  • Nick w grze:M1sz3L - ForeverMore
  • Imię:Michał

Napisano 14 luty 2015 - 21:08

Da Miano

Daj rozpiskę akcji, które ci się nie podobają.

Ja demko pobiorę i sam też dam swoją.

;)

Ps.

Admin ma problem z odtworzeniem demka, więc ja się za to zabieram :)

Rozpiska:

Spoiler

Da Miano zobaczył również, że co 3 strzał z niektórych broni wskakuje bania m.in. usp/ak

Według mnie aim + wh i dobrze się z tym kryje.

Zaczekam na wypowiedź Blackhill oraz 00 7

Użytkownik ForeverMore edytował ten post 15 luty 2015 - 14:32

#4 ^TeN

^TeN
  • Użytkownik
  • Reputacja: 1
  • 16 postów

Napisano 15 luty 2015 - 14:55

3:39 - Zwykła głowa. Polecam nabrać aimingu na mapie (choćby) musclesmemory.bsp [ 1/4]
6:05 - Wystarczą dobre słuchawki (ew. dobra karta dźwiękowa) i usłyszymy pana który tupie na zielonych. Ponad to info od Paczu wtedy ,iż ktoś jest na zielonych [min. 5:56] 
9:14 - Jeśli to jest po modelu to jestem Święty.Info znów od Paczu ( nie pamietam , ale chyba podał ) że wchodzili z trupa na b , gdzie ja od razu chciałem ich zabić spoglądając własnie w wejście na trup , a przy okazji znalazłem przeciwnika. 
10:46 - Po strzale zaraz uciekał w kierunku trupa co ewidentnie słychać.
12:14 - Aha . HLTV też takie rzeczy potrafi ...
16:34 - Troszke myślenia podczas gry nie boli . Jeśli kolega PROnd. strzelał się z nim uspem (czyli nie mógł skanować ). Przeciwnik był usadzony na blisko . Ja trafiłem fartem (bądź co badź mogło to wygladać na wh )w model ,gdyż już wiedziałem że jest na blisko.

Tyle ode mnie. Dzięki za rozpiske A co  do trzeciego strzału to chyba są jakieś "jaja" , 12:14 - zaraz po zabiciu jednego jest kolejny oddaje 3 strzały wchodzi bania ? nie ? O magik !

Użytkownik ^TeN edytował ten post 15 luty 2015 - 14:57

#5 Blackhill

Blackhill

Black ten zły

• Moderator
  • UB Support, VIP
  • Reputacja: 562
  • 4479 postów

Napisano 16 luty 2015 - 13:51

Nie wiem czemu ale mam problem z odtworzeniem dema. Postaram się z tym uporać jak najszybciej. 

5029915602.png

#6 czerwony_tulipan

czerwony_tulipan
  • Użytkownik
  • Reputacja: 5
  • 24 postów

Napisano 18 luty 2015 - 11:02

co do rozpiski dodanej przez ForeverMore najdziwniejsza była tylko ta bania z 12.14, wszystkie pozostałe akcje prześledziłem z perspektywy gracza Ten i graczy którzy jeszcze żyli i powiem że dla mnie przy tych sytuacjach to jest bardziej szukanie na siłę. zgadzam się z tym co gracz Ten napisał 2 posty wyżej. z wyjątkiem tego o akcji 6.05. tam nawet nie trzeba dobrych słuchawek a słychać jak ustawiam na środku:D. jak będę miał więcej czasu to dodam własną rozpiskę, bo teraz mnie trochę czas goni. 

#7 00 7

00 7
  • Zasłużony
  • VIP
  • Reputacja: 219
  • 786 postów

Napisano 19 luty 2015 - 22:02

Po sprawdzeniu dema wszystkie akcje słychać widać że gracz ogarnia, ale czitów tutaj nie widać.

Wiec: Uniewiniam

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: