Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

21 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka. Mam propozycje dodania nowych map typu fy i cs. Jest ich za mało. A rano jest mało graczy a gramy np. de_dust4ever a to jest duża mapa. Proszę o wypowiedzi. Pozdrawiam

Edytowane przez NyoN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaproponuj jakieś konkretne mapki, daj linki lub screen.

Też jestem za wprowadzeniem nowych mapek, ale cierpię na chroniczny brak czasu, żeby coś poszukać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie mam za bardzo czasu ale mogę poszukać tylko nie wiem jakiego rodzaju :P cs_, fy_ czy może  dm_? Wypowiadajcie się, myślę, że zależy wam żeby serwer miał coraz więcej lepszych map :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla takich momentów na serwerze powinno się wgrać nocny MC, przypuśćmy od 24:00 - 10:00, i zdecydować się na kilka sensownych, małych map, które miałyby być grane w tych godzinach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba coś pomyśleć o nowych mapkach, bo serwer traci graczy. Był reset, a graczy jakoś mało. Proszę nie pisać fanaberii w stylu: latają odpały, wiedziałem, że tak będzie, serwer i tak się długo trzyma itp, itd.

Nie wiem ile to jest roboty aby podmienić mapki w mappacku, nie od tego tu jestem. Ale coś trzeba z tym zrobić, może poszperać w archiwum  i bez pytania nikogo dać coś nowego, a nie czekać na kolejne propki.   

Dziękuję za uwagę, a teraz idę zapalić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe mapy na pewno się przydadzą.Najlepiej jakieś małe lub średnie.Poszukam jakichś ciekawych map i dam znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale nie usuwajcie cs_wiocha i cs_max bo jak tylko są te mapy od razy wchodzi co najmniej 5  graczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile bym dał żeby rano przy kawce w fy_poolday zagrać :D Myślcie administracja, myślcie. Na prawdę jest mało map co wiąże się z tym że serwer robi się dla garstek nudny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

 

fy_poolday

 Myślę że można dodać jak jest mało osób. Raczej by spełniło to oczekiwanie graczy, bo z tego widziałem każdy chce nominować ową mapę.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Dlatego black widzisz... Ja jestem w stanie wam przesłać sporo map tylko każdy by chciał wiedzieć czy administracja się na to zgadza. Mam dostępy do większości dobrych map i lubianych. Także jak pisałem wyżej myślcie, myślcie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fy_poolday - można spróbować.  

Tak mi się przejadły obecne niektóre  mapy, że chyba na Wiocha-mini. bym się zgodził ( o ile taka mapka istnieje) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Aktualnie zostały dodane:

fy_pool_day
fy_snow3

 

usunięte:

de_dust2_snow

 

Wprowadziłem również osobny mapcycle dla małych mapek. Nominować je będzie można poniżej 10 graczy na serwerze. Proszę testować.

 

 

cs_wiocha
cs_max
dm_factory
dm_duelmap
fy_pool_day
fy_snow3

 

 

 

Reszta mapek zostanie rozpatrzona w tym temacie, gdyż aktualnie są otwarte dwa takie same.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×