Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Kojaro

ODRZUCONE Kojaro na admina ? A czemu nie.

9 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick z Serwera:Kojaro
2. Steam ID:STEAM_0:0:70216076
3. Wiek:16
4. Czas spędzony na Serwerze (GT):http://www.gametracker.com/player/Kojaro/193.33.177.32:27066/
5. Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS:Miałem wiele razy już admina na innych serwerach i jestem doświadczonym adminem. :-]
6. Znajomość AMXX (x/10):8/10
7. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie: Jako admin chciałbym na serwer wnieść przede wszystkim, żeby gracze grali TP, toznaczy podawali info po śmierci. Chciałbym wnieść również pozytywną atmosferę na serwer, której czasem brakuje. Nie toleruje wyzywania się oraz przeklinania . Myślę jak dostanę tą posadę to wszyscy będą szczęśliwi. Od dłuższego czasu nie widuje ani jednego admina na serwerze :/. 
8. Mikro [TAK/NIE]: Tak.
9. Akceptacja Regulaminu:Akceptuję. 
10. Reklamy/SMS:Sms
11. Linki do poprzednich podań:brak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na NIE. 90% postów wbitych dzisiaj i wczoraj ... Aktywność na serwerze ... przeciętna. Niby wbijasz na serwer, ale w ostatnim okresie niezbyt często wbijałeś ... tylko dzisiaj wbiłeś i sobie nabiłeś ponad 2h pewnie na potrzeby napisania podania.

 

Wyjątkowo nie chce mi się tu dłuższej litanii rozpisywać (może to ktoś inny zrobi) :) Pograj jeszcze trochę, udzielaj się w tematach, ale staraj się rozpisywać, ponieważ jakbym miał walić posty w każdym możliwym wątku jak Ty i komentowałbym to max 2 słowami ... to nabijałbym sobie po 30 postów dziennie, a tu nie o to chodzi. 

 

Jeszcze raz powtórzę. Jestem na NIE

Edytowane przez mythbusters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez na nie, zgadzam sie z kolega u gory, a pozatym jest juz duzo adminow

Zgadzam się z tobą paczu :] Ale jaka jest aktywność tych adminów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za wcześnie kolego.

Daj się lepiej poznać w grze i na forum.

Złóż podanie za jakiś czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kojaro, admin nie spamuje w swoim poscie....

Akurat admini maja duza aktywnosc, chyba nie musze wszystkich wymieniac?

Pozatym skoro nie ma admina na serwerze masz steam, zawsze mozna napisac,ja robie to prawie codziennie i nie zdazylo mi sie aby admin nie wbil ;)

Pograj troche czesciej, a nie ze wbijasz raz na tydz np i siedzisz 5h zeby nabic czas, daj się poznać graczom i napisz podanie za jakis czas ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×