Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Azzerus

Polska - Hiszpania: Biało-Czerwoni brązowymi medalistami mistrzostw świata!

14 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

   Wrescnie , Polacy Brązowymi Medalistami MS . Na ta chwile czekalismy dosyc dlugo i sie doczekalismy

 

 PS : Szkoda ze nie Złoto :P

 

  8d8db911b555803942dc28b33b8235ad.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze,  w końcówce przy straci 3 bramek i karze 2 minut dla nas zwątpiłem mówiłem już po meczu, a jednak znowu dali radę!

 

BRAWO POLACY!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wierzyłem do końca .. choć przez chwilę miałem momenty zawału :P POLSKA GRATULACJĘ !! <3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę, że tej uczciwość Kataru nie można brać na poważnie, to mamy srebro. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Emocje do samego końca! Zajebisty mecz, bez dwóch zdań :D

A co do MŚ w piłce nożnej, @mythbusters, jeżeli któryś z piłkarzy rozegrał oficjalny mecz w narodowych barwach, zagrać w innej reprezentacji już nie może. Tak więc, nie zobaczymy Ronaldo czy Messiego w barwach Kataru ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Ewentualnie mogą grać zakatarzeni przeciwko Katarczykom. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale jak mówili to za mecz wygrany z Niemcami to Quatar dostał 1 mln złoty , i apartament i samochód :) Masakra ! I w dodatku kupili zawodnikow z nie serbi , francji itd.. to jaka tu jest sprawiedliwość ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idealny dowód, że pieniądz rządzi światem. Stworzyli drużynę "All-Stars" i prawie wygrali. 

Najbardziej mnie rozbawiły momenty transmisji, jak pokazywani byli katarscy kibice - abdullahy, cali na biało, w turbanach... Na bank krzyczeli coś w stylu "allah akbar" po kazdym golu, dobrze że nie strzelali z radości w powietrze xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idealny dowód, że pieniądz rządzi światem. Stworzyli drużynę "All-Stars" i prawie wygrali. 

Najbardziej mnie rozbawiły momenty transmisji, jak pokazywani byli katarscy kibice - abdullahy, cali na biało, w turbanach... Na bank krzyczeli coś w stylu "allah akbar" po kazdym golu, dobrze że nie strzelali z radości w powietrze xD

Islamiści :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcieli zaistnieć na jakiejkolwiek arenie Globalnej to mają ;) 

 

Jak sobie trochę czytałem, to bliźniaczą taktykę obrał podczas MŚ w 1934 organizowanych we Włoszech kochany dyktator Włoch, Pan Mussolini ;) Widać, że historia lubi się powtarzać ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×