Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
AmputatoR

Na pomoc Mikołajowi! [offtopic]

26 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Temat do luźnej rozmowy oraz pytań dotyczących tego konkursu.

Petrus

_____________________

 

No to ja mam pytanie @Lumpek

Czy screeny mogą być np: z przed roku, czy muszą być zrobione od rozpoczęcia się tego konkursu?

Edytowane przez Petrus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu niby mogą być z przed roku,nie rozumiem tego.Powinny być od rozpoczęcia konkursu,tak mnie się wydaje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak zmiana. Statystyki mają być aktualne to znaczy, że nie z przed 1,2,3,lat tylko w okresie konkursu.  

 

(ale czy jak ktoś wrzuci ssy to dojdziemy czy są aktualne ? )

Edytowane przez Lumpek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to @Lumpek trzeba się zdecydować ^^ ;)

Edytuj swój post w konkursie, dopisując punkt regulaminu:

Przed zrobieniem screena w say należy wpisać komendę thetime, w celu późniejszej weryfikacji/sprawdzenia kiedy ten screen został zrobiony.

 

Dodatkowo polecam usunąć posty tych którzy już tam napisali, w tym wypadku przenieść do kosza, bo usunąć się chyba nie da, bądź dopisać jakaś parafkę np: że regulamin uległ zmianie, screeny nie spełniają punktu regulaminu ( nie widać daty i godziny (thetime)). Zaoszczędzi to nieporozumień typu: "Zrobiłem screena dzisiaj, ale nie widziałem, że musi widnieć na nim data, //thetime//".

 

Pozdrowionka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

na tak lecz

brać pod uwagę każdy serwer bez rywalizacji miedzy sobą 

 

staty z dm nie podlegaja przeciwko dd2

 

wylonilo by sie zwyciezce z kazdego serwera 

 

1 zwycięzca z dd2

1 zwycięzca z cod'a

1 zwycięzca z Tp

1 zwycięzca z Dm +bf2

1 zwycięzca z gun game

1 zwycięzca z cs go [Tp]

 

twoja propozycja jest dobra lecz gracze tacy jak ja grający tylko na 1 serwerze sa omijani;p należy wziąć uwagę wszystkich aby nikt nie czuł Się Gorszy wtedy na każdym serwerze będzie zacięta walka; )

 

 

Ps jezeli chodzi o Dm+bf2  wykluczylbym staty z map (cs_wiocha, cs_max, Dm_factory, dm_duelmap) zdobycie na nich 150+ fragow to pestka;p 

 

a nagrody dac symboliczne nie musi to byc Vip na 10 dni;p dana kwota do portfela np 50gr i co jakis czas robic konkurs czy cos w tym stylu;p

 

 

SS'y można wstawiać do 02.01.2015r do godziny 13:00 Po tym czasie wyłonimy najlepszą dwójkę, która zagra finał 1 vs 1. 

 

tutaj tez sie musze uczepic;/

 

a jaka pewnosc ze gracz ktory wygra na cod/dm potrafi rownie dobrze grac na zwyklym serwerze? chodzi mi glownie o szybkosc rozgrywki. na dm jak i na codzie gramy szybko wbiegamy nie czekamy itp;p mamy 160+ hp biegamy z nadmierna predoscia. nie wiem czy dobrze to zrozumialem ale wygrany z coda /dm ma grac przeciwko wygranemu z tp/dd2? bez sens;p

Edytowane przez TeePee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zrozumialem co napisales. Lecz nie rozumie jednego czemu piszesz to wszystko teraz ? Czyli jak juz konkurs jest utworzony ? Przed konkursem temat byl otwarty i mozna bylo pisac swoje sugestie. Ja teraz nie bede zmienial niczego bo musial bym usunac wszystko :( Trudno kto bedzie chcial to wezmie udzial a kto nie to trudno ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Do Teepee:

 

Jeżeli chcesz wyłonić zwycięzcę każdego serwera to daj kasę na ufundowanie nagród ;) Nagroda no fakt symboliczna ... dla Ciebie i dla pewnie części innych to nie będzie problem, bo dla Ciebie by się liczył gest, fakt, że coś się tu dzieje innego, ale zauważ, że jest bardzo duża grupa ludzi, która gra jakby grała o jakieś złote kalesony i po prostu tą grupę trzeba taką nagrodą jaką jest VIP na 10 dni zachęcić.

 

Grupy ustawiliśmy celowo, by tylko 1 osoba wygrała. Ustawiliśmy to według zdobyczy fragowej na danych serwerach, ponieważ chyba nikt w normalnej rozgrywce na TP nie zdoła zrobić statystyk np. 110:11 (przy grze na TP powiedzmy 7 vs 7) ... na DM jest to możliwe, a wygranym staje się osoba z najlepszym bilansem fragów, a gracze COD mają szansę takie staty zdobyć, ponieważ przy zdobyciu odpowiedniego perka (jak i odpowiednio go wykorzystując) ... krótko mówiąc zabijają wszystko co się rusza i co prawda nie respią się od razu gdy zginą, ale w przeciwieństwie do DM mogą kłaść i rozbrajać paki, więc w miarę rekompensata to jest ;) 

 

Co do finału, no cóż ... aby osiągnąć takie odznaki w DM, jak i wysoki lvl w COD wymagana jest mimo wszystko dosyć duża umiejętność gry bronią i o tyle DM ma fajniej, ponieważ jeżeli chcesz nabić sobie wszystkie odznaki, to musisz się wykazać umiejętnością gry praktycznie wszystkimi broniami dostępnymi w CS ;) podczas gdy gracz na TP ogranicza się tylko do broni m4/ak ... pistuś, awp, m5, no i co niektórzy z famasem latają ;) 

 

Jeżeli chodzi o mapy klasyfikowane, jak napisałeś np cs_wiocha ... wiadomo nie od dziś, że jakby mapka ta trwała z 20 minut do np godziny, to niektórzy by podbijali liczbą fragów pod liczbę czterocyfrową ;P ale i na COD są małe mapki, przy których łatwo nabić fragi, więc ... zaryzykujmy. Nikt chyba podobnego konkursu nie robił wcześniej, więc ewentualne błędy w organizacji, jak i  szansa (niby z góry określona) zwycięstwa serwera DM nad COD ... oznacza, że przy następnych konkursach podobnego typu organizatorzy będą musieli wziąć to pod uwagę by wyrównać szansę ;) 

 

Postanowiliśmy z Lumpkiem takich drastycznych zmian już nie robić, ponieważ faktycznie ... konkurs od nowa itd a przecież trzeba z nim się wyrobić do końca przerwy świątecznej, ponieważ potem, gdy większość będzie chodziła do szkół, większość ta będzie miała znacznie mniej czasu wolnego poświęconego na grę, więc ... niech zostanie tak jak jest ;) Ewentualne drobne propozycje zmian można oczywiście śmiało przedstawiać ;) 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

To pogadaj z Petrusem na Pw, Steam albo na czym innym, że chcesz konkursik zorganizować i uzgodnij z nim szczegóły, mianowicie na jakim serwie te ssy stat mamy robić, zasady konkursów itd itp I jeżeli Ci pozwoli na zorganizowanie czegoś takiego to zrób konkursik i będzie fajno ;)

Od tego jest forum. :P

 

Co do pomysłu to jest on całkiem fajny. Jeśli można wrzucać screeny z cs:go to chętnie wezmę udział. W końcu orzełek sam się nie wbił. ;)

 

PS: Nie przeczytałem wszystkich postów, więc może ktoś już wspominał o csgo.

Edytowane przez meFiX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mefix konkurs już wystartował ;) Niestety nie jest GO uwzględniony. Wiem, że to lekka dyskryminacja tego serwera, lecz od wystartowania konkursu tyle poprawek się nanosiło, tyle dodawało, tyle usuwało ... nie mąćmy już czegoś, co w miarę dobrze działa proszę :) 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jest to fajny pomysł ;)
Można go wcielić w życie, może być to też motywujące dla niektórych graczy. Bo ze mnie to nawet konkurs nic nie zrobi :D:P
I co? Niech wygra najlepszy! :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rany rany:D dużo tych ssów;D

może zbyt krótki czas tego terminu daliście?:D

 

A może to dlatego, że nazwa tematu jest myląca?:)

Dajcie może czas do końca stycznia ;D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak, ale to powinno powstać kilka takich konkursów wiadomo że są różne rodzaje serwerów, na sieci. i każdy powinien mieć oddzielny konkurs. z serwera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PRZEPRASZAM WAS ZA MOJA NIE OBECNOSC I O TO ZE KONKURS DOBIEGŁ KONCA I DALEJ NIC SIE NIE DZIEJE ALE:

1.mam male problemy (ogolne) i mniej gram w cs, lecz wszystko wraca do normy ;)

2.w konkursie wzięły 2 osoby udział i troche to nie wyszło zapewne przez brak (organizacji) ale tak to juz jest. Co dalej poinformuje was niebawem. Sorki:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×