Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Chada :D

Peerk !

5 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Perk ;Tajemnica Ninjji ;się buguje , opisane tam moce raz działają raz nie . Raz działa gravitka , a raz niewidka . Prosze o naprawienie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

? A odczekiwałeś te "3 sekundy" i wtedy przełączasz się z broni na nożyk? Chyba od razu na nożyk i dlatego ci nie działa!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam ... no i Westa tam też :D

 

Na rozpoczęciu rundy miej włączony pistolet/karabin, gdy się runda zacznie to po kilku sekundach (po 3 sekundach) zmień na nóż i powinno pomóc, a gdy nie będzie działać, wtedy pozmieniaj na uboczu mapy kilka razy jeszcze i powinno działać. 

 

Ale prawda ... troszkę się z tym pierdzielić trzeba, nie znam się na perkach, dlatego pytanie ode mnie, czy da się tą wadę jakoś naprawić? Czy trzeba wgrać innego perka o tym samym, bądź bardzo podobnych działaniu, by ten (jakby nie patrzeć) problem usunąć? To mimo wszystko trochę frustrujący problem i nie zawsze (nie tylko ja) jak posiadałem ten perk, to zapominałem o procedurze całej, która powyżej wymieniona jest i po prostu nie działał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie buguje. Moce tego itemu działają tylko na nożu (jak jest nowy model).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×