Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Chada :D

Jak zmniejszyć ping :)

4 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Niektórym graczom ping skacze do 900 , wiem jak to zmienić :D
1.Pobieramy program Game Booster  : http://www.instalki.pl/programy/download/Windows/narzedzia_systemowe/Game_Booster.html . Po pobraniu odpalamy CS'a przez ten program. 
2.Wpisujemy te komendy w konsoli :
cl_rate 0      rate 25000       cl_cmdrate 101        cl_updaterate 101      cl_cmdbackup 2        ex_interp 0.01 
3. Ustawienie piorytetu z Normalnego na Niski : Włączamy CS'a klikamy Ctrl+Alt+Del wyskoczy nam okienko ,,Menadżer zadań" wchodzimy w zakłatkę ,,Procesy'' wyszukujemy hl.exe , klikamy go PPM , ustaw piorytet i niski :D

Pozdro Chada :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GameBooster nie pomaga nic a nic. Sam testowałem, ja jak i wiele innych osób. Niebawem wezmę się za robienie profesjonalnych poradników, to opowiem co i jak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy od humoru danego kompa :P Mi osobiście ten programik trochę pomagał na jednym z laptopów, a np na innym nic nie pomagało :P Nie wiem od czego to zależy ... ale raczej mało to skuteczny sposób, bo wiele opinii słyszałem na temat tego programiku (jak i podobnych) i w większości się one nie sprawdzają 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GameBooster na ping? ;----;

Na pewno nie, zresztą prace gameboostera widać tylko na zasyfionym kompie, mi pomaga RazerGamebooster ale tylko w niektórych grach bo w niektórych w ogóle zmniejsza liczne fpsow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×