Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
WestCoast Customs

Wolny Strzelec [Zbyt Premium]

zzzzmiany.  

15 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy usunąć dla Wolnego Strzelca m4a1?

    • Tak - usuwamy !
      12
    • Nie - ma być tak jak jest !
      3


16 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

yo

 

Propozycja jest prosta. Czy jesteście za tym aby usunąć dla Wolnego Strzelca [premium] broń M4A1??? Wtedy może ta klasa nie była by taka "zabójcza".

Oczywiście jeśli ktoś zaznacza 'nie' niech się wypowie dlaczego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Powiem tak jestem za usunięciem broni.

 

Może powiecie że nie gram na COD co ja mogę wiedzieć? A to że na COD grałem kiedyś nałogowo można powiedzieć! Sam wykupywałem premki bo po prostu nie dawałem rady. powiedzmy ktoś kupi tę klasę i już z serwera wychodzą osoby bo także nie dają rady i mają dość! Z drugiej strony można też dodać klasę (z obydwoma broniami) jako [MEGAPremium] czy coś takiego chodzi oto aby z tej klasy COD, kopytko mógł by zarobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Ja na dzień dzisiejszy jestem na Nie . Ale jeżeli np, zamiast m4a1 zastąpiło by się gailem albo Famasem !

:) Co wy na to panowie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Jeśli spowoduje to ze gracze przestana wychodzić z serwera bo wolny strzelec to klasa nieśmiertelna to jestem za usunięciem 2broni ale m5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli usuniemy mp5, to broń M4A1 będą miały klasy premium:

- rambo

- wolny

- kapitan

 

Trzy klasy z Pięciu [3/5] będą miały tą samą broń, a żadna nie będzie miała MP5.

Dlatego propozycja tyczy się usunięcia M4A1 i tego się trzymajmy -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja byłbym za jeszcze innym rozwiązaniem ... By obie bronie mu zmienić ;) Kombinuje niepotrzebnie, wiem ... Ale zamiast m4 dałbym famasa, a zamiast m5 dałbym to uzi co ct ma (ta najtańsza broń dla ct) ... Dostałby znacznie gorsze bronie od tych co teraz ma ... Ale nie bezużyteczne ;) i by był nadal atrakcyjną klasą ... A już nie taką straszną :)

 

A ja byłbym za jeszcze innym rozwiązaniem ... By obie bronie mu zmienić ;) Kombinuje niepotrzebnie, wiem ... Ale zamiast m4 dałbym famasa, a zamiast m5 dałbym to uzi co ct ma (ta najtańsza broń dla ct) ... Dostałby znacznie gorsze bronie od tych co teraz ma ... Ale nie bezużyteczne ;) i by był nadal atrakcyjną klasą ... A już nie taką straszną :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Przychylam się do propozycji.

 

Obecny opis klasy Wolny Strzelec:

[bRONIE]: MP5+USP+Famas [sKILLE]: 140HP + 100ARM + 120% BIEG [DADATKI]: +10 HP ZA KILLA + PELNY MAGAZYNEK ZA KILLA + KAMELEON + DEFUSAL KIT

Jeżeli coś będzie nie tak, lub gracze będą się znacznie sprzeciwiać na serwerze to oczywiście proszę zgłaszać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×