Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Bunia

MS w piłce ręcznej 2015 typer propozycja

11 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka za niedługo a dokładnie 15 stycznia w Katarze wystartują Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej jak dobrze pamiętamy na ostatnie Mistrzostwa Świata w piłce nożnej był typer z nagrodami więc było by fajnie jak by się odbyła druga edycja tego konkursu i tu proszę grafików o wykonanie ciekawej grafiki ja mogę się zająć liczeniem punktów ale będę potrzebował z 2 osoby które pomagały by ogarnąć punktacje jak ostatnio zrobił to Darek będę mógł zasponsorować nagrody ale oczywiście nie wszystkie moje możliwości to wysłanie 2 sms`ów po 11zł do petrusa piszcie tutaj swoje propozycje zmian proponowana punktacja 

 

Za dobrze obstawiony wynik- 2 punkty (czyli obstawiamy wynik 30-26 Dla drużyny A i taki wynik będzie to wtedy jest poprawnie obstawiony wynik)

Za dobre obstawienie kto wygra mecz-1 punkt (tutaj obstawiamy że drużyna A wygra 36-28 a prawdziwy wynik to 29-21 też dla drużyny A to wtedy dostajemy 1 punkt)

za poprawne obstawienie wszystkich meczów w ciągu dnia dodatkowe 2 punkty (czyli ktoś obstawi dobrze wszystkie mecze w danym dniu dostanie premię)

Jeśli ktoś edytuje post po rozegranym już meczu wszystkie jego typy będą nieważne 

 

Tutaj zamieszczam harmonogram do tych mistrzostw  http://pl.wikipedia.org/wiki/Mistrzostwa_Świata_w_Piłce_Ręcznej_Mężczyzn_2015

 

http://www.sportowefakty.pl/pilka-reczna/ms-2015 (tutaj z podziałem na rozgrywki w danym dniu)

Dużo się rozpisałem mam nadzieje że ktoś to przeczyta :)yo yo yo yo yo yo

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

@Zaki jaki hazard od razu :P obowiązkowo kazdy mecz trzeba zobaczyć. Za

Edytowane przez trzeci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×