Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Dasst

Sklep 24/7

6 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Moją propozycją jest dodanie płatności paysafecard. Dlaczego? Ponieważ nie każdy ma pieniądze na koncie bankowy (nie każdy ma konto bankowe) a konto PSC czy nawet kod z kiosku łatwiej kupić niż się bawić w przelewy. Sam bym z chęcią skorzystał z usługi PSC. Napiszcie co o tym myślicie. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak jesteś tu Świeżynka ale pomysł super ja się pisze na takie coś sam bym ciągle z tej opcji korzystał ^^ TaK :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Zależy :D Od funduszy

 

To jak będziesz przez to kupował, to jestem ZA, ale nie mam pojęcia jak to działa, za to jestem pewien, że nowa forma płatności nie zaszkodzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczerpnięte z wikipedii

 

Klienci kupują paysafecard w formie 16-cyfrowego kodu PIN z punktów sprzedaży lub z autoryzowanego sklepu internetowego. Dostępne nominały to: 20, 30, 50, 100 lub 300 PLN. Punkty sprzedaży dla kart prepaid to przeważnie sklepy, kioski, supermarkety, apteki oraz stacje paliw.

Podczas płacenia w sklepie internetowym, użytkownik wprowadza 16-cyfrowy kod i wartość o którą konto z podanym kodem PIN zostanie obciążone. Dla większych sum możliwe jest łączenie do 10 PINów paysafecard dla uzyskania kwoty do 3,000 PLN.

 

 

A tu coś od siebie:

Jeżeli ktoś chce kupić vipa za 2zł nie musi płacić 20zł zakłada wtedy konto w mypaysafecard i wpłaca tam 20zł. Działa to wtedy jak szybki przelew zabiera nam 2zł a 18zł mamy na jakiś inny użytek. Forma szybsza i wygodniejsza, zejść do kiosku kupić wprowadzić i zapłacić proste? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale jak pewnie zauważyliście sklepik nie jest mojego autorstwa. Moderuję jedynie szatę graficzną oraz jakieś proste dodatki oraz opisy w sklepie.

Jeśli chodzi o dostęp do głównego kodu sklepiku, to nie mam dostępu. Sklepik jest kodowany, a odkodowanie i działanie na własną rękę spowoduje utratę supportu. Co prawda jest on 'jaki jest', ale coś tam zawsze autor wprowadza.

 

Podsumowując jesteśmy skazani na kreatywność autora sklepiku i czekanie na kolejne jego wersje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×