Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
PROnd

Skarga trzeci

26 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Skarga na: Admin
2. Nick oskarżyciela (z gry): PROnd
3. Nick oskarżanego (z gry): trzeci
4. Dokładna data (dzień+godzina): 29.12.2014 - 22:55:21
5. Mapa: de_dust2
6. IP oskarżonego: brak
7. Steam ID oskarżonego: brak
8. Dowód przewinienia: http://bany.cs-kopytko.pl/ban_list.php?bid=28370
9. Dodatkowy opis: Admin nadużywa swoich flag, nie zna regulaminu, który dokładnie mówi:

Wyzywanie/obrażanie innych graczy lub admina - kick - > 5 min - 1 h

Pisałem dzisiaj na u@ kilka razy prośbę o sprawdzenie graczy, ale admin wolał nabijać sobie poziom, niż sprawdzić ich. W końcu się zdenerwowałem i mu wygarnąłem to, co o nim myślę, ale nie wyzywałem go. Zgodziłbym się z kickiem lub banem na 5 minut, ale nie od razu na 3h. Amen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Nie wyzywałeś go? Mhmm ... prowokowałeś nieźle go od momentu kiedy przyszedł na serwer, bo tak się składa szczęśliwym trafem, że byłem świadkiem całej sytuacji i Ty go nie wyzywałeś? W logi wystarczy zerknąć ... Nie mam co tu więcej do napisania, ciśniesz go od dłuższego czasu od kiedy wejdzie na serwer i wiadomo ... każdy ma swoje granice wytrzymałości i w końcu Ci wlepił bana za całokształt Twój pewnie, ponieważ wiele razy byłem wcześniej na serwerze i się powstrzymał i nie dał Ci bana, lecz dzisiaj widać miarka się przebrała i Ci dał raz a porządnie. 

 

Prowokowałeś go i teraz skargę piszesz, że za długiego bana Ci dał i to był Twój cel tych wyzwisk pewnie co nie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spodziewałem się że napiszesz skargę i się nie myliłem .Pierwsza skarga na mnie ,czuję się spełniony ,że mam zaszczyt zasmakowac na każdej płaszczyźnie co znaczy być "adminem" dzięki bo do kolekcji brakowało mi właśnie takiej skargi. Chciałem dać tobie kick ,ale nie doczekałem się demka od CB na bl . Wiec żeby cie zmotywowac dałem na 3h? Od dłuższego czasu sobie grabiles wiec masz drogi przyjacielu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokaż gdzie pisałem Ci o demku na bl, najlepiej mi to udowodnij, ty mi dałeś bana nieregulaminowego i to ja na ciebie składam skargę popartą dowodami, jak na razie ty i twój kolega żadnego dowodu nie przedstawiliście i się z was śmieją pomału na sb co może każdy zauważyć...

(nic na mnie nie macie, to są tylko pomówienia haaahaahahhaaaha)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ohh.. na moje wyglądało to tak : trzeci gdy wchodzi na CODA to jestes ty i po nim jedziesz i prowokujesz go a on na początku przymknął oko na ciebie ,ale wkońcu ile można i się trzeci zdenerwował i wlepił ci mandat raz a porządnie ! Amen :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ohh.. na moje wyglądało to tak : trzeci gdy wchodzi na CODA to jestes ty i po nim jedziesz i prowokujesz go a on na początku przymknął oko na ciebie ,ale wkońcu ile można i się trzeci zdenerwował i wlepił ci mandat raz a porządnie ! Amen :)

Ehe, teraz proszę napisać jak po nim jechałem :) I H@ proszę o zajrzenie ile razy pisałem na u@ w dniu dzisiejszym do trzeciego o sprawdzenie graczy, ale jak wiadomo poziom ważniejszy :) Następnie kiedy po obliczeniu wyjdzie 0 (sprawdzeń) może obudzicie się i zobaczycie, że ten człowiek nic sobą nie reprezentuje i nic nie robi dla cod moda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu wciągasz @PROnd mnie do tej skargi co??? Wypowiedziałem się jako świadek i mam prawo przedstawić co się działo, tak samo jak Ty masz prawo do napisania skargi nawet jak Ci da bana na minutę.

 

Nie mam zamiaru komentować tego dalej i dać się wciągnąć w Twoje gierki prowokacyjne ... ja tylko powiem jeszcze raz ... wszystko macie w logach napisane jak się PROnd zachowywał, do tego dziadzia w Twe szeregi widzę wstąpił ... swój ciągnie do swojego ... i ten napinacz i ten napinacz internetowy ;) 

 

Jak dzieci się zachowują ... jak dzieci -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie robi ?! Jeśli tak uważasz to proszę bardzo skladaj podanie i zobaczymy na co ciebie stać nawet nie umiesz docenić pracy Admina !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pracy, która jest zerowa? Nigdy nie słyszałem o ocenianiu takiego czegoś :)

mythbusters ja ciebie wciągam? nie trzebało się wcale odzywać, jeżeli masz coś do powiedzenia to jakoś udowodnij swoje słowa...

Podanie? Tutaj? Przesadzasz ;) Za niewstawienie screenów dostaje się UB, takich cyrków nigdy nie widziałem :) Do tego sieć ufa jakiejś skorumpowanej stronie (anticheat), która jest tak wiarygodna jak mało kto (za sms'a zbanują cię lub odbanują)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.

 

Pokaż gdzie pisałem Ci o demku na bl

 

 

Popisy z czatu są archiwizowane tylko przez 7 dni, a Ty mówiłeś, że wstawisz demo na BL, w dniu, w którym @trzeci dostał bana.

 

2. 

 

Pisałem dzisiaj na u@ kilka razy prośbę o sprawdzenie graczy, ale admin wolał nabijać sobie poziom,

 

 

Tu się zgadzam, kilka razy trzeba napisać do trzeciego, aby On zareagował. To jest jego minus, ale nie musisz aż tak wyzywać.

 

3.

 

Wyzywanie/obrażanie innych graczy lub admina - kick - > 5 min - 1 h

 

@PROnd, wiele razy obrażałeś, przeklinałeś i łamałeś regulamin. Jeszcze, gdy ja byłem adminem, to się powtarzało.  To jest tak zwana 'recydywa'(sprawdź Sobie, co to znaczy). Każde następne takie wybryki powinny być coraz wyżej banowane. Ban, jak najbardziej słuszny, bo jesteś takim samym napinaczem, jak @dziadzia (którego bardzo długo broniłem)

 

Znalazłeś Sobie kolegę do zabawy:

41687688410575259699.png

 

(To, tylko jeden wycinek z konsoli z wielu)

 

Brawo, tak się zachowuje były admin w takim wieku.

 

Powinieneś wyrwać tu bana, napinaczu.

 

Ogółem,  skarga niesłuszna, a @PROnd, to kolejny typowy napinacz internetowy.

 

 

Edit: Niektóre popisy naszego mistrza(PROnd'a) można zobaczyć tutaj(szkoda, że tak mało, ale są tylko przetrzymywane przez 7 dni). W tym linku trzeba wpisać jego nazwę w grze.

Edytowane przez Hawk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Ale dlaczego mnie obrażasz "napinacz"? Widać kto stoi po czyjej stronie, nie udowodniłeś mi tak samo nic jak twoi koledzy... Napinaczem możesz tutaj być jedynie ty, spinasz do mnie, ale dowodów jak nie było tak nie ma... Czy ktoś ma zamiar w końcu dać te dowody?

 

 

PS. swoje problemy z dziadzią załatwiaj na PW, temat jest jasny "skarga trzeci", a nie "skarga dziadzia"... Już dawno bym ci ostrzeżenie wpakował :)

Edytowane przez PROnd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Następny gość, który nie potrafi czytać? Chyba powód skargi jest jasny - NIEREGULAMINOWY BAN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem dać tobie kick ,ale nie doczekałem się demka od CB na bl . Wiec żeby cie zmotywowac dałem na 3h

Czyli ban jest dany za "chęć" wstawienia na Cb demka? <hahaha> Człowieku, robisz z Sb pośmiewisko. Zanim coś zrobisz to rusz czasami mózgiem (nie wiem czy napewno go masz).

 

Popisy z czatu są archiwizowane tylko przez 7 dni, a Ty mówiłeś, że wstawisz demo na BL, w dniu, w którym trzeci dostał bana.

To już wasz problem... Trzeba było zrobić ss'y czy coś. Wy dowodów nie macie wielcy koledzy -_-

 

Tu się zgadzam, kilka razy trzeba napisać do trzeciego, aby On zareagował. To jest jego minus

Jaki minus? Natychmiastowa reakcja to jego obowiązek. Jeśli on nie reaguje (sam tego doświadczyłem) tylko nabija sobie w najlepsze lvl to chyba coś tu jest nie tak... Nie wywiązuje się ze swoich obowiązków. Przywilejów używa tylko wtedy kiedy ma na to ochotę, a to nie na tym polega bycie adminem.

 

bo jesteś takim samym napinaczem, jak @dziadzia

Dlaczego do skargi na temat @trzeciego mieszasz @dziadziae??? Jeśli coś Ci w nim przeszkadza to załóż osobny temat, bo to co napisałeś o dziadzi nic nie wnosi do tematu, czyli to zwykły spam.

 

Ogółem, skarga niesłuszna

Bardzo mi przykro. Nie chciałem się z tobą kłócić @Hawk ale widzę, że koleżka dla Cb jest ważniejszy. Skarga słuszna, ponieważ @trzeci nie dostał zezwolenia na bany dłuższe niż przewiduje to regulamin, czyli go złamał...

 

twoim dowodem jest ban zajebisty dowod ze tak powiem

Akurat ban jest w tym przypadku dowodem złamania regulaminu.

 

 

Żeby zaraz ktoś nie wyskoczył obudzony, to nie znam gracza @PROnd. Zaraz pewnie wyskoczą koledzy @trzeciego i powiedzą "bronisz go bo kolega". Sory ale nie. Nie jestem taki jak wy, że bronie kolegę bo jest kolegą i jebać to, że jest winny -_-

Obudźcie się wreszcie...

 

Tyle ode mnie. Myślę, że niektórzy się zastanowią nad swoim zachowaniem, a jeśli nie to czekam na hejty w moją stronę.

 

yo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4

Jak dla mnie West, po prostu masz z góry przekreślone zdanie na temat trzeciego i wypominasz jego wady wszędzie gdzie się da (nie mam racji?). 

Czyli ban jest dany za "chęć" wstawienia na Cb demka?  <hahaha> Człowieku, robisz z Sb pośmiewisko. Zanim coś zrobisz to rusz czasami mózgiem (nie wiem czy napewno go masz). 

 

Po co obraza? Jak coś pisać to na spokojnie. Po za tym jest takie pojęcie jak "ironia", bądź "sarkazm" (sobie wybierz, do wyboru do koloru ;) znaczenia mają określenia bliźniaczo podobne) które występują w tym zdaniu (i dla ułatwienia zaznaczyłem to pogrubioną czcionką tak dla pewności ;P). Jak dla mnie West właśnie z powodu na to, że już powoli wręcz nienawidzisz trzeciego, piszesz wszystko przeciw jemu, bo Ci podpadł. Nie mam zamiaru się kłócić, więc proszę nie komentować moich wypowiedzi w tej skardze, a jeżeli ktoś chce się ze mną spinać czy coś, to opcji jest wiele jak np. steam, PW itd 

 

trzeci, dnia 29 Gru 2014 - 23:31, napisał:snapback.png

 

Chciałem dać tobie kick ,ale nie doczekałem się demka od CB na bl . Wiec żeby cie zmotywowac dałem na 3h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

napewno

 

Upss...

 

 

To już wasz problem... Trzeba było zrobić ss'y czy coś. Wy dowodów nie macie wielcy koledzy

 

Widać, że nie wiesz, o co chodzi. To od tamtej sytuacji zaczął się ich "konflikt".

 

 

Dlaczego do skargi na temat trzeciego mieszasz dziadziae??? Jeśli coś Ci w nim przeszkadza to załóż osobny temat, bo to co napisałeś o dziadzi nic nie wnosi do tematu, czyli to zwykły spam.

 

 

Pan @dziadzia, prowokuje i nakręca . Jest, w to zamieszany.

 

 

Zaraz pewnie wyskoczą koledzy trzeciego i powiedzą "bronisz go bo kolega". Sory ale nie.

 

 

Tak, a to, to co?

 

 

West lepiej tego nie mogłeś ująć też miałem rozpisywać się Ale po co pisać 2x to samo

 

Widocznie wsparcia potrzebowałeś.

 

 

Pisałem już wcześniej, nawet sam @Petrus kiedyś pisał, że takie zachowania powinno się karać, coraz wyższym banem.

 

 

 

Tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem już wcześniej, nawet sam @Petrus kiedyś pisał, że takie zachowania powinno się karać, coraz wyższym banem.

 

No tak coraz wyższym banem, ale czy jak kiedykolwiek dostałem bana za obrazę na tym serwerze? Nie. A dlaczego? A dlatego, że nigdy nie obraziłem wielkiego admina trzeciego (ściemniać to on potrafi) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi przykro, ale:

1. Napisałem "napewno" i co z tego? Będę tak pisał bo nie podkreśla mi na czerwono, czyli wyraz jest poprawny. (Pewności nie mam - nie jestem kujonem z Polskiego jak niektórzy tutaj).

2. Co z tego, że dziadzia wyzywa i nakręca? Powiedz mi jaki ma związek wyzywanie dziadzi z trzy godzinnym banem PROnd'a?? Chyba czegoś nie rozumiesz...

3. Wcale wsparcia nie potrzebowałem. Nawet nie wiedziałem, że DARK coś napisze i mnie poprze.

4. @mythbusters całkowicie nic do Cb nie mam, a co do trzeciego masz rację. Nigdy nie odzyska mojego zaufania do swojej osoby bo jest dla mnie nikim... Dla takiego kogoś nie powinno się mieć szacunku, a pełnienie przez niego funkcji admina jest (według mnie) tragicznym błędem.

 

Nie mam zamiaru się tu więcej wypowiadać i tak samo jak @mythbusters odsyłam żądnych kłótni przyjaciół trzeciego do kontaktu (kłótni) na pw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Nie mam dowodów PROnd? Proszę bardzo, widać jakie piękne rzeczy wypisywałeś 28.12 i 29.12 na say'u. Tym postem definitywnie kończę swoją działalność w tej skardze, bo myślę, że już wszyscy co mieli do powiedzenia swój pogląd na tą sprawę podali i wystarczy czekać już tylko na decyzję @Petrus'a

 

vlngcit1x53j_t.jpg
 
ol36xmxa1kcv_t.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ślepy jesteś czy nie umiesz czytać? tam jest taka lupa powiększ sobie :)

Edytowane przez trzeci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Ciebie człowieku nie było na serwerze, niech H@ popatrzy na datę logów i zobaczy czy byłeś na serwerze. Widzisz? Sam siebie kompromitujesz...

Zobacz do kogo to pisałem gościu, jakiś typ ciągle mnie wyzywał, a ja mu odpisywałem to samo -.- Jakby twój kolega skopiował z kim to pisałem i kto zaczął to inna mowa, a nie skopiował tylko to co ja pisałem i nawet nie wiadomo do kogo...

Edytowane przez PROnd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×