Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
GraXu

cs_max tekstura

11 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie znalazłem nigdzie na forum odpowiedzi więc pytam
Czy murki na mapie cs_max są zabronionymi teksturami czy nie? Można na nie wejść bez problemu na kilka sposobów, bez żadnych modów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem o tym na innych forach i wychodzi na to, że nie są to tekstury.

Tekstury są wtedy gdy biegasz po "ścianie" albo czymś innym i słychać dźwięk podobny do falującej wody (albo coś w tym stylu), albo wejdziesz na skrzynkę przy pomocy 2x skok lub ktoś cie podsadzi. A na ten murek może wejść każdy bez żadnej pomocy, nawet przy użyciu spadochronu skacząc z okna :)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Up skoro tak dlaczego all admini zabraniają wchodzenia na murki? dlaczego nakładają bany? ^^ 

 

 

Podpinam się do pytania autora ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to zależy od miejsca. Tekstury są to miejsca, w których widać jak na WH przez przeszkody. Na cs_max za skrzynkami na murkach tak widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ezqy.jpg

 

Jesli wyskoczysz z okna i kawalek sie po murku przebiegniesz to raczej bana nie dostaniesz gorzej jesli na nim kampisz itd. Na ss widac czemu murek jest traktowany jak tekstury. Na de_westwood_big jest podobnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

jak dla mnie 

 

kampa na murkach=ban/kick

 

przejście po i zejście przy respach dozwolone; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytając to, nasuwa się tylko jeden wniosek, że w tym przypadku admin powinien mieć wolną rękę i obserwować, czy ktoś aby przypadkiem nie wykorzystywał tego "murka" jako teksturę/wh. Podpisuje się pod tym co napisał @TeePee, wydaję się to być sprawiedliwe ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grałem na wielu serwerach i nigdzie nie spotkałem się że murek na max-ie to txt. no popieram jedynie to że wykorzystywanie murku do kampienia (wykorzystywanie buga mapy jako wh) powinno być karane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś biega nagminnie po murku,  piszę prośbę na ogólnym aby tego nie robił. Jeżeli za drugim razem gracz dalej robi swoje i perfidnie kampiąć - nagradzam banem na 5 minut. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×