Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
mythbusters

Wyłączyć te boty!!!

3 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Gram sobie z kolesiem, patrzę ... boty włączone, trochę się zdziwiłem bo dawno (o ile czy w ogóle) nie widziałem botów w CS jak nikogo nie ma. Po chwili jednak dalsza gra nie miała sensu, bo te boty były nie do pokonania -.- 

 

Te boty za bardzo "podkokszone" są, wybiegam ninją z kierowcą tajsona na gali a tylko wyszedłem z za ściany i od bota jednym strzałem w banie dostałem już nie wspominając, że gdy jest się praktycznie niewidzialnym, to te boty widzą daną osobę i nic sobie z tego nie robią ... 

 

Jak już wspomniałem odpalone to cholerstwo. Dostałem ten perk co tylko w łeb mogą mnie zabić to mnie byle usp przez całą długą trafiali w łeb, a gdy miałem bezgłowie newba (że łeb niewrażliwy) to też się nie dało ich zabić.

 

Prosiłbym o wyłączenie botów, bo człek z dobrym perkiem no ... nie może zabić tych botów ... To już łatwiej mi jest zabić 45 lvl Wolny strzelec (trzeci) niż te boty dzisiaj rano ... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Boty zostały włączone na próbę ;) Póki co je wyłączam, skoro przeszkadzają graczom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn. powiem tak ... boty same w sobie nie byłyby złe na COD'zie itd. ale ... no właśnie, czy dałoby się je jakoś zedytować, przerobić, by reprezentowały równy poziom, niezbyt kiepski, ale też by nie były dosłownie odpalone ... bo jak się dostaje banie z glocka 1 pociskiem przez całą długą ... a ja jeszcze w piaskownicy lekko tylko łeb wystawiłem ... no to nie wiem czy któryś na serwerze u nas potrafiłby tak strzelić ...

 

Pomijam fakt, że przy itemie typu Kierowca Tajsona, co sprawia, że stajemy się właściwie niewidzialni, to boty i tak będą nas widziały, więc tego się nie da raczej dopracować, bo tak inteligentnych botów chyba nikt nie stworzył :P

 

Po prostu podumałem sobie trochę i doszedłem do wniosku, by boty zostały, ale niektóre boty cisną lepiej niż Virtus Pro, a jeszcze inni to się gapią w sufit i idą tyłem (robią moonwalk), więc wyrównać im poziom i dostosować by nie były zbyt dobre, ale też by "nie poddawały się bez walki" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×