Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Zaki

Apel do wszystkich i propozycja przyjaźni :)

8 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Hej Witam wszystkich!

 

Mam pewną propozycję!

Jako, że jestem człowiekiem już od paru lat dorosłym, który wrócił po długiej przerwie do CS-a i planuje tak jak za starych dobrych czasów mieć grono kumpli z którymi miło się gra - pozwolę sobie na małą propozycję! I nie nazywajcie tego panoszeniem się proszę, czy coś w tym rodzaju, bo mnie tutaj chodzi raczej o dobrą, miłą atmosferę.

 

Przez dłuższy czas byłem felietonistą i S-modem jednego z największych for internetowych w Polsce. Działało od 1998 roku i trzymało się bardzo dobrze! Była na nim nieziemska atmosfera, domowa, przyjazna!  Chciałbym zaproponować to samo!

 

Czy gry nie są naszą pasją? Naszym oderwaniem się od codzienności? Przyjemnością po ciężkim dniu, lub kłótni z kobietą?

Czy nie lepiej "nieco" odpuścić warnowanie ludzi? Kiedy zalogowałem się na tym forum, bardzo chciałem z kimś popisać, porozmawiać. Niestety muszę z przykrością stwierdzić, że gdy wszedłem w tematy "luźniejsze", zauważyłem ze wszystko jest poblokowane. Chciałem wypowiedzieć się na temat zmarłego polskiego aktora - ktoś zablokował nie wiadomo po co temat... dlaczego? Bo się robi offtop? Bo ludzie odkopują stare tematy? No i co z tego?! Rozumiem, kiedy jest to temat dot. ss-ów, banów, aktualności itp. Lecz kiedy mówimy o zwykłych, luźnych tematach, w których mamy się lepiej poznać, zrozumieć, porozmawiać itp. - dlaczego nam to uniemożliwiacie? :)

 

 

Bardzo bym prosił o "wyluzowanie", nie straszenie się nawzajem warnami jak to miało miejsce tutaj :http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/40274-chcialem-na-admina/&do=findComment&comment=183409 ! To nie o to chodzi! :mrgreen: Tak, wiem. Reklamy są bardzo ważne i ktoś musi je robić! Ale zaufajcie mi - będzie masa powodów do wstawienia warna, którego ktoś będzie musiał odpracować. Tylko nie róbmy cholernej, grobowej i martwej atmo. na forum! To jest miejsce pogaduszek, śmiania się i cieszenia z dysputy! Oczywiście są tematy ważne, czysto techniczne - gdzie pewne zasady i normy należy zachować, lecz myślę, że w luźniejszych rozmowach moglibyście troszkę odpuścić i odblokować choć po 6 tematów we wszystkich "luźniejszych" forach ( ierwszych sześć z góry). Aby każdy mógł się wypowiedzieć - również ten nowy który nie zdążył się wypowiedzieć na dany temat, a takową możliwośc mu zabrano.

 

I bardzo proszę - nie bierzcie mi tego za złe, ze ledwie przyszedłem i już mam problemy i się czepiam - tu nie o to chodzi! Po serwerach widzę, że jesteście zajebistymi, za przeproszeniem, ludźmi - tylko po jakie licho tutaj wprowadzać średniowieczny rygor? Tak, wiem..troszkę demonizuję... ale czymże byłby świat bez długich, podkoloryzowanych i wyolbrzymionych opowieści? Pamiętajcie, że w każej historii... światełko nadziei i ziarno prawdy się chowa.

 

Pozdrawiam Serdecznie :)

 

Wasz nowy i mam nadzieję kiedyś "stary" kolega Zaki :)

Edytowane przez Zaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Blokowane są tematy dosyć szybko, ponieważ WSZYSTKIE dzieciaki ... spamują gdzie się da, jak się da, czym się da. Zauważyłeś pewnie, że od 20 postów na SB sobie można pisać. Dobij do 20 postów i tam możemy rozmawiać ile tylko chcesz, na jaki temat chcesz :P Wracając do pisania offtopu przez dzieci ... takowe osobniki piszą nic nie wnosząc do sprawy, albo się podlizują w postach, przez co myślą, że zyskują przychylność innych na forum, a potem takie Ci napisze podanie na admina i nie daj Boże jeszcze jakoś tego admina dostanie, to istny Armagedon na serwerze danym jest, jak jest na serwie ... 

 

Na nasze szczęście i nieszczęście trafia się (krótko mówiąc) ogarnięty człek ;) który naprawdę bez korzyści nabicia posta, czy po prostu zwykłego zaspamowania pogadać na jakiś dany temat, uwierz mi ... ja odczuwam to samo ;) Też się ... lubię rozpisywać co chyba troszkę widać po moich postach :P 

 

Problem CI główny przedstawiłem ;) Z jednej strony ta metoda jest ... sprzeczna z jakąkolwiek definicją określenia "forum dyskusyjne", no ale cóż :/ 

 

Dobrze właśnie że dajesz propozycje ;) Po to to forum chyba jest co nie? :P Oczywiście nie każdemu może się podobać Twój tok rozumowania czy coś, ale mi się akurat podoba i popieram Ciebie ;) Lecz ... no sam widzisz z jakim głównym problemem chyba ... każde forum walczy ... a no z "dzieciakami żądnych władzy" ;P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o to blokowanie tematów to wydaje mi się, że w tych działach tematy zamykają się automatycznie jeśli przez określony czas nie ma tam żadnej aktywności. To tylko moje domysły, nie mam dostępu panelu admina, więc ta informacja to nic pewnego.

Rozumiem autora postu, ale też rozumiem administratora forum. Jeśli tematy nie będą zamykane to ciężko bedzie utrzymać porządek na forum, bo jest ono duże, a mamy tylko administratora i moderatora do pilnowania porządku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy nie lepiej "nieco" odpuścić warnowanie ludzi?

Zakładam, że śledzisz Nasze poczynania od dłuższego czasu, a nie wnioskujesz po 1 dniu obecności na forum. Warny użytkownicy otrzymują bardzo rzadko. Przeważnie są to całkowite bany za reklamy w złych działach. Jeżeli dochodzi do warna to sprawa musi być oczywista (np. wyzwiska) lub kilkukrotne wcześniejsze ostrzeżenia, a mimo ktoś nadal łamie regulamin.

 

 

gdy wszedłem w tematy "luźniejsze", zauważyłem ze wszystko jest poblokowane.

Wszystkie tematy są odpowiednio długo otwarte. Jeżeli jest aktywność to tematy są otwarte. Jeżeli aktywność jest zerowa lub merytoryczność tematu pozostawia dużo do życzenia, to temat jest zamykany. Jak to nazwałeś 'luźniejsze' tematy były u Nas przez kilka lat, typu: Liczenie do miliona itd. Jakiś czas temu pozostawiona została tylko garstka takich tematów, gdyż bezsensowne spamowanie mija się z celem forum dyskusyjnego.

Jak już wspomniałem tematy są bardzo długo otwarte i jest wystarczający czas, aby aktywny użytkownik się wypowiedział.

 

 

Bo ludzie odkopują stare tematy? No i co z tego?!

Sorki, ale chyba przyleciałeś z innej planety. Jeszcze nie widziałem, aby na jakimś forum było tolerowane podbijanie starych tematów. Czasem się zdarza otwarty temat. Jeżeli ktoś bez namysłu odpisuje na np. Prośbę o pomoc z przed 2 lat, gdzie autor tematu nie logował się od tamtego okresu to wybacz, ale coś z tym jest nie tak.

 

 

w których mamy się lepiej poznać, zrozumieć, porozmawiać itp. - dlaczego nam to uniemożliwiacie? :)

Każdy temat jest otwarty do póki, dopóty jest zainteresowanie. Jeżeli jest jakiś news, fiilmik itd. i ludzie po jakimś czasie przestali się wypowiadać, minęło np. 2 tygodnie od ostatniego postu to po co trzymać taki temat otwarty?...

 

 

Bardzo bym prosił o "wyluzowanie", nie straszenie się nawzajem warnami jak to miało miejsce tutaj

Administracja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi użytkowników. Proszę nie porównywać działań moderatorów, czy moich do wypowiedzi innych użytkowników. We wspomnianym temacie user nie dostał warna, ale chyba sam przyznasz, że takie tematy są nie na miejscu... no chyba, że chcemy zrobić na forum luźne rozmowy jak na GG, gdzie każdy pisze to co chce i gdzie chce.

 

 

Tak, wiem. Reklamy są bardzo ważne i ktoś musi je robić! Ale zaufajcie mi - będzie masa powodów do wstawienia warna, którego ktoś będzie musiał odpracować. Tylko nie róbmy cholernej, grobowej i martwej atmo. na forum!

Nie rozumiem co mają 'reklamy', do grobowej atmosfery na forum.

 

Podsumowując... może ktoś chciałby się wypowiedzieć w jakiś starych tematach... ale... nawiązując do przykładu ze zmarłym aktorem. Temat był otwarty ładne 2-3 tygodnie i został zamknięty niedawno. Jeżeli byłby podobny temat z przed 3 lat, to również chciałbyś się tam wypowiedzieć?

 

 

Przychylam się do Twojej wypowiedzi. Ostatnio powietrze zgęstniało na forum.

Wiem, że temat z aktorem był Twojego autorstwa, ale co tam chciałbyś np. jeszcze dopisać, skoro został zamknięty po 2 tygodniowym braku odświeżania go? Kilka dni ktoś pisał, a później nastała cisza przez 2 tygodnie... nie przesadzajmy.

 

Jeżeli ktoś chce tylko napisać coś sensownego oraz z głową, to zawsze znajdzie na to miejsce. Nie będziemy tolerować niestety bezsensownego spamowania oraz tematów pisanych bez zastanowienia. Wiem, że niektórym to przeszkadza, ale jakiś porządek musi być.

 

Jeżeli macie jakieś zażalenia odnośnie kierowania forum to oczywiście przyjmuje wszystkie sugestie oraz skargi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

@Mefix, rozwiewając Twoje domysły - żaden temat nie zamyka się "sam z siebie", zawsze potrzebna jest osoba trzecia ;)

 

 


@Zaki, Twoim poście widać, że pisanie na forum nie sprawia Ci większych problemów. Post klarowny, propozycja w pełni zrozumiała. Ale biorąc pod uwagę Twój staż na kopytku >24h, temat nie jest do końca poparty obserwacjami na forum. Petrus opisał Ci jak wygląda sytuacja z zamykaniem tematów na forum i w pełni go rozumiem. Jeżeli jednak czujesz, że bez napisania posta w danym temacie, dalej będziesz odczuwał niedosyt - próbuj opcji "Zgłoś", w której to możesz poprosić o ponowne otwarcie tematu - nie pozostanie to na pewno bez Naszej reakcji. 




 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

 

Wiem, że temat z aktorem był Twojego autorstwa

 - szacun. Nawet przez myśl mi to nie przeszło pisząc słowa poparcia dla autora postu. Chodziło mi tylko o niepotrzebne spisanie się poniektórych forumowiczów o byle g...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak więc przyszła pora na mnie, co by odpowiedzieć na wasze wypowiedzi (a masło jest maślane :0dash2: ).

 

 

Zakładam, że śledzisz Nasze poczynania od dłuższego czasu, a nie wnioskujesz po 1 dniu obecności na forum. Warny użytkownicy otrzymują bardzo rzadko. Przeważnie są to całkowite bany za reklamy w złych działach. Jeżeli dochodzi do warna to sprawa musi być oczywista (np. wyzwiska) lub kilkukrotne wcześniejsze ostrzeżenia, a mimo ktoś nadal łamie regulamin.

 

Oczywiście, że tak! Nawet mi nie wmawiaj, że "mądruję się" będąc tutaj od 4 godzin! Grałem na waszych serwerach już dawno temu, czytam wasze rozmowy również od jakiegoś czasu - stąd moje wnioski.

 

 

Sorki, ale chyba przyleciałeś z innej planety. Jeszcze nie widziałem, aby na jakimś forum było tolerowane podbijanie starych tematów. Czasem się zdarza otwarty temat. Jeżeli ktoś bez namysłu odpisuje na np. Prośbę o pomoc z przed 2 lat, gdzie autor tematu nie logował się od tamtego okresu to wybacz, ale coś z tym jest nie tak.

 

Nie przyleciałem :) Po prostu mało obracasz się na większych forach, lecz nie związanych z tematyką serwerów cs 1.6. Nie będę Ci opisywał na czym polegają duże fora i jakie na nich panują , bo nie taki jest cel mojego tematu :) Oczywiście nie mam na myśli tutaj tak drastycznych sytuacji, której przykład opisałeś, ale nie popadajmy w paranoję. Jeśli ktoś po 2 tygodniach od rozpoczęcia tematu zechce w nim napisać coś szczególnego - dlaczego mamy mu zabierać takową możliwość? Może jego wypowiedź, wywoła takie poruszenie, że dany temat stanie się najpopularniejszym w miesiącu?

Dzięki Tobie i innym zrozumiałem swój podstawowy błąd - pominąłem średnią wieku. Na forach o których wspominam, ludzie są dorośli i rozmawiają wtedy kiedy mają takową potrzebę, a nie w celu "nabijania postów", aby wymagania na administratora spełnić.

 

Stąd mój drugi wniosek się teraz pojawi... ale za chwilę stworzę nowy temat i jeszcze Was chwilę pomęczę :P

 

Ogólnie rzecz biorąc - dziękuję Wam za wypowiedzi! Nie spodziewałem się tak miłej reakcji na mój temat. Widzę, że jeśli jeszcze nie zdażyłem Was do mnie z razić przez ten temat i moje wypowiedzi, to pomęczycie się ze mną jeszcze dłuuugo.

 

Administratorze... szczerze mówiąc i tak jestem pełen podziwu, że tak wyczerpująco odpisałeś na prawie każdy aspekt mej wypowiedzi. To bardzo dobrze o Tobie świadczy. Oczywiście nie mogłem się spodziewać niczego innego jak "ataku" na mnie i tego, że zdementujesz wszystko co napisałem, każdy fragment tak, jakbym rzeczywiscie z marsa przyleciał i od rzeczy gadał. Lecz niestety Administracja nigdy nie lubi jak się na coś uwagę zwraca co uzurpuje pracy przez Nią wykonywanej.

Uwierz mi, że nie miałem niczego złego na myśli :) Sprzeczać się dalej nie będę i namawiać, bo uznacie to jako offtop i jeszcze warna dostane :( Skoro już wypowiedziałeś swe zdanie i nie doszliśmy do żadnego kompromisu, choć najmniejszego, to szkoda - ale w końcu to nie ja mam nick na czerwono co rozumiem oczywiście.

 

 

@Mefix,
@Zaki, Twoim poście widać, że pisanie na forum nie sprawia Ci większych problemów. Post klarowny, propozycja w pełni zrozumiała. Ale biorąc pod uwagę Twój staż na kopytku >24h, temat nie jest do końca poparty obserwacjami na forum. Petrus opisał Ci jak wygląda sytuacja z zamykaniem tematów na forum i w pełni go rozumiem. Jeżeli jednak czujesz, że bez napisania posta w danym temacie, dalej będziesz odczuwał niedosyt - próbuj opcji "Zgłoś", w której to możesz poprosić o ponowne otwarcie tematu - nie pozostanie to na pewno bez Naszej reakcji.

 

Dziękuję Ci serdecznie - uznam to jako komplement :) Niestety co do stażu się mylisz, ale o tym pisałem już wcześniej, więc powtarzać sie nie będę. Lecz muszę Cię pochwalić i podziękować za propozycję z jaką wystąpiłeś. Taki mały konsensus z tej naszej rozmowy wyniknął i w pełni mnie on zadowala. Troszkę Wam przyprawię roboty od czasu do czasu.. ale mam nadzieję, ze nie będziecie mi mięli tego za złe :)

 

 

@Zaki,Przychylam się do Twojej wypowiedzi. Ostatnio powietrze zgęstniało na forum

 

Dokładnie, staram się przeciwdziałać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

@@Zaki, nie miałem zamiaru Ciebie atakować. Cenię konstruktywną krytykę oraz propozycje zmian.

Gra oraz forum musi w jakiś sposób ewoluować, taka jest kolej rzeczy.

 

Regulamin jest dobrany do różnych grup wiekowych. Muszą być sensowne regulacje w przypadku średniej wieku 15 lat. Może nie ma takiego problemu na forach związanych z kulturystyką, sportem itd., jednakże w Naszym przypadku mam więcej skarg na bezsensowny spam, niż ubolewań na temat jego braku.

 

@@Nevertrust,

W żaden sposób Ciebie nie krytykuje, a bynajmniej nie miałem niczego takiego na myśli. Po prostu wolałbym, aby ktoś napisał, czy do mnie na PW, czy oficjalnie jakie są problemy z perspektywy adminów/użytkowników/graczy, a nie tłamsił coś w sobie. Sam wiesz najlepiej jak takie sytuacje się kończą, a tego bym chciał uniknąć. Jeżeli widzisz coś co można zmienić lub jeżeli wiesz o osobach, które negatywnie wpływają na Nasze środowisko to po prostu pisz.

 

Wnioskuję z wypowiedzi autora tematu, że temat wyczerpany. Mam nadzieje, że nie zostanie mi zarzucone, że ktoś chciał się jeszcze tu wypowiedzieć.

Jeżeli temat nie jest z X lat, to jak już wspomniał @@GRINGO, jest taka opcja jak 'zgłoś'. Zawsze można zgłosić dany temat z prośbą o jego otwarcie. Oczywiście wypadało to uzasadnić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×