Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
`Kotek ™

Problem z komendą /mute

28 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Piszę ten temat ponieważ gracze skarżą się że nie działa komenda /mute która wycisza gracza przez co dochodzi do sprzeczek na say-u. Mi osobiście komenda /mute też nie działa. Więc w imieniu innych piszę ten temat.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpisuje się pod tym. Dzieciak jakiś będzie wyzywał od "Twojej Starej" przez mikro i prowokował innych do kłótni, to od razu napięta atmosfera, tętno podskakuje itd. Często jest taka sytuacja wczesnym rankiem, gdy po prostu Żadnego admina nie ma,a taki delikwent Ci zrobi i się grać odechciewa aż ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Problem jest jeden Nowy Plugin Potrzebny i bedzie wszystko okey !

Jak juz mamy kolejnego Admina ZIMAstycznie to bedzie on tagze na Rano xD i uspokajał grę :P Żarcik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No trzeba by było, bo na serwie coraz więcej jest takich ,,dzieci'' co tylko drzą się przez to mikro co osobiście mnie bardzo denerwuje. Dobrze by było jak byłoby to naprawione : ) Admini też nie siedzą na tym serwerze 24/7.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[member=`Happy ©] Jak zwykle posty wpisujesz bardzo dużo wnoszące do tematu -_- Jak nie wiesz co ciekawego napisać ... to nie pisz, bo takie na siłę nabijanie postów ...

 

Co do samego problemu, to po prostu nie zwracać uwagi na danego delikwenta i się dziecko znudzi, gdy nie znajdzie zainteresowania wśród innych graczy w postaci np. wyzywania go, żeby się zamknął. To tylko pobudza go do dalszego działania.Trzeba zmienić mentalne nastawienie do takich dzieci, ponieważ musimy być po prostu świadomi tego, że nie zawsze adminów można spotkać i nie zawsze takie dzieci ogarną, więc ... trzeba samemu jakoś się z takimi dziećmi radzić, a sposób jest sprawdzony z poprzedniej serwerowni jakiej grałem, gdzie było ... od cholery dzieci neo ... takie zachowanie psychologiczne naprawdę daje efekty ;)

 

 

       

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

wiecie co w tym momencie najlepiej zrobić? nie tam żadne mute najlepiej odłączyć głośniki ,a jeszcze lepiej wyłączyć komputer . szkoda prądu :D mniej bedziecie nerwowi , napewno wyjdzie wam to na zdrowie,i kompletnie zrezygnować z cs :D :D  Dobranoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@@winner,No dobra masz admina dajesz kick/ban a zwykli userzy? Co nie liczą się? Jest admin to uspokoi a jak jego nie ma

 

To Blokuje w Ustawieniach umiesz czytać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
GRINGO,

Co potwierdzasz? Że nie działa, czy post wyżej Blacka że problem nie występuje? Staraj się pisać klarowne wypowiedzi!

Mi komenda /Mute działa jak należy :3 pozdrawiam !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co potwierdzasz? Że nie działa, czy post wyżej Blacka że problem nie występuje? Staraj się pisać klarowne wypowiedzi!

 

W netykiecie zdaje się ogólnie przyjęte jest, że ostatnia wypowiedź tyczy się postu poprzedzającego. Z tego też powodu nie trzeba cytować wypowiedzi poprzednika, chyba, że chcesz się odnieść do jego części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Ale z tego co zobaczyłem plugin raz działa, a raz nie. Więc jak dla mnie to jest wina tego. Teraz typa zmutowałem, a ja dalej słyszałem. 

Więc myślę nad wgraniem nowego pluginu.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z mute jest kłopot od dłuższego czasu. Dochodzi do tego, że zdarza mi się wołać admina, bo ktoś się wydziera.. Czytałem, że ustawienia są następujące:

 

- kiedy mutujesz gościa z teamu, nie słyszysz go podczas trwania rundy, ale tylko wtedy, kiedy żyjesz (i to bodaj też nie działało).

 

Ja oczekiwałbym, wklepując mute, że nie będę słyszał typa zarówno za życia jak i po śmierci. Bez względu na to, czy gra w mojej drużynie, czy nie. Nie wiem tylko, na ile z technicznego punktu widzenia takie rozwiązanie jest możliwe do osiągnięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwazam dokladnie tak jak  Blackhill , nawet dzis , wczoraj sprawdzalem i wszystko jak nalezy . Raczej do zamkniecia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwazam dokladnie tak jak Blackhill , nawet dzis , wczoraj sprawdzalem i wszystko jak nalezy . Raczej do zamkniecia

 

I tu znowu piszesz jak dziecko do nabijania postów, Widziałeś wypowiedz Blacka 2 czy tylko zależy ci na nabiciu postu, bo już mnie to denerwuje te twoje posty tak zwane do dupy.

 

Proszę o WARNA dla tego gracz bo to już nie 1 jego taki post.

 

A co do mute, jestem za wgraniem nowego pluginu, bo tak jak się wypowiadali gracze, mutuje się graczy ale dalej ich słychać.

 

Komenda /mute działa i pisze ze muted czy jakoś tak ale gracza nadal słychać.

Edytowane przez 00 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×