Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

14 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry:MadaraBiceps


 

Nick cheatera:.Amio.
Serwer:tp
Data + dokładna godzina:
Steam ID cheatera (wpisz status w konsoli - dla zgłoszeń steam konieczny screen):STEAM_0:1:45828416
IP Cheatera (wpisz amx_ip w konsoli):zmienne

 

 

 

http://www71.zippyshare.com/v/40126215/file.html -Inferno

 

http://www51.zippyshare.com/v/1278355/file.html -Mirage

 

http://www71.zippyshare.com/v/62547006/file.html -Dust2

 

 

 

MIRAGE

 
 
 
0:35 model
05:15 wie
06:30 wlaczyl zooma dopiero jak wszedl do tunelu
12:50 model
17:35 wie
17:43 tez wie
18:20 model
24:20 on juz wie
 
DD2
2:00 celownik podejrzanie w dół poszedł
2:25 zatrzymał się akurat jak typ chcial wychodzic z gali nastepnie ziomek z gali cofa = amio zmienia miejsce zainteresowania 
2:45 idzie idzie zatrzymuje sie celuje w brame i dziwnym trafem mu ziomek przebiega #GJ! 
 
 
Inferno
04:35 model
4:40 ciekawe
9:25 inni stoja a amio skacze wiedzac ze zaraz tam ktos wyjdzie #GJ
14:45 ciekawo
16:05
19:50 za kazdym razem wychodzil wcelowany w rure a teraz nagle ct sie tam pojawil to z celownikem w innym kierunku wychodzi #GJ
30:25 Wie
 
 
 
Nie mialem co robic jak neta nie było :D
 
 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Madara./W0w/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Dobra , a tak na serio , bo widzę że niektórzy nie znają pojęcia "Kappa" i już wypisują pierdoły a nawet pewnie nie oglądali demka.

 

Rozpiska na poziomie chodnika , naprawdę nie wiem jakim minusem trzeba być , aby w tych akcjach widzieć coś podejrzanego...

Panowie z UB zapewne , którzy jak mniemam mają doświadczenie , potwierdzą , że nic ciekawego tu nie ma.

 

A co do tych akcji na inferno ....

04:35 model

4:40 ciekawe
9:25 inni stoja a amio skacze wiedzac ze zaraz tam ktos wyjdzie #GJ
... Ciekawe , tym bardziej że wbiłem na serwer w ~13minucie
 
 
Aaa.. i bym zapomniał , ty to ku*wa miałeś rozpisać zaraz po wlepieniu mi bana , a nie teraz pie*dolisz że ci się nudziło , że tamto sramto tralalala....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

rozpisać zaraz po wlepieniu mi bana

odsyłam do regulaminu. Tam jest napisane ile czasu ma admin na rozpisanie demka

 

a nie teraz pie*dolisz że ci się nudziło , że tamto sramto tralalala....

napisał wyraźnie, że nie miał internetu

 http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/40130-ub-amio/ dostałeś SS i następnego dnia UB więc w czym masz problem? Demko na AC może wrzucić po 2,3,4 dniach jak znajdzie czas. Tobie już nic do tego kiedy ono zostanie wstawione :)

A co do samej rozpiski to po obejrzeniu demka nie zgadzam się tylko z 2-3 akcjami. Reszta moim zdaniem spalona. A ty wirtuozie demek zaczekaj na decyzje UBS i nie siej fermentu ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mirage

17:36 Przy tej akcji nawet Aima można się dopatrzeć 

20:49 Jak ładnie wyczekuje 

 

Inferno

14:54 nie powiem że to nie jest wh 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać że lubisz nasz serwer ale jak go lubisz to nie graj na CZITACH !!-.- .Madara chcialem ci dać + ale wyczerpalem reputację :P A panu Dowidzenia ! Spalony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mirage

17:36 Przy tej akcji nawet Aima można się dopatrzeć 

 

Jest jeszcze coś takiego jak "refleks" i wypracowany aim przez setki godzin grania .

 

 

Mirage

 

20:49 Jak ładnie wyczekuje 

 

Inferno

14:54 nie powiem że to nie jest wh 

 

Akcje najzwyklejsze w świecie , zapewne poszło info, albo po prostu wyczekiwałem na rywala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za ten post który troszkę będzie odbiegał od tematu, lecz mam wielką prośbę, mianowicie:
 
Prosiłbym o dawanie warnów osobom którzy w tematach takich jak ten nie wnoszą kompletnie nic swoją wypowiedzią. W tym dziale według mnie powinny się wypowiadać admini i UBS + ewentualny świadek całej sytuacji, a po prostu nie rozumiem po kiego czorta piszę taki np. Happy że gość spalony, nawet pewnie demka nie sprawdzając, albo ss, a nawet jak jakimś cudem sprawdzi, to dany gość na demku (nie daje akurat w tym przykładzie osoby Amio) ma przykładowo ewidentnego Aima który by zauważył średnio wykształcony szympans i napisze taki delikwent oczywistą oczywistość jak taką, że trawa jest zielona (czyli że jest odpalony) byle zaspamić postem.

 

Tyle tylko chciałem powiedzieć, dziękuje za uwagę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem demko i bardzo dokładnie i można odrazu stwierdzić czy grał czysto czy nie :) Już tyle razy dostałem bana że wiem i za każdym razem doatalem UB i zawsze sprawdzam demko :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać że lubisz nasz serwer ale jak go lubisz to nie graj na CZITACH !!-.- .Madara chcialem ci dać + ale wyczerpalem reputację :P A panu Dowidzenia ! Spalony

 

Kolejne gówno które ledwo strzela śmie pisać że jestem odpalony; żenujące

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po sprawdzeniu tego dema widzę że gracz grał czysto.

 

 

Happy a co do twoich wypowiedzi to lepiej nie pisz w tematach Prośby o UB ani w AC, bo twoja wypowiedz nic nie wnosi lecz tylko spam się robi w temacie.

Edytowane przez 00 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ;) 007 masz rację niech wypowiadaja sie tylko osoby z UBS ,Admin banujący,i ewentualnie gracz zbanowany .Z mojej strony tyle i Sorki :) A co do ciebie Amio to hamuj sie ze słowami ! Widać , że nie masz kultury ! Dowidzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×