Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

21 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Serwery nocami są praktycznie puste więc mam pomysł na większą ilość graczy w tym czasie :)

 

Po prostu trzeba dodać FREEVIP w godzinach 22-9 albo coś podobnego.

Wtedy każdy gracz otrzymuje tytułowego vipa czyli te granaty, kamizelki itd.

Myślę, że to przyciągnie trochę graczy na nocne granie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W nocy się śpi albo pracuje , kto normalny zamula w nocy na csie ?  (chociaż znam paru typków co są zdolni do tego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

@00 7 Nie denerwuj mnie, ty napierdzielasz w cs całym dniem i nocą popatrz na top15 ;) Wiec wyciągając z tego wniosek moja a Twoja pozycja w ranku sugeruje, iż Ty jesteś uzależnionym, natomiast ja nie :D

 

Ale ten temat nie jest o nas wiec koniec spamu [booooocie] :D;)

Edytowane przez AmputatoR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Nie.

Darmowy vip ?

Wyobraź sobie cs_wiocha xD

A tak poza tym to jeśli ktoś będzie musiał/chciał iść spać lub do roboty to pójdzie

Vip nic nie pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Hary ten pomysł jest do ..., tak jak i ten "pokaż klatę" . Ja np. jak mam wolne to gram w dzień, w nocy kiedy mam ochotę, ale jak wiem że muszę wstać o 4:30 to ide spać i nic mnie nie przekona do grania, nawet VIP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Jak ktoś ma iść spać, to racjonalnie myślący homo sapiens to zrobi, ale taki dzieciak, który dla Vipa jest w stanie nie spać przez tydzień z przerwami na siusiu i krecika, to będzie zarywał nocki i spierdzieli sobie życie prywatne, zawali szkołę w 4 podstawówce, a potem pójdzie 10 lat później do sejmu i będzie naszym prezydentem za lat 25 więc nie ... nie rozprzestrzeniajmy patologii :P Zróbmy to dla tych dzieci które mogłyby takie poświęcenie zrobić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

po prostu jest to na wielu serwerach i wtedy nasze serwery nie są konkurencyjne. niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CICHO! 

 

Jestem na tak znam serwer gdzie takie cos jest godzina 24= pełny serwer

                                                                            godzina 2-3 w nocy poława serwa

 

Jestem jak najbardziej na TAK a jeżeli nie jesteście pewni to można dać na okres próbny chociarz na dd2 CSK w godzinach 24 też grają xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Hmmm na bf2 to nic nie da;p jak wbija dobrzy gracze z full odznakami to taki vip dużo nie pomoże + full odznaki i vip masakra;D wiem po sb;p a tak wgl to 23-max 1 w nocy i graja same boty ^^ wiec dm odpada co do reszty serwerów wolna ręka;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na codzie też to nie przejdzie, bo jak ktoś w nocy będzie grał na klasie premium i nabije tam sobie lvl to w dzień już nie będzie na niej grał. W ogóle w dzień już nikt nie wejdzie tylko będą czekać do nocy... To się chyba mija z celem -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na tak fajny pomysł a z coś'em dużo ludzi nie kupuję Premium bo szkoda im kasy Ale jak już by spróbowali spodobało by im się na pewno grali by później cały czas na Premium. Pomysł dobry z tym VIP'em sam miałem pisać taki temat ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie - przesada, lecz sam gram w nocy i bardzo często przenoszę się z TP na DD2, bo na tym pierwszym przeciwników mi brakuje (no chyba, że są to boty) :P 

W nocy nikt mi nie przeszkadza, jest spokój, cisza... piję sobie herbatkę z prądem, otwieram okno co by świeże powietrze było i mogę tak siedzieć i siedzieć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premka nie może być bo wtedy graliby tylko w nocy...

Jeżeli chodzi o cod to może trochę większy exp w tych godzinach i byłoby git.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×