Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
nabank

Ogółem(błąd admina) !!

12 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze na pewno nie wstawiłeś oryginalnych SSów ponieważ nie ma takiej możliwości żeby SSy były tylko czarnym tłem

Po drugie po ściągnięciu Twoich SSów i otworzeniu WinRARa przy każdym SS masz identyczny kod CRC32 co oznacza że SSy są zdublowane :)

Jeżeli nadal nie rozumiesz o co chodzi to poszukaj sobie w internecie informacji na temat sprawdzania SSów :)

 

 

@edit

 

Nie widzę sensu dalszej rozmowy na ten temat bo i tak Nas nie oszukasz a robisz to w sposób perfidny. Daruj sobie i albo wstaw oryginalne SS albo nie mamy o czym rozmawiać. 

Dziękuje skończyłem

 

Skarga tyczy się waszego błędnego programu, bo skoro mnie się to zdarzyło to na pewno będziecie do tego wracać.

Zrobione zostały mi screeny w momencie gdy byłem w windowsie czy to miało wpływ na to, że admin który mi je robił nie zauważył, że nic nie zrobił i mi przyszłu 3 czarne map bity z tym samym CRC 32 nie wiem ale sądzę, że mogło mieć to wpływ. Wołałbym, żebyście sprawdzili, bo nie sądzę, że komuś by się chciało fatygować i kłócić skoro bym nie miał racji, na pewno któryś z was jest myślący i to sprawdzić potrafi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Admin nie ma wyboru opcji dawania różnych form ss,

2. Program działa identycznie dla każdego gracza,

3. Istnienie 3 identycznych kodów CRC jest równie prawdopodobne jak trafienie dwa razy z rzędu 6-stki w totka.

4. Minimalizacja cs nie ma wpływu na robienie screenów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto SSy które zrobił mi Petrus na próbę przy zminimalizowanym CSie.

http://www22.zippyshare.com/v/1373606/file.html

Jak widać wszystko jest OK i SSy są normalne tak jak zawsze więc mit obalony :)

Edytowane przez Adrian GóRniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Czarne ssy, a czarne ssy z tymi samymi kodami CRC to różnica xD

 

Czarne ssy mogą wystąpić jedynie wtedy, gdy gracz ma błędną konfigurację windowsa. Niestety równie dobrze można zmienić kolor screenów oraz zmienić czas ich modyfikacji i jechać na tym samym tekście. Jakoś screeny muszą być weryfikowane, więc w interesie osoby grającej na publicznych serwerach jest zadbanie o poprawne ich robienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Adrian GóRniak

Jak widać wszystko jest OK i SSy są normalne tak jak zawsze więc mit obalony :)

 

Tej, to powinna być moja kwestia :P (pozdro dla kumatych :P) <<< może ta odp nie wnosi nic do tematu za co przepraszam ... ale musiałem to napisać :D

 

Temat wyjaśniony, chłopakowi próbujecie wlać wiedzę do dziurawego wiadra ... więc może i nawet lepiej zamknąć sprawę :P

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

 

Jak widać wszystko jest OK i SSy są normalne tak jak zawsze więc mit obalony

 

 

 

Sprawdziłem, przy zminimalizowanym CSie SSy są czarne i CRC te same. SSy trzeba robić jak gracz jest w ruchu  ;)

  ( cytat z tematu http://www.cs-kopytk...rne#entry155645 )

 

Wtedy "mit" jak to ladnie ktos tam nazwal okazal sie potwierdzony wiec w koncu jak to jest? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@@Drew Stratford@@CzK, wszystko wyjaśnił Petrus w swoim poście. Zrobił mi SS przy zminimalizowanym CS i jest OK. Natomiast @@@nabank, twierdzi że w identycznej sytuacji SSy które posiada są czarne. Dlatego @@@Petrus, napisał to:

 

Czarne ssy mogą wystąpić jedynie wtedy, gdy gracz ma błędną konfigurację windowsa.

Więc nawet jeżeli faktycznie ma coś nie tak z konfiguracją ( w co osobiście i tak wątpię ) to moim zdaniem BAN powinien zostać. Dlaczego? Dlatego, że jeżeli przyznamy mu UB to będzie to idealny pretekst dla innych cziterów, aby edytować SS, wstawić 3 takie same czarne SSy na forum, napisać że akirat mieli zminimalizowanego CSa o prosić o UB gdzie tak naprawdę będzie to bezczelne wykorzystywanie "luki" jaką sami stworzymy dając UB w tym przypadku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, zmieniam zdanie.

 

UB's stwierdzi, na podstawie demka, czy gracz rzeczywiście wtedy był afk. Jeżeli tak, będzie UB.

 

Temat zamykam do czasu wyjaśnienia.

 

Prośna o UB: http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/39985-na-bank-o0/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×