Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Lumpek

ODRZUCONE Podanie Lumpek

13 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick z Serwera:Lumpek
2. Steam ID: http://banid.pl/kto?to=0:1:1767268
3. Wiek: 17
4. Czas spędzony na Serwerze (GT): Z czasem na cs to jest różnie, ponieważ mam też swoje życie prywatne i szkołę ale oczywiście zawsze znajduje chwilę czasu aby pograć w cs. Gram tylko na kopytko i tylko na TP ponieważ tylko taki rodzaj rozgrywki mnie interesuje. Ogólnie na kopytko nie gram jakoś bardzo długi czas bo to dopiero jakieś 3 miesiące ale bardzo lubię tutaj grać :D http://www.gametracker.com/player/Lumpek/193.33.177.32:27066/
5. Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS: Z moim doświadczeniem jest tak że w tej chwili mam wykupiony serwer z kolegą i jestem oczywiście tam adminem. Więc jestem obeznany w tym zawodzie :) Ale nie jestem jakimś geniuszem i cały czas się uczę.
6. Znajomość AMXX (x/10) 9/10
7. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie:Chciałbym pomóc serwerowi gram tam dość często i myślę że przydał by sie jeszcze jeden admin do pomocy. Myślę że jestem znany i lubiany (Chyba :D) Staram się przestrzegać kultury, ogólnie lubię grać i dobrze sie dogadywać z innymi graczami. Forum jest dla mnie dobrze znane choć nie jestem bardzo długo na forum bo nie zakładałem konta. Mam na imię Mateusz i gram w cs 1.6 :D
8. Mikro [TAK/NIE]: Tak
9. Akceptacja Regulaminu: Tak
10. Reklamy/SMS:
11. Linki do poprzednich podań: Nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Petrus,

Kod SMS poprawny!

w tej chwili mam wykupiony serwer z kolegą i jestem oczywiście tam adminem.

 

Regulamin: 

 

4. Administrator serwera cs-kopytko.pl nie może być dzielony z taką samą lub podobną funkcją na innej serwerowni.

Edytowane przez Nevertrust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam od razu za mój błąd i nie doczytanie regulaminu chciałem napisać jaka prawda i oczywiście jeśli zostane poparty w tym podaniu to rezygnuje z admina na innym serwerze a po za tym i tak serwer nie mógł sie rozkręcic. Więc nie wiem co teraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie jestem na nie, pierwszy powód podał kolega wyżej,

drugi, według mnie to dość słabe GT :/

i pamiętaj, że admin nie wypowiada się w swoim podaniu :P

pograj jeszcze trochę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograj jeszcze troche i zwieksz gt i sprobuj za 2tyg;)) I będzie moje TAK!! I nie wypowiadaj sie w podanniu;D

Edytowane przez Da Miano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Nick z Serwera:Lumpek

2. Steam ID: http://banid.pl/kto?to=0:1:1767268

3. Wiek: 17

4. Czas spędzony na Serwerze (GT): Z czasem na cs to jest różnie, ponieważ mam też swoje życie prywatne i szkołę ale oczywiście zawsze znajduje chwilę czasu aby pograć w cs. Gram tylko na kopytko i tylko na TP ponieważ tylko taki rodzaj rozgrywki mnie interesuje. Ogólnie na kopytko nie gram jakoś bardzo długi czas bo to dopiero jakieś 3 miesiące ale bardzo lubię tutaj grać :D http://www.gametracker.com/player/Lumpek/193.33.177.32:27066/

5. Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS: Z moim doświadczeniem jest tak że w tej chwili mam wykupiony serwer z kolegą i jestem oczywiście tam adminem. Więc jestem obeznany w tym zawodzie :) Ale nie jestem jakimś geniuszem i cały czas się uczę.

6. Znajomość AMXX (x/10) 9/10

7. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie:Chciałbym pomóc serwerowi gram tam dość często i myślę że przydał by sie jeszcze jeden admin do pomocy. Myślę że jestem znany i lubiany (Chyba :D) Staram się przestrzegać kultury, ogólnie lubię grać i dobrze sie dogadywać z innymi graczami. Forum jest dla mnie dobrze znane choć nie jestem bardzo długo na forum bo nie zakładałem konta. Mam na imię Mateusz i gram w cs 1.6 :D

8. Mikro [TAK/NIE]: Tak

9. Akceptacja Regulaminu: Tak

10. Reklamy/SMS: SMS

11. Linki do poprzednich podań: Nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się to podanie.

 

1. Brak tagu na steam,

2. Pisanie bezsensownych postów w temacie,

3. Wiem, że GT nie działało, ale ostatnie dni to czas gry dosłownie po kilka minut,

4. Konto na forum nie ma 10 dni,

5. Podanie piszemy po wysłaniu kodu, a nie wcześniej. Jest to forma zamienna dla reklam.

 

Ogólnie wydajesz się ok. Złóż podanie za 7 dni, a do tego czasu popraw błędy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×