Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Lumpek

To tylko propozycja...

13 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Co myślicie nad  /rankstats? Wiem że to na serwerze TP sa zbędne rózne takie udoskonalenia ale jak już mamy /rank, /top15 to czemu nie każdu by wiedział przynajmniej co i jak. Proszę o wypowiedzenia sie w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mnie to tam gdzie są dostępne komendy /rank, /rankstats to zawsze wpisuję tą drugą, wszystko widać.

Ja jetem na Tak, ale nwm nie grywam na TP, poczekajmy na graczy tego serwera :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się nie mylę, to w serwerach typu TP chodzi o grę drużynową. A komendy typu /rank, /rankstats są jednak bardziej przystosowane dla serwerów pod grę indywidualną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja był bym za usunięciem tych komend, które są zbędne na TP. Często wchodzą nowi gracze nie mający pojęcia o granie TP, ale zato jak grać na staty wiedzą.. xd co rundę /top 15 czy /rank.

Wyjścia są dwa, albo usunąć wszystkie komendy albo dodać tą jedną jeszcze :)

 

 

Szkoda tylko, że wypowiadają się w większości gracze nie grający na TP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja popieram Nattowe<3 bo ma racje. Chodzi o grę drużynową ale skoro na serwerze jest już rank, top15 to można też dodać rankstats. A jak nie to usunąć te komendy w ogóle. A co chodzi o nowych graczy na tp to każdy kto  w chodzi na taki serwer wie od czego skrót TP a jeśli ktoś wchodzi i nie gra tp to znaczy że przyszedł już z takim zamiarem... Więc i tak nic to nie da usunięcie tych komend... To jest moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Często wchodzą nowi gracze nie mający pojęcia o granie TP, ale zato jak grać na staty wiedzą.. xd co rundę /top 15 czy /rank.

 

To czy na serwerze będzie komenda /rankstats czy jej nie będzie nie zmieni podejścia graczy. Jeżeli ktoś gra dla statów to nie jesteśmy w stanie takiego delikwenta tego oduczyć. Wcześniej była ta komenda na serwerze i tak naprawdę nie wiem czemu została zlikwidowana. A jeżeli chodzi o samą propozycję to jestem jak najbardziej na TAK. Czasami fajnie jest sobie zobaczyć swoje własne statystki w pełnej okazałości i nie widzę w tym nic złego :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×