Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
nattOwe.

TURNIEJ Turniej 4 vs 4 Offtopic

188 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Miało być dzisiaj (w tym czasie) ale przeciwnicy nie dali rady i najprawdopodobniej rozstrzygnie się wszystko jutro (mamy taką nadzieję, ale również to nic pewnego na 100%0) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki żarcik ;) Gramy dzisiaj podobno. Co prawda nie graliśmy przez tydzień ale ćwiczyłem refleks podczas świąt (w stylu "gdzie zniknęło ciasto które przed chwilą przyniosłam?" omnonomonm ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego miejsca chciałbym podziękować akademii...

tzn ten dzięki za turniej.

Fajnie, że choć jeden team wie na czym polega nożówka i nie trzeba latać po mapie i tłumaczyć ;)

Bałem się tej mapki mirage bo graliśmy ją pierwszy raz ale jakoś fartem się udało. Ostatnia bułę aż wstawię do dema ;)

Dzięki jeszcze raz za grę i do następnego.



Nic o finale na facebooku? :P Wstyd i hańba!  

Ja chce być sławny! ;)

Edytowane przez Jaason

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Ancyś z tego co zrozumiałem to GRINGO ufundował to by zachęcić tylko osoby by uczestniczyły w turnieju i dostawał tą "nagrodę" każdy kto uczestniczył, więc nie była to oficjalna nagroda.

 

W Twoim poście z informacjami o turnieju jest napisane, że:

 

 

 

Więc pozwolę sobie zapytać jaki to będzie czas tego VIPa dla poszczególnych miejsc?

 

A ten się o wszystko upomina^^ :D raczej nie wie, ale @Petrus zanim zamknie temat to napisze^^ :) Ale dobrze dobrze upominaj się biedaku :D Tylko tutaj było napisać, a nie tam, ale wybaczam Ci ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Ampek coś mnie musiało zachęcić do tego turnieju i skoro napisane było to się przypominam dlaczego teraz nie jest :P Lepiej załatwiać sprawy tak jak trzeba bo ja tam bez tego przeżyję, ale znowu zrobi się "sranie ogniem", że zła organizacja i chcieli szybko zamknąć temat.

Poza tym nie marudź, bo ktoś to musiał zrobić w imię tych dwunastu osób. Myślę, że każdy czytał regulamin i zasady i mógłby czuć się pokrzywdzony.

Edytowane przez Jaason

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, ja też stoję po Twojej stronie ;) Wygląda mi na to, że zapomniała sobie o tym^^

Edytowane przez AmputatoR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym nie marudź, bo ktoś to musiał zrobić w imię tych dwunastu osób. Myślę, że każdy czytał regulamin i zasady i mógłby czuć się pokrzywdzony.

 

A Ty edytownisiu^^ Nie marudzę tylko żartuję, że biedak jesteś :D Ale wszystko jest okey o swoje trzeba się upominać

Nasz Przedstawicielu Dwunastu :D

Edytowane przez AmputatoR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Ty edytownisiu^^

 

Użytkownik AmputatoR edytował ten post dziś, 14:46

 

;)

 

 

Nasz Przedstawicielu Dwunastu

 

Nick zobowiązuje.

Edytowane przez Jaason

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×