Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
nattOwe.

TURNIEJ Turniej 4 vs 4 Offtopic

188 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak powiedział 00 7. Przegrani z grupy E F zagrają ze sobą o 3 miejsce o 20 po meczu finałowym ;)

Edytowane przez AmputatoR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

@nattOwe. Wiesz co jesteś śmieszny i jakiś.... teraz słownika nie mam, ale nie ładnie tak olewać coś do czego się zadeklarowało.

Regulamin mówi, że w pierwszej fazie turnieju mapy mogą być narzucane przez organizatorów. Mnie dust i nuke odpowiada ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Zadałem pytanie i oczekiwałem odpowiedzi. Prawdę mówiąc gówno Wam do tego jaki jestem i co robię. Napisaliście swoje hejty, posty nabite :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

 

Teraz jeszcze niech `Fucktycznie^ coś ogłosi wszem i wobec tutaj zgromadzonym



Oznajmiam wszem i wobec tutaj zgromadzonym, iż jestem Kapitanem TEAMU A !!!!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Popapraniec co do Ciebie, ja nie mam zamiaru Cie obrażać, ale ty jak zawsze widzisz tylko siebie i czubek swojego nosa. Nie tylko Wy Dla Nas, a także organizatorzy dla Ciebie chcą coś przygotować.

 

Siebie? Zebrałem 4 osobową drużynę,która cierpliwie czekała do godziny 17.30 ,aż się okazało,że turnieju nie ma. Cztery wkurwione osoby to nie TYLKO JA I CZUBEK MOJEGO nosa. Ale Amputator wy NIC DLA NAS nie zrobiliście tylko spieprzyliście nam sobote,a MY DLA WAS zarezerwowaliśmy czas. Nowa rozpiska? Powiedziałem,że Papraki się wycofują koniec kropka i mimo tego wsadzacie tę drużynę do nowej tabeli... hmm ... <haha>

 

Jestem dziewczyna nie geniuszem. Wystarczyło troszkę tylko pomóc a nie cisnąc, że " ODPIERDALACIE JEBANĄ LIPĘ". Skoro taki ogarnięty jesteś to dlaczego sam się nie zabrałeś za zorganizowanie tego turnieju?

 

Jeżeli czegoś nie umiesz - nie bierz się za to, stara zasada jak świat. Jeżeli chcesz pomocy - poproś o nią, to też jest stara zasada. Odjebaliście jebaną lipę i koniec kropka,nie będę się nad tobą litował bo "jesteś dziewczyną nie geniuszem" - co to za zasłanianie się płcią. No biedna Ancyś do cholery. I mi tu nie wsadzaj takich tekstów,że skoro taki ogarnięty jesteś, bo to kurwa nie ja to zjebałem, nie zabieram się za to bo nie i tyle a jak ty coś robisz to później nie pieprzy mi takich właśnie rzeczy. BO TO TY TO ROBISZ. 

Edytowane przez popapraniec^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@popapraniec^^ nie zwalaj winy na mnie, niczemu nie zawiniłem dopiero teraz pomogłem z nową rozpiską. Nie zamiataj tak ogonem bo w pewnym momencie uderzysz się nim w głowę. Nie ma sprawy, nie będzie Was przegracie walkowerem. Nie szczere pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak patrzyłem terminarz i nie pasuje mi troche data finału :| nie mozemy go jakoś w tyg wygrać? ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

 

Tak patrzyłem terminarz i nie pasuje mi troche data finału :| nie mozemy go jakoś w tyg wygrać? ;]

 

Gringo ty już myślisz o finale najpierw do niego trzeba dojść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam mnie interesuje czy walkowerem czy nie, drużynę kurwa miąłem teraz,a nie za tydzień. Za tydzień nikt z Papraków grać nie może i nie jest to moja wina,tylko tego,że przekladacie. Amputatorku ogony to mają psy,a ja nim nie jestem. Jeżeli cieszy Cie ta sytułacja 007 no to gratulacje,na prawdę,najpierw spierdolić sprawę z datą turnieju i ogólnie z odbyciem się go,a poźniej się cieszyć,że przez to rozsypała się komuś drużyna bo po prostu nie mogą grać. Nagle Cie turniej interesuje? Patrz jakie dziwne, w sobotę słyszałem zupełnie inną śpiewkę. Turniej dobiegnie końca? On się nawet jeszcze nie zaczął, coś co się odbywa może dobiec końca - tak w gwoli ścisłości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra popapraniec :D już, koniec kłótni. Wszystko sobie wyjaśniliście.

Tak - zje**li sprawę totalnie, ale w głównej mierze hejtujcie nattowe, bo on miał wspomóc Ancyś w debiucie.

A on tak nagle ma wszystkich w dupie.

Cieszmy się, ze Amputator zakasał rękawy i jako jedyny chce pomóc (no ok, ok. Znalazłoby się więcej osóB)

Ano i jeszcze 007 pobiegł z pomocą.

Terminarz nie wypalił, wszystko poszło się walić - zgadzam się.

Ale hejtujcie nattowe, moge Wam podać jego steam to sobie pogadacie :P Na razie miejmy nadzieje, ze wszystko dobrze pójdzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Nie widzę tu winy po stronie organizatorów. Po prostu dwie osoby podjęły się mocno ambitnego zadania, gdzie takie rzeczy powinna organizować większa ilość osób (min 3 albo 4), ponieważ gdy jednej osobie albo się nie będzie chciało nic robić, to by było jeszcze to zaplecze w postaci przynajmniej 2 osób ... w tym przypadku została przez długi czas tylko Ancyś i sama po prostu nie mogła tego ogarnąć, tu ukłony dla tych co pomogli w nawet błahy sposób ;) a Ty Popapraniec weź nie ciśnij jej od tego "że się płcią zasłania", bo nie wiesz w jakiej sytuacji stanęła co do tego turnieju i sam byś też ciężko miał.

 

Tyle chciałem powiedzieć w tej sytuacji, dziękuje za uwagę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Ogłaszam jako kapitan że hawk nie odpisuje na PW odrzuca zapro na steam więc wywalam go z składu rezerwowy wallace nie zaakceptował zapro jeszcze, Więc  zagra z nami  trzeci

Skład

WerLL^^ "K"

KO.

Trzeci

maikelele

 

Mecz z dusty zagramy o 19 jutro (wtorek) 

Pozdro WerLL^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×