Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
PotworeK.:3

Kopytkowy News nr18!

10 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

news.jpg?1415805526

 

 

Siemaneczko wam :D Zauważyłam, że mój kochany dział troszeczkę kuleje, więc zabieram się za niego :) A więc gotowi na dawkę sporej ilości materiału? Wyszłam ciut z formy, więc nie hejtujcie. Aczkolwiek szczere opinie mile widziane co pozmieniać :D

 

 

 

nowinki.jpg?1415805526

 

Padła propozycja od Harr’ego aby zorganizować konkursu z losami. Do wygrania byłby tylko VIP. Niestety temat stoi w miejscu, i czeka na wasze wypowiedzi, oraz zgodę Petrusa. Podobny konkurs był już przedstawiony przez AmputatoR’a, został on zaakceptowany lecz do tej pory nie widać jakiegokolwiek śladu po nim. Zapodaje wam link dla leniwych:

http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/39551-gra-w-numerki/

 

Waszym zainteresowaniem nie obszedł się temat turnieju, w którym to większość wyraziła chęć do uczestniczenia w nim. Turniej miał być 4FUN, bez nagród, lecz jakoś ciężko wam się zmobilizować do końca, aby zrobić listę i umówić się na termin. Więcej odnośnie konkursu i zapisów przeczytacie

 

 

MeFiX zamierza nagrać filmik reklamujący naszą sieć w związku z tym prosi was, abyście wstawiali swoje najlepsze akcje, które mógłby w nim umieścić. Więcej na temat wymogów o jakie prosi znajdziecie tutaj

http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/37727-materia%C5%82y-do-filmik%C3%B3w-reklamuj%C4%85cych-sie%C4%87/page-2

 

Dwa dni temu Petrus zamknął temat podkoszulków 

http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/37247-cupsell/page-2

,ponieważ był wystarczająco długo otwarty. Padła również propozycja, aby ktoś kto ma więcej czasu niż sam H@ porobił projekty koszulek, które będą udostępnione w sklepie. KOSZULKI BĘDĄ NASZE – jest to tylko kwestia, aż ktoś zrobi coś w stronę tego :D

 

Nasze szeregi zasiliło  15 nowych osób oraz 6 starych userów, którzy postanowili wrócić do nas.

 

Z ranga VIP na forum przywitał się: WestCoast Customs. Niestety takiego szczęścia jak West nie miał xxxSuPerBasssxxx, który startował do rangi Redaktor. 

 

 

serwery.jpg?1415805526

 

 

 

Dust2 only

Propozycja zmiany tabeli rankingowej została odrzucona, podobnie jak pomysł asyst w zdobywaniu fragów. Nadal można wypowiadać się w temacie odnośnie rozbudowanych informacji o oglądanym graczu

http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/38823-rozbudowane-informacje-w-podgl%C4%85dzie-po-%C5%9Bmierci/

 

Admin został przyznany Winner’owi, pozostałe dwa podania złożone przez Nolife8913 i mess. zostały odrzucone. 

 

COD

Problemy jakie były z wymianą perków już są naprawione, również utrata lvl została szybko i sprawnie przywrócona.

Propozycja wgrania nowych mapek nadaj jest rozpatrywana.

 

Podanie na admina przez trzeciego zostało rozpatrzone pozytywnie.

 

TP

Na serwerze jest dylemat z botami. Jak wiemy większość z was to boty, ale nie o takich botach tutaj mowa. :D Zdania na temat aby pozostawić boty na serwerze są podzielone. Jedni są za tym, drudzy są przeciwni. 

 

Podania na admina nikt nie złożył.

 

DM+Bf2

Propozycja aby została wgrana runda rozgrzewkowa na same noże nadal jest otwarta i czeka na wypowiedzi. Więcej o tym znajdziecie

http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/39298-dodatkowa-runda/

 

Bigosik dostał szansę adminowania, niestety takiej możliwości nie ma PirOoTeechNik, ponieważ jego podanie zostało odrzucone.

 

GG

Na serwerze został włączony Alltalk. Jest również możliwość pogrania sobie z botami, żeby się nie nudzić jeśli będziecie sami na serwerze.

 

Podanie JOHN RAMBO na admina zostało odrzucone. Natomiast grono adminów zasilił doc.

 

 

top3.jpg?1415805526

 

 

dust2.jpg?1415805526

 

1.     007

2.     AmputatoR

3.     312

 

cod.jpg?1415805526

 

1.     **Sky**

2.     `Hawk

3.     _Popychacz_

 

tp.jpg?1415805526

 

1.     MadaraBiceps

2.     dertexx yourself.

3.     AG 2009. CYBERSHARK Snuff

 

dm.jpg?1415805526

 

1.     M@$_O

2.     Rurek

3.     ZOZOL Master Of AwP | PoweR

 

dm.jpg?1415807578

 

1.     smark na firance

 

2.     WestCoast Customs

 

3.     rafal

 

 

humor.jpg?1415805526

 

 

Jada dwie blondynki na rowerze.jedna nagle zsiada z roweru i majstruje.
- Co ty robisz!
- Mam za wysoko siodełko.Dlatego zrzucam powietrze z opon-Nagle druga odkręca kierownice i przykręca je z tyłu
- A ty co robisz!
- Wracam do domu, nie będę jechać z taką wariatką !!!

 

Na lekcji biologi pani pyta Jasia:
- Jasiu z czego składa się serce?
Na to Jasiu:
- z dwóch komor, dwóch przedsionków i nóżek
Na to zdziwiona pani:
- jak to z nóżek?
Jasiu tłumaczy:
- no w nocy słyszałem jak tata mówi: "serduszko rozłóż nóżki"

 

Blondynka jest sprzątaczką w hotelu.
Dyrektor do niej mówi:
- posprzątaj windę
A blondynka mówi:
- a na każdym piętrze?

 

Wszędzie słyszę, że Windows się wiesza, a u mnie nie... Co robić?!

 

To był mój pierwszy raz. Wiedziałem, że też tego chce. Była piękna noc. Byliśmy tylko we dwoje. Jej oczy były niebieskie. Jej skóra była ciepła. Nie wiedziałem jak pieścić jej sutki, ale starałem się jak mogłem. Słyszałem jej szybki oddech, lekko drżała, a serce biło mi coraz szybciej. Po chwili biały nektar - popłynął. Wiedziałem, że mi się udało. Po raz pierwszy w życiu wydoiłem krowę!!!!!!

 

 

 

 

Zagadek nie zrobiłam, bo czytając wcześniejsze newsy zauważyłam, że nikt nie odpowiadał na nie. więc szkoda mi na to czasu. :) Mam nadzieje, że miło się czytało i jesteście na bieżąco z nowościami ;p 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 17

Bardzo, bardzo dobry tekst. Plusik leci :)

 

Tylko jest jeden błąd:

 

 

1.     **Sky** 2.     `Hawk

 

 

 

Ja jestem pierwszy. Wczoraj był reset i też byłem pierwszy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Nie jestem jakoś szczególnie zaskoczony efektem końcowym - można było się po Tobie spodziewać porządnego artykułu, bo jakby inaczej.. ;D

 

Jedna rzecz nie daje mi spokoju, ten kawał o Windowsie... nie załapałem go tak do końca. Nie wiem czy to świadczy o mnie czy to z tym kawałem jest coś nie tak xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Jedna rzecz nie daje mi spokoju, ten kawał o Windowsie... nie załapałem go tak do końca. Nie wiem czy to świadczy o mnie czy to z tym kawałem jest coś nie tak xD

 No, że wiesza się chodzi o ściny, a ktoś pewno myślał, że wiesza się na linie czy cuś;P 

 

Ps. Dzięki :3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba bardziej chodziło o to, że każdemu się Windows wiesza, a jemu chodzi płynnie i bez awarii.  I do go martwi.

No chyba, że nie :)

Edytowane przez Nevertrust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miło poczytać kopytkowe newsy 

Czekamy na więcej, oczywiście + leci. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×