Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
CJ_Remix

Zmiana perków / CJ_Remix

20 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka :D znowu dzisiaj ale no cóż teraz krótko z mojej strony . Propozycje usunięcia perków ! .

 

1.perk który pozwala przenikać przez ściany . Gdyby był jeden tylko to spoczko , luzik ale :

 

- Burzyciel : Pozwala na przenikanie ścian przez 10 sec

- Klątwa Bandyty : Przechodzenie przez ściany przez 10 sec ( logic )

-Moc Petrusa : Niewidka / He / 15 sec przechodzenia przez ściany.

 

2.Hp na start :

 

-Wytrenowany rekrut - 50hp / wolniej biegasz

-Wytrenowany weteran - 100hp / wolniej biegasz

-MC Donald - 100 hp (przypadek nie sondze )

-Piwo Generała - 100hp / cichy bieg / dmg +10 i 50 jednostek szybciej

-Obiad Generała - 100hp

 

3.Zmienić nazwę z sandałów murzyna na Termowizor albo wizjer ( widzi niewidzialnych )

 

4.Pancerz grubego - 3 sec odbija obrażenia

5.Obrona Gordona - 6 sec nieśmiertelności

6.Kierowca Tajsona  - 1 HP  / 1z255 niewidzialności ( nanosuit )

7.Nomex - Zbroja samuraja ( polega na tym samym ) - odbija obrażenia 1-7

 

Fajny pomysł  z Bezgłowiem Hełbia ( brak hs ) i brzuchem doknesa ( brak ciała )

 

A więc tak :

1.Usunąć 2 z nich

2.Usunąć Rekruta /Weterana i Obiad

3. Logiczne

4. Usunąć ( zbyt dobre )

5.Usunąć ( jeszcze lepsze )

6.Usunąć ( wkurza .. Już jest Tajemnica Ninji przy której da się coś ugrać )

7.Usunąć jedno z nich . Nie potrzeba 2 tych samych perków

 

8.Aimerka Stunnera ( też usunąć / jest AWP Sniper )

 

Po prostu polega to na tym żeby nie zaśmiecać tak bardzo /perki . Bo to nic nie daje po prostu jak masz 5 itemów o tym samym :P Dzięki i pytanko : Czy można pisać dużo tematów naraz czy tylko jeden ( jak w podaniach na admina ) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Przekonany jestem tylko co do Obrony Gordona i Kierowcy Tajsona , gdy ma je pare osób na mapie to robią się pustki. Szczerze nienawidze takich perków i byłbym za usunięciem właśnie tych dwóch . Cj za chęci leci +

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ew. Można usunąć klątwę bandyty/moc burzyciela (to je to samo), chyba że założeniem było to by niektóre perki się powtarzały, by była większa szansa na trafienie perka z taką a taką umiejętnością ;)

 

To samo się tyczy obiadku generała i MC Donald

 

Co do zmiany nazwy z sandałów murzyna, to nie wiem, czy tak się da, ale jak się by dało, to ja już mam kilka(naście) pomysłów na jakąś fajną zastępczą nazwę ;) i oczywiście by była związana w temacie z ... widzeniem tego, czego ... nie widzi zwykły śmiertelnik :D

 

Kierowca Tajsona według mnie jest równie szkodliwym perkiem co Tajemnica Ninjy, więc jak już usuwać, to któryś z tych dwóch perków właśnie, bo i ten i ten perk dobrze użyty robi spustoszenie porównywalne z wybuchem Achtunga w donicy :o

 

Nomex i zbroja samuraja to zasada ta sama co wyżej.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Hahaha hahaha hahaha

Zapraszam do starych tematów ziomek. Pojawiłeś się z dupy i chcesz odrazu zmienić wszystko bo tobie nie pasuje...

Najlepiej usunąć wszystkie dobre perki, nie? Pomysł bez sensu -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Myślę, że usunięcie wszystkich wymienionych itemów byłoby kiepskim pomysłem. Prosty przykład, jeśli zostałyby same dobre perki, każdy za chwile losowałby cos w stylu awp czy brzucha i taka gra nie miałaby sensu.

 

Jestem przychylny co do usunięcia tajsona, chociaż odkąd nie dodaje mu hp na VIPie, nie jest to taki problem go ubić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech niezostają same dobre tylko też i te złe . Po prostu powtarzanie się perków 5x jest dla mnie troszkę dziwne. Niby większa szansa na ten sam sposób działania ale no cóż xd. Jak dla mnie Kierowca/Tajemnica ninji są do usunięcia , bo po co perki które są aż tak dobre ? Tak samo obrona i inne dające zbyt dobre możliwości :3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście jestem za Westem, niech zostanie tylko nóż komandosa i wszyscy grajmy komandosami :o

 

Może z początku przy wgrywaniu tych perków to było delikatne niedopatrzenie, jeżeli chodzi o wgranie dwóch perków o bliźniaczym działaniu, ale nikomu to nie przeszkadzało. Się gra, się zabija, się zbiera expa ... koniec!

 

Jak dla mnie, to Pan CJ kieruje się zasadą "Je*ne jak najwięcej tematów by jak najwięcej postów natrzepać". Jeżeli się myle to przepraszam, ale tak to zaczynam powoli odbierać, że tu nie chodzi o poruszenie problemu/danie propozycji ciekawej ... tylko wyszukiwanie dziury w całym i spamienie postami. To tak samo jakbym ja teraz wątek założył w propozycjach forumowych by usunięto dodatki "dyniowe" z strony forum, bo już po święcie itd itp

 

Reasumując ... Nie usuwać perków, "Bo się powtarzają", tylko ewentualnie usuwać perki "Bo perk daje moce porównywalne do Boga i nawet Chuck Norris z wiatrówką gościa nie ubije" przez co, jak napisał trzeci ... Wpływa to na grywalność na serwerze, ponieważ ludki schodzą z serwa i przechodzą na inny.

 


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te wszystkie perki sa od bardzo dawna i nikomu nie przeszkadzało. Obrona dziala tylko przez 5 sek na runde wystarczy troche pomyslec i nawet goscia z obrana da sie zabic :) A co do tajsona to on wcale takim mocnym perkiem nie jest bo jesli wiesz gdzie patrzeć to bez problemu mozna go zabic :) Temat zbedny bo wielokrotnie byl powtarzany przez graczy co sa nowi a nigdy nie bylo nic zmienione. Pograj troche a z czasem nie bedzie ci to przeszkadzac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram lecz moim zdaniem temat zbędny :/ bo co by było gdyby na Codzie zostały same dobre perki ? i ciągle ktoś by losował Tajsa , pancerz grubego , obrone , brzucho itd. można wymieniać dużo takich . A te perki są po to by gra nie była taka łatwa to tyle :) :/ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Problemem Jest Obrona i  Pancerz Grubego . Chyba nik by nie dał rady wytrzymać z typek który leci na cb z 6 sek. Niesmiertelnoscią  i z Mp5 Moim zdaniem te 2 perki do egzekucji.... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym proponował zostawić tak jak jest teraz wszystko jest dobrze i nie ma sensu usuwać perków.Nikt nie będzie podporządkowywał serwera tobie tylko to ty musisz podporządkować się do serwera ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

według mnie do usunięcia tylko te które dają moc przenikania przez sciane bo się bugują

Apropo, odblokowanie komendy kill tutaj rozwiąże problem. ''Bug'' tutaj masz zapewne na myśli, że zostaje się w ścianie - za błędy trzeba ponieść karę, więc tutaj proponuje komende ''kill'' odblokować tak jak na DD2 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

tutaj masz zapewne na myśli, że zostaje się w ścianie

Jeżeli ktoś ma odliczenia 10, 9, 8 itd. do końca niewidki, a dalej siedzi w ścianie i go buguje to nie znaczy, że od razu trzeba usuwać item, który daje bardzo fajną moc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Petrus ma racje , jak ci licznik wyskakuje ile czasu masz ( a to naprawdę fajna opcja ) to nie wina perku, że w ścianie sobie posiedzisz :D

Nie jestem według mojej logiki za usunięciem wszystkich perków ( a śmiesznie by było xd ) . Po prostu perki dające niewidzialność 1/255 albo God mode na 6 sekund / 100% odbijania obrażen przez 3 sekundy to dla mnie troszkę gre niszczą . One priorytetowo według mnie do usunięcia są :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

One priorytetowo według mnie do usunięcia są

 

Wiesz ile server już działa? Perki te jakoś nigdy nikomu nie przeszkadzały... Może i perk daje 

niewidzialność 1/255

ale ma też 1 hp. Musisz się do tego przyzwyczaić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie (mało wiem o życiu, ale akurat teraz może i kto mnie poprze) temat można powoli podsumowywać i zamykać, bo się powoli tutaj robią "Rozmowy w Toku" :P Co prawda wiem, że takie rozmowy powinny być, by omówić sytuację/problem/propozycje.

 

Ewentualnie można walnąć ankietę i w niej umieścić tylko kilka perków których według graczy są ... zbyt mocne i potem w ankiecie wytypować jeden z nich który ma zlecieć i koniec. Zająć się innym problemem jak np. spadek ceny buraków cukrowych na Żuławach Wiślanych  :-D

 

Co do przenikania, to faktycznie parę osób czasem widzę, jak "celowo" zostają w ścianie i szukają jakiś bugów z tym związanych dla swej korzyści zabijania i materialnej, więc jest dobrze jak jest.

 

Ten serwer funkcjonował jak jedna, dobrze naoliwiona motorynka i kiedy jakiś błąd zauważy większa grupa przeciętnych zjadaczy chleba, to wtedy można drążyć takowy temat, bo takie pitu pitu bezcelowe jak chcecie wyczytywać, wysłuchiwać to polecam poczytać Gazetę Wyborczą, albo TVN włączyć :o 

 

(tak wiem, nie jestem jakimś dyktatorem, by decydować kiedy ma być zamykany temat, lecz chyba nawet ciekawe uzasadnienie dałem dlaczego go zamknąć  8-) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Jeżeli ktoś ma propozycja odnośnie zmniejszenia mocy lub edycji któregoś z itemów to proszę założyć temat do konkretnej zmiany. Usuwanie pojedynczych perków nie wchodzi w grę, co najwyżej można zmienić ich moc na inną, gdyż nie pozwala na to sposób kodowania pluginu.

 

Propozycja odrzucona!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×