Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
AmputatoR

SA Wardega - Nowy film Zombie Apocalypse Halloween Prank

3 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem i ogólnie mam mieszane uczucia...

 

1. I że niby w lesie nie jest ustawione? Tak przypadkowo ktoś sobie akurat grzybki zbierał przy tej kupie gałęzi... Akurat fart chciał, ze ktoś obok kamerki przechodził - jak dla mnie to zbyt dużo przypadku, ale ok - może i wyczekali typa, kto wie.

 

2. Z tym samochodem.... juz pojawiały się komentarze, że to mogło stworzyć niebezpieczną sytuację na drodzę - a gdyby ktoś tam z tyłu jechał... Sam bym się też pewnie nieźle ob$rał ;D

 

3. Ostatnia akcja - mistrzostwo świata. Fajnie, że ten typo umie w dość "nietypowy" sposób korzystaj ze swojej choroby. Nie zmienia to faktu, ze tu pewnie też bym się.... ob$rał. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Ostatnie dobre ;D

 

Ja odnośnie takich filmików mam wyrobione zdanie. Jeżeli kolesie są ogarnięci, to 100% akcji powinno być ustawionych, choć wiem, że pewnie tak nie jest. Według mnie jest to proszenie się o śmierć. Może u Nas nie jest to tak prawdopodobne, jak np. w USA, ale istnieje prawdopodobieństwo, że dany koleś będzie mieć np. broń i te śmieszki zarobią kulę w łeb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Petrus ostatnie Ci się spodobało, to może nie widziałeś tego filmiku.

 

https://www.youtube.com/watch?v=rCVYnfVTXUU

 

Jeśli chodzi o ostatnia tą akcje w filmie Wardęgi to myślę że była to właśnie odpowiedz na ten powyższy.

 

Jeśli chodzi natomiast o filmiki Wardęgi to ogólnie wszystkie maja coś w sobie śmiesznego i też nie wydaje mi się żeby wszystko było z przypadku, ale tutaj Petrus dobrze mówi, że mogło by się tak zdarzyć i pojawiła by się klamka w samoobronie/ w panice i mógłby ktoś pójść do odstrzału. Osobiście to teraz jak już tyle widziałem różnych dziwactw na yt, to może bym się nie obsrał, ale kozaka też bym nie udawał tylko bym spieprzał, bo jednak nie ma co ryzykować :)

Edytowane przez AmputatoR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×