Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

23 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka ostatnio parę osób z forum zaczeło  grać w plemiona więc mam małą propozycje żeby w tym temacie opisywać rozwój swoich wiosek oraz nazwy moje wioska to LORDBUNIACSKOPYTKO w tym temacie będziemy mogli również pisać z prośbą o wymianę surowców albo wsparcie wojskowe w chwili zagrożenia atakiem obcej wioski liczę na aktywność w tym temacie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Punkty, 200 dostałem za to, ze od 2 lat gram w Plemiona :) a 8 bylo juz wczesniej -- tez pewnie jakiś event. Nigdy nie kupowalem ;)pochwal sie wioska lepiej ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawaj, wrzucaj co tam masz - moze Ci cos tam poradzę, podpowiem. Ja juz kiedys w to gralem i co nieco jeszcze panietam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

1. Nie skupiaj sie na rozbudowie tartaku, gliny, żelaza - zapewnic Ci je powinna tzw. "farma". Rekrutuj trochę jednostek i wysyłaj je na pobliskie wioski (barbarzyńskie, czy też na te z mała ilościa pkt - dużo graczy zaczyna i zaraz później rezygnuje)

2. Poczytaj "zadania" i zobacz co musisz zrobić, żeby dostac troche darmowych surowców - nie dużo, ale zawsze za free ;D

3. Osobiście zamierzam w najbliższym czasie wybudować stajnie i zacząc rekrutować Lekką Konnice - szybsza farma + więcej "surówki" mogą zgarnąć.

4. Potem zostaje budowa "Pałacu" i wybicie monety - potrzebna do rekrutacji Szlachcica, którym to przejmujemy wioski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

dobra to ja też wrzucę zdjęcie swojej wioski 

 

  http://speedy.sh/ZNppX/bez-tytulu.bmp

 

 

Edytowane przez Bunia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam widze że dużo osób gra w plemiona i z tego co piszecie wydaje mi sie fajna ; PP Tyle że na którym świecie ; P  ; PP

Edytowane przez IamWhatIam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podsyłam link z zaproszeniem: LINK

Po prostu się zarejestruj, a "osiedli" Cię w Naszym otoczeniu. W kupie raźniej, a co najważniejsze - kupy nikt nie ruszy xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Miałem jednak nadzieję, ze dłużej pogramy na tym świecie. Już na pałac zbierałem surowców.... No nic, bywa ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Nie skupiaj sie na rozbudowie tartaku, gliny, żelaza

 

 

 I tu sie myslis , wlasnie na poczatku calkiem nie budujesz i nie rekrutujesz niczego , tylko i wylacznie robisz eko czyli surowce i spichlerz na 30 potem na jakis nwm 27 zagrode i 20 ratusz , 30 kuzinia i koszary . potem inne 

 

 

 

empty.png?0f902

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×