Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Z!oM3K

Boty...

7 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie widzę żadnych pozytywów żeby były te boty na serwerze wręcz przeciwnie moim zdaniem jest to lipny pomysł ze względu na to, że jak się wejdzie samemu to się strasznie słabo gra z tymi botami a potem jak dojdzie 2 osoba to jeszcze trzeba się za nimi uganiać...

 

Nawet teraz było nas ja zszedłem na chwile na spect zaraz wchodzę i już ich nie ma już dłużej by grali 1on1

Edytowane przez Z!oM3K

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł dobry Boty moim zdaniem są niepotrzebne ale z tego co mi wiadomo gdyby nie boty to gt serwer było by słabsze czy jakoś tak

 

 

Trochę nie czaję tego... że niby dzięki botom pokazuje na GT, że na serwerze cały czas ktoś jest? Jeśli tak to wcale tak nie jest :/ Bo boty są ale na GT podane w nawiasie a w historii graczy o danej godzinie nawet jak są boty to pokazuje 0

Edytowane przez Z!oM3K

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GT wyświetla, gdy na serwerze są boty oraz boty nie podnoszą rankingu serwera - tak by był full zawsze :) Boty zostały dodane raczej po to, aby gracz nie siedział sam na serwerze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie spoczko sprawa, każdy z nas tutaj inaczej pracuje/uczy się . Wracając do domu chciałby postrzelać sobie głowy a tutaj bum! pusty serwer, no to sobie postrzela na botach dla mnie akcja na + . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nie czaisz, że te boty są do bani tym bardziej, że jak jesteś w ct szukaj ich sobie jak rash włączony drugie ludzie prędzej uciekają jak są we dwóch niż jakby było 1on1 więc to raczej jest ważniejsze ile graczy gra jakiś dłuższy czas bo zaraz się zejdą a boty zniechęcają 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boty zapewne zostały wgrane po to aby potencjalny "nocny gracz" zobaczył, że: "ooooooo ! jest 7 osob, wbijam !" a raczej jest odwrotny efekt.... Ja jak widzę, że są boty czy też teoretycznie 7 graczy gra równo 7h 33m to śmiać mi się chce :D Lepiej zlikwidować boty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś małe zainteresowanie tematem, cóż.

 

Boty przez kilka dni były w większej ilości, gdyż testowałem na nich anty-rush. Obecnie wróciliśmy do 4 sztuk, więc raczej nie powinno być problemu z tym, że długo są na serwerze.

 

Póki co zostają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×